lat|eng
Насловна > Резултати
ПИОНИРИ/Регионална лига У14/11 екипа
1.КК Нови Београд 7 - 3431263:1697
2.КК Бањица Мега 2330241:906
3.КК Абба (Барич) 3422179:2016
4.КК Змај 2514191:3586
5.КК Младост 2330215:1286
6.КК Торлак321187:1695
7.КК Жарково 2321190:1525
8.КК Плејмејкер Про321134:1545
9.КК Церак 4321235:1155
10.БКК Раднички 530386:1453
11.КК Сопот 230378:1953
12.КК Земун Фитофармација 6303113:2363
66867 БКК Раднички 5 : КК Младост 2
07.12.2019
10:10
Јован Миодраговић ( Војводе Драгомира 1)
66868 КК Жарково 2 : КК Плејмејкер Про
08.12.2019
16:00
Хала спортова Жарково ( Олимпијских игара 14)
66869 КК Нови Београд 7 - 3 : КК Бањица Мега 2
09.12.2019
21:15
10. Гимназија ( Пролетерске Солидарности 1а)
66870 КК Земун Фитофармација 6 : КК Сопот 2
07.12.2019
13:20
Михајло Пупин (Нова Галеника) ( Емилије Јакшић 31а)
66871 КК Торлак : КК Церак 4
07.12.2019
16:30
Спортски центар Торвел ( Војводе Степе 522а)
66872 КК Абба (Барич) 3 : КК Змај 2 46 : 31
03.12.2019
19:50
14. Октобар (Барич) ( Обреновачки друм 132)
66849 БКК Раднички 5 : КК Абба (Барич) 3 23 : 42
17.11.2019
09:15
Јован Миодраговић ( Војводе Драгомира 1)
66850 КК Жарково 2 : КК Торлак 54 : 73
16.11.2019
16:00
Хала спортова Жарково ( Олимпијских игара 14)
66851 КК Плејмејкер Про : КК Земун Фитофармација 6 47 : 36
16.11.2019
10:00
Прва обреновачка (Обреновац) ( Милоша Обреновића 169)
66852 КК Младост 2 : КК Нови Београд 7 - 3 53 : 46
17.11.2019
10:20
МОЦ Змај ( Аутопут Београд - Загреб 18)
66853 КК Церак 4 : КК Змај 2 86 : 21
17.11.2019
17:10
Уједињене Нације ( Борова 8)
66854 КК Сопот 2 : КК Бањица Мега 2 15 : 76
16.11.2019
10:15
Јелица Миловановић (Сопот) ( Кнеза Милоша 12)
66855 БКК Раднички 5 : КК Жарково 2 18 : 51
24.11.2019
10:05
Јован Миодраговић ( Војводе Драгомира 1)
66856 КК Змај 2 : КК Сопот 2 52 : 31
23.11.2019
11:15
Јован Јовановић Змај ( Мештровићева 19)
66857 КК Нови Београд 7 - 3 : КК Церак 4 58 : 42
23.11.2019
12:15
10. Гимназија ( Пролетерске Солидарности 1а)
66858 КК Земун Фитофармација 6 : КК Младост 2 41 : 82
25.11.2019
20:30
Михајло Пупин (Нова Галеника) ( Емилије Јакшић 31а)
66859 КК Торлак : КК Плејмејкер Про 73 : 35
24.11.2019
15:00
Спортски центар Торвел ( Војводе Степе 522а)
66860 КК Абба (Барич) 3 : КК Бањица Мега 2 30 : 62
23.11.2019
17:00
14. Октобар (Барич) ( Обреновачки друм 132)
66861 КК Жарково 2 : КК Абба (Барич) 3 85 : 61
01.12.2019
15:45
Хала спортова Жарково ( Олимпијских игара 14)
66862 КК Плејмејкер Про : БКК Раднички 5 52 : 45
30.11.2019
10:10
Прва обреновачка (Обреновац) ( Милоша Обреновића 169)
66863 КК Младост 2 : КК Торлак 80 : 41
30.11.2019
11:20
МОЦ Змај ( Аутопут Београд - Загреб 18)
66864 КК Церак 4 : КК Земун Фитофармација 6 107 : 36
01.12.2019
17:10
Уједињене Нације ( Борова 8)
66865 КК Сопот 2 : КК Нови Београд 7 - 3 32 : 67
30.11.2019
11:45
Јелица Миловановић (Сопот) ( Кнеза Милоша 12)
66866 КК Бањица Мега 2 : КК Змај 2 103 : 45
05.12.2019
20:20
Карађорђе ( Јове Илића 2)
66867 БКК Раднички 5 : КК Младост 2
07.12.2019
10:10
Јован Миодраговић ( Војводе Драгомира 1)
66868 КК Жарково 2 : КК Плејмејкер Про
08.12.2019
16:00
Хала спортова Жарково ( Олимпијских игара 14)
66869 КК Нови Београд 7 - 3 : КК Бањица Мега 2
09.12.2019
21:15
10. Гимназија ( Пролетерске Солидарности 1а)
66870 КК Земун Фитофармација 6 : КК Сопот 2
07.12.2019
13:20
Михајло Пупин (Нова Галеника) ( Емилије Јакшић 31а)
66871 КК Торлак : КК Церак 4
07.12.2019
16:30
Спортски центар Торвел ( Војводе Степе 522а)
66872 КК Абба (Барич) 3 : КК Змај 2 46 : 31
03.12.2019
19:50
14. Октобар (Барич) ( Обреновачки друм 132)
66873 КК Плејмејкер Про : КК Абба (Барич) 3
12.12.2019
20:00
Прва обреновачка (Обреновац) ( Милоша Обреновића 169)
66874 КК Младост 2 : КК Жарково 2
12.12.2019
20:00
МОЦ Змај ( Аутопут Београд - Загреб 18)
66875 КК Церак 4 : БКК Раднички 5
66876 КК Сопот 2 : КК Торлак
66877 КК Бањица Мега 2 : КК Земун Фитофармација 6
12.12.2019
20:20
Карађорђе ( Јове Илића 2)
66878 КК Змај 2 : КК Нови Београд 7 - 3 42 : 92
16.11.2019
13:00
Јован Јовановић Змај ( Мештровићева 19)
>> Регионална лига У14/11 екипа