lat|eng
Насловна > Резултати
Група: | 1 | 2 |

МЛАЂИ ПИОНИРИ/Квалитетна лига У13/Група 1
1.КК Ас Баскет550324:21410
2.КК Црвена Звезда МТС541308:1969
3.КК Партизан НИС532247:2288
4.КК Жарково532240:2008
5.КК Визура431219:2087
6.КК Земун615340:3187
7.КК Церак514184:2426
8.КК Борац Земун505144:4005
66987 КК Црвена Звезда МТС : КК Борац Земун 85 : 19
19.01.2020
13:30
Баскет Ланд ( Ендија Ворхола 14)
66988 КК Жарково : КК Церак 46 : 32
18.01.2020
10:30
Хала спортова Жарково ( Олимпијских игара 14)
66989 КК Земун : КК Визура 48 : 51
19.01.2020
19:20
Хала Пинки ( Градски парк 2)
66990 КК Партизан НИС : КК Ас Баскет 49 : 63
18.01.2020
15:30
Штарк арена (Мала сала) ( Булевар Арсенија Чарнојевића 58)
66991 КК Борац Земун : КК Ас Баскет 30 : 81
17.02.2020
15:20
Саобраћајно техничка школа ( Цара Душана 262)
66992 КК Визура : КК Партизан НИС
01.01.2020
66993 КК Церак : КК Земун 45 : 37
21.02.2020
17:30
Уједињене Нације ( Борова 8)
66994 КК Црвена Звезда МТС : КК Жарково 60 : 30
21.02.2020
20:30
Баскет Ланд ( Ендија Ворхола 14)
66995 КК Жарково : КК Борац Земун 72 : 12
23.02.2020
12:30
Хала спортова Жарково ( Олимпијских игара 14)
Огњен Ћурчић, Лука Међугорац, Делегат: Михајло Костић
66996 КК Земун : КК Црвена Звезда МТС 61 : 67
23.02.2020
16:20
Хала Пинки ( Градски парк 2)
Марко Перовић, Огњен Ћурчић, Делегат: Горан Радовановић
66997 КК Партизан НИС : КК Церак 53 : 29
23.02.2020
13:20
Штарк арена (Мала сала) ( Булевар Арсенија Чарнојевића 58)
Петар Јанкулоски, Филип Конатар, Делегат: Јелена Поповић
66998 КК Ас Баскет : КК Визура 69 : 48
23.02.2020
12:00
Кнегиња Милица ( Јурија Гагарина 78)
Милош Јоксимовић, Хелена Маринковић, Делегат: Мирољуб Јовановић
66999 КК Борац Земун : КК Визура 53 : 75
01.03.2020
14:45
Саобраћајно техничка школа ( Цара Душана 262)
Милош З. Димитријевић, Петар Јанковић, Делегат: Александар Кнежевић
67000 КК Церак : КК Ас Баскет 40 : 61
01.03.2020
10:10
Уједињене Нације ( Борова 8)
Лука Максимовић, Огњен Младеновић, Делегат: Урош Чукић
67001 КК Црвена Звезда МТС : КК Партизан НИС 49 : 36
01.03.2020
12:30
Баскет Ланд ( Ендија Ворхола 14)
Немања Кривокућа, Филип Конатар, Делегат: Слободан Павлица
67002 КК Жарково : КК Земун 58 : 54
01.03.2020
10:30
Хала спортова Жарково ( Олимпијских игара 14)
Павле Шипка, Предраг Несторовић, Делегат: Михајло Костић
67003 КК Земун : КК Борац Земун 87 : 30
07.03.2020
11:20
Хала Пинки ( Градски парк 2)
Стеван Гуџулић, Огњен Младеновић, Делегат: Милан Раденковић
67004 КК Партизан НИС : КК Жарково 42 : 34
08.03.2020
12:00
20. Октобар ( Омладинских бригада 138)
Петар Јанкулоски, Никола Ђокић, Делегат: Јелена Поповић
67005 КК Ас Баскет : КК Црвена Звезда МТС 50 : 47
08.03.2020
10:20
Кнегиња Милица ( Јурија Гагарина 78)
Дејан Живковић, Лука Међугорац, Делегат: Вукашин Курћубић
67006 КК Визура : КК Церак 45 : 38
07.03.2020
18:20
Хала Визура Спорт ( Цара Душана 105)
Дејан Живковић, Огњен Младеновић, Делегат: Бојан Драшкић
67007 КК Борац Земун : КК Церак
01.01.2020
Марко Богићевић, Алекса Божиновић, Делегат: Александар Вранеш
67008 КК Црвена Звезда МТС : КК Визура
01.01.2020
67009 КК Жарково : КК Ас Баскет
01.01.2020
Антоније Луковић, Петар Димић, Делегат: Михајло Костић
67010 КК Земун : КК Партизан НИС 53 : 67
15.03.2020
18:20
Хала Пинки ( Градски парк 2)
Душан Марчетић, Милош З. Димитријевић, Делегат: Горан Радовановић