lat|eng
Насловна   >   Јуниори/Квалитетна лига   >   КК Торлак - БКК Раднички
(52042) 21.01.2018
Јуниори/Квалитетна лига
КК Торлак
59
БКК Раднички
73
(0:0, 0:0, 0:0, 0:0)
21.01.2018
14:00:00
Хала Велефарм (Торлак)
, . Делегат: Слободан Тодоровић

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5