lat|eng
Насловна > Резултати
СЕНИОРИ/1.МРЛ Центар - Група А
1.КК Борча220163:1484
2.КК Барајево220157:1434
3.КК Житко Баскет110103:922
4.КК Риверс БМ11098:892
5.КК Торлак ОКК Београд202157:1742
6.КК Раднички (Обреновац)202164:1842
7.КК Младеновац202151:1632
67756 КК Младеновац : КК Риверс БМ
27.10.2020
21:20
Спортски центар (Младеновац) ( Вука Караџића 51)
Саша Крсмановић, Немања Гојовић, Делегат: Вукашин Курћубић
67757 КК Раднички (Обреновац) : КК Барајево
25.10.2020
17:30
Хала спортова (Обреновац) ( Краља Александра И 63)
Никола Ђокић, Предраг Несторовић, Делегат: Жељко Делић
67758 КК Житко Баскет : КК Борча
27.10.2020
19:30
Спортски центар Кошутњак - велика сала ( Кнеза Вишеслава 72 )
Александар Бошковић, Милош Прица, Делегат: Зоран Божовић
КК Торлак ОКК Београд - слободна екипа
67748 КК Торлак ОКК Београд : КК Барајево 68 : 76
(14:20, 19:15, 20:19, 15:22)
11.10.2020
18:30
Хала Радивој Кораћ ( Здравка Челара 12)
Александар Бошковић, Петар Димић, Делегат: Ђорђе Илић
67749 КК Младеновац : КК Борча 76 : 82
(18:20, 21:24, 10:14, 27:24)
11.10.2020
18:00
Спортски центар (Младеновац) ( Вука Караџића 51)
Милош Ђурђић, Предраг Несторовић, Делегат: Никола Шошкић
67750 КК Раднички (Обреновац) : КК Житко Баскет 92 : 103
(14:22, 26:30, 27:28, 25:23)
12.10.2020
20:50
Хала спортова (Обреновац) ( Краља Александра И 63)
Саша Крсмановић, Антоније Луковић, Делегат: Урош Чукић
КК Риверс БМ - слободна екипа
67752 КК Борча : КК Раднички (Обреновац) 81 : 72
(19:20, 23:17, 22:22, 17:13)
17.10.2020
18:00
Хала Падинска Скела ( Дејана Смиљковића 121)
Лука Максимовић, Филип Младеновић, Делегат: Александар Тодоровић
67753 КК Барајево : КК Младеновац 81 : 75
(23:20, 11:20, 24:14, 23:21)
19.10.2020
20:30
Павле Поповић (Вранић) ( Трг палих бораца 3)
Огњен Ћурчић, Никола Младеновић, Делегат: Миодраг Алексић
67754 КК Риверс БМ : КК Торлак ОКК Београд 98 : 89
(32:25, 22:22, 19:23, 25:19)
18.10.2020
15:50
Хала Визура ( Тошин Бунар 224а)
Драган Јаковљевић, Марија Ћирић, Делегат: Никола Томић
КК Житко Баскет - слободна екипа
67756 КК Младеновац : КК Риверс БМ
27.10.2020
21:20
Спортски центар (Младеновац) ( Вука Караџића 51)
Саша Крсмановић, Немања Гојовић, Делегат: Вукашин Курћубић
67757 КК Раднички (Обреновац) : КК Барајево
25.10.2020
17:30
Хала спортова (Обреновац) ( Краља Александра И 63)
Никола Ђокић, Предраг Несторовић, Делегат: Жељко Делић
67758 КК Житко Баскет : КК Борча
27.10.2020
19:30
Спортски центар Кошутњак - велика сала ( Кнеза Вишеслава 72 )
Александар Бошковић, Милош Прица, Делегат: Зоран Божовић
КК Торлак ОКК Београд - слободна екипа