lat|eng
Насловна > Резултати
СЕНИОРИ/2.МРЛ Центар Суперлига
1.КК Победник 0111091867:71119
2.КК Астра1082879:70418
3.КК Риверс БМ1073882:77017
4.КК Вива1064782:76716
5.КК Рас1046785:82314
6.КК Абба (Барич)936672:74012
7.КК Сава БТЦ918610:80710
8.КК Младеновац808606:7618
67491 КК Астра : КК Сава БТЦ 88 : 55
(26:13, 19:9, 24:19, 19:14)
25.02.2020
13:30
Хала Визура Спорт ( Цара Душана 105)
Филип Конатар, Петар Јанкулоски, Делегат: Бојан Драшкић
67492 КК Риверс БМ : КК Рас 113 : 85
(35:19, 28:25, 26:21, 24:20)
23.02.2020
14:40
Хала Визура ( Тошин Бунар 224а)
Милош Јоксимовић, Марко Пауновић, Делегат: Жељко Делић
67493 КК Вива : КК Абба (Барич) 93 : 69
(21:13, 22:22, 28:13, 22:21)
19.02.2020
20:50
Балон Корн ( Грчића Миленка 74)
Немања Гојовић, Петар Јанковић, Делегат: Горан Радовановић
67494 КК Младеновац : КК Победник 011 65 : 97
(6:18, 21:22, 15:29, 23:28)
24.02.2020
21:30
Спортски центар (Младеновац) ( Вука Караџића 51)
Милош Лукић, Дејан Живковић, Делегат: Милена Главан
67495 КК Сава БТЦ : КК Победник 011 63 : 99
01.01.2020
67496 КК Абба (Барич) : КК Младеновац
01.01.2020
Петар Јанковић, Михајло Гаврилоски, Делегат: Небојша Лазаревић
67497 КК Рас : КК Вива 61 : 63
(17:22, 14:13, 14:18, 16:10)
01.03.2020
20:20
Спортски центар Раковица ( Вишевачка 2)
Филип Конатар, Дејан Живковић, Делегат: Ненад Радосављевић
67498 КК Астра : КК Риверс БМ 78 : 69
01.01.2020
67499 КК Риверс БМ : КК Сава БТЦ
67500 КК Вива : КК Астра 75 : 73
01.01.2020
67501 КК Младеновац : КК Рас 90 : 95
(20:16, 23:36, 26:14, 21:29)
08.03.2020
17:20
Спортски центар (Младеновац) ( Вука Караџића 51)
Немања Гојовић, Стефан Дојчиновић, Делегат: Вукашин Курћубић
67502 КК Победник 011 : КК Абба (Барич) 67 : 53
01.01.2020
67507 КК Вива : КК Сава БТЦ 80 : 66
(20:18, 21:22, 21:6, 18:20)
04.03.2020
20:50
Балон Корн ( Грчића Миленка 74)
Немања Илић, Дамјан Ратковић, Делегат: Александар Вранеш
67508 КК Младеновац : КК Риверс БМ 88 : 93
01.01.2020
67509 КК Победник 011 : КК Астра 67 : 88
(22:24, 12:13, 17:19, 16:32)
29.02.2020
21:20
Хала Визура Спорт ( Цара Душана 105)
Милош Јоксимовић, Филип Конатар, Делегат: Александар Толић
67510 КК Абба (Барич) : КК Рас 48 : 62
01.01.2020
67511 КК Сава БТЦ : КК Рас 66 : 88
01.01.2020
67512 КК Астра : КК Абба (Барич) 108 : 68
(21:20, 28:18, 33:9, 26:21)
08.03.2020
16:20
Хала Визура Спорт ( Цара Душана 105)
Александар Јовановски, Никола Благојевић, Делегат: Милена Главан
67513 КК Риверс БМ : КК Победник 011 77 : 91
(21:18, 23:29, 12:22, 21:22)
08.03.2020
16:20
Хала Визура ( Тошин Бунар 224а)
Петар Јанковић, Дејан Живковић, Делегат: Горан Радовановић
67514 КК Вива : КК Младеновац 87 : 77
01.01.2020
67515 КК Младеновац : КК Сава БТЦ
67516 КК Победник 011 : КК Вива 101 : 81
(15:19, 27:16, 29:22, 30:24)
15.03.2020
18:15
Спортски центар Партизан ( Милорада Проте Павловића 54)
Немања Гојовић, Филип Конатар, Делегат: Вукашин Курћубић
67517 КК Абба (Барич) : КК Риверс БМ 78 : 87
(25:18, 21:21, 10:28, 22:20)
15.03.2020
16:30
Хала спортова (Обреновац) ( Краља Александра И)
Петар Милановић, Петар Јанкулоски, Делегат: Бојан Драшкић
67518 КК Рас : КК Астра 89 : 84
(14:26, 25:20, 25:13, 25:25)
14.03.2020
14:40
Уједињене Нације ( Борова 8)
Немања Илић, Димитрије Стојановић, Делегат: Александар Толић
67527 КК Сава БТЦ : КК Риверс БМ 52 : 104
(19:36, 7:22, 12:27, 14:19)
29.02.2020
14:20
Хала спортова Жарково ( Олимпијских игара 14)
Милош Лукић, Димитрије Стојановић, Делегат: Светлана Миладинов
67528 КК Астра : КК Вива 86 : 60
01.01.2020
67529 КК Рас : КК Младеновац
67530 КК Абба (Барич) : КК Победник 011 70 : 87
01.01.2020
>> 2.МРЛ Центар Суперлига