lat|eng
Насловна   >   Јуниори/Квалитетна лига   >   КК Борац Земун - ШКК Звездара
(52041) 21.01.2018
Јуниори/Квалитетна лига
КК Борац Земун
62
ШКК Звездара
66
(0:0, 0:0, 0:0, 0:0)
21.01.2018
15:00:00
Хала Пинки
Стефан Ћалић, Немања Ковачевић. Делегат: Александар Кнежевић

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5