lat|eng
Насловна > Резултати
СЕНИОРИ/1.МРЛ Центар - Група Б
1.КК Беко1091860:65319
2.КК Борац 2015 (Лазаревац)1073761:72917
3.КК Жарково1055752:73515
4.КК Земун1055732:79815
5.КК Астра1046757:78514
6.КК Визура10010675:83710
67803 КК Земун : КК Жарково 61 : 85
(16:21, 12:15, 16:33, 17:16)
26.10.2020
15:00
Хала Пинки ( Градски парк 2)
Антоније Луковић, Милош Јоксимовић, Делегат: Милан Тодоровић
67804 КК Астра : КК Борац 2015 (Лазаревац) 86 : 68
(19:15, 25:14, 20:15, 22:24)
25.10.2020
11:30
Хала Визура Спорт ( Цара Душана 105)
Петар Димић, Филип Конатар, Делегат: Светлана Миладинов
67805 КК Беко : КК Визура 88 : 66
(23:17, 27:11, 21:20, 17:18)
27.10.2020
21:20
Хала Падинска Скела ( Дејана Смиљковића 121)
Лука Максимовић, Огњен Ћурчић, Делегат: Предраг Ђикановић
67806 КК Земун : КК Астра 94 : 82
(22:14, 16:23, 28:17, 28:28)
01.02.2021
21:50
Хала Пинки ( Градски парк 2)
Филип Младеновић, Никола Благојевић, Делегат: Никола Томић
67807 КК Борац 2015 (Лазаревац) : КК Беко 83 : 74
(27:23, 16:19, 25:18, 15:14)
01.11.2020
20:15
СРЦ Колубара - Нова хала (Лазаревац) ( Хиландарска ББ)
Александар Бошковић, Небојша Перовић, Делегат: Ђорђе Илић
67808 КК Жарково : КК Визура 100 : 61
(23:16, 29:13, 20:14, 28:18)
02.11.2020
14:00
Хала спортова Жарково ( Олимпијских игара 14)
Марија Ћирић, Марко Пауновић, Делегат: Александар Тодоровић
67809 КК Астра : КК Жарково 63 : 65
(15:20, 21:14, 15:22, 12:9)
09.02.2021
21:30
Хала Шумице ( Устаничка 125/И)
Огњен Ћурчић, Никола Ђокић, Делегат: Милан Тодоровић
67810 КК Беко : КК Земун 85 : 56
(25:14, 31:12, 11:18, 18:12)
07.11.2020
17:00
Хала Падинска Скела ( Дејана Смиљковића 121)
Огњен Ћурчић, Предраг Несторовић, Делегат: Зоран Божовић
67811 КК Визура : КК Борац 2015 (Лазаревац) 69 : 72
(12:8, 20:22, 17:22, 20:20)
10.02.2020
18:30
Хала Визура Спорт ( Цара Душана 105)
Лука Максимовић, Лазар Костић, Делегат: Никола Шошкић
67812 КК Земун : КК Визура 78 : 76
(25:11, 22:22, 19:19, 12:24)
06.12.2020
19:15
Хала Пинки ( Градски парк 2)
Милош Ђурђић, Александар Петровић, Делегат: Жељко Делић
67813 КК Астра : КК Беко 60 : 81
(10:26, 18:18, 15:19, 17:18)
07.02.2021
20:30
Хала Шумице ( Устаничка 125/И)
Саша Крсмановић, Никола Ђокић, Делегат: Никола Томић
67814 КК Жарково : КК Борац 2015 (Лазаревац) 70 : 80
(28:17, 15:26, 19:15, 8:22)
12.02.2021
19:00
Хала спортова Жарково ( Олимпијских игара 14)
Марија Ћирић, Огњен Дабић, Делегат: Урош Чукић
67815 КК Беко : КК Жарково 91 : 67
(20:11, 33:21, 23:23, 15:12)
15.01.2021
21:15
Хала Падинска Скела ( Дејана Смиљковића 121)
Александар Бошковић, Лазар Костић, Делегат: Вукашин Курћубић
67816 КК Визура : КК Астра 66 : 88
(20:25, 21:23, 13:22, 12:18)
03.02.2021
19:30
Хала Визура Спорт ( Цара Душана 105)
Марија Ћирић, Огњен Дабић, Делегат: Слободан Каличанин
67817 КК Борац 2015 (Лазаревац) : КК Земун 85 : 69
(27:19, 23:18, 9:15, 26:17)
28.01.2020
19:15
СРЦ Колубара - Нова хала (Лазаревац) ( Хиландарска ББ)
Милош Прица, Павле Цветић, Делегат: Предраг Ђикановић
67818 КК Визура : КК Беко 70 : 96
(13:22, 15:20, 20:24, 22:30)
17.01.2021
15:00
Хала Визура Спорт ( Цара Душана 105)
Никола Младеновић, Филип Конатар, Делегат: Никола Томић
67819 КК Борац 2015 (Лазаревац) : КК Астра 85 : 69
(27:19, 23:18, 9:15, 26:17)
16.01.2021
17:00
СРЦ Колубара - Нова хала (Лазаревац) ( Хиландарска ББ)
Милош Прица, Огњен Ћурчић, Делегат: Александар Тодоровић
67820 КК Жарково : КК Земун 75 : 82
(20:19, 19:17, 20:24, 16:22)
17.01.2021
17:00
Хала спортова Жарково ( Олимпијских игара 14)
Никола Ђокић, Немања Гојовић, Делегат: Никола Шошкић
67821 КК Астра : КК Земун 85 : 71
(21:23, 20:10, 29:15, 15:23)
24.01.2021
21:00
Хала Визура Спорт ( Цара Душана 105)
Стеван Гуџулић, Александар Петровић, Делегат: Ђорђе Илић
67822 КК Беко : КК Борац 2015 (Лазаревац) 82 : 57
(21:18, 20:18, 21:15, 20:6)
23.01.2021
17:00
Хала Падинска Скела ( Дејана Смиљковића 121)
Саша Крсмановић, Огњен Ћурчић, Делегат: Миодраг Алексић
67823 КК Визура : КК Жарково 61 : 74
(11:14, 16:25, 10:16, 24:19)
24.01.2021
17:00
Хала Визура Спорт ( Цара Душана 105)
Петар Димић, Павле Цветић, Делегат: Слободан Каличанин
67824 КК Земун : КК Беко 65 : 82
(16:18, 15:14, 16:25, 18:25)
31.01.2021
19:30
Хала Пинки ( Градски парк 2)
Милош Прица, Милош Јоксимовић, Делегат: Милан Тодоровић
67825 КК Борац 2015 (Лазаревац) : КК Визура 87 : 69
(20:12, 14:22, 26:21, 27:14)
31.01.2021
19:00
СРЦ Колубара - Нова хала (Лазаревац) ( Хиландарска ББ)
Марија Ћирић, Небојша Перовић, Делегат: Никола Томић
67826 КК Жарково : КК Астра 91 : 81
(25:22, 18:23, 19:19, 29:17)
31.01.2021
18:30
Хала спортова Жарково ( Олимпијских игара 14)
Предраг Несторовић, Филип Конатар, Делегат: Предраг Ђикановић
67827 КК Беко : КК Астра 93 : 63
(28:19, 14:17, 24:14, 27:13)
11.02.2021
21:20
Хала Падинска Скела ( Дејана Смиљковића 121)
Милош Прица, Марко Пауновић, Делегат: Урош Чукић
67828 КК Визура : КК Земун 66 : 74
(11:23, 19:19, 16:20, 20:12)
13.02.2021
18:30
Хала Визура Спорт ( Цара Душана 105)
Саша Крсмановић, Никола Благојевић, Делегат: Никола Шошкић
67829 КК Борац 2015 (Лазаревац) : КК Жарково 67 : 59
(22:21, 9:9, 14:13, 22:16)
02.02.2021
19:00
СРЦ Колубара - Нова хала (Лазаревац) ( Хиландарска ББ)
Александар Бошковић, Александар Петровић, Делегат: Вукашин Курћубић
67830 КК Земун : КК Борац 2015 (Лазаревац) 82 : 77
(17:18, 23:12, 24:22, 18:25)
07.02.2021
18:30
Хала Пинки ( Градски парк 2)
Драган Јаковљевић, Милош Јоксимовић, Делегат: Светлана Миладинов
67831 КК Астра : КК Визура 80 : 71
(15:21, 21:18, 22:14, 22:18)
14.02.2021
13:00
Хала Шумице ( Устаничка 125/И)
Милош Ђурђић, Предраг Несторовић, Делегат: Александар Тодоровић
67832 КК Жарково : КК Беко 66 : 88
(14:20, 16:17, 18:23, 18:28)
05.02.2021
19:00
Хала спортова Жарково ( Олимпијских игара 14)
Предраг Несторовић, Никола Младеновић, Делегат: Зоран Божовић