lat|eng
Насловна > Резултати
Група: | 1 | 2 |

ПИОНИРИ/2. лига/Група 1
1.КК Вива220160:1054
2.КК Беко220126:974
3.КК Сава220134:1084
4.КК Мондо Баскет 220116:994
5.КК Партизан НИС 2211132:1253
6.ШКК Звездара211143:1373
7.КК Кнежевац Кијево211140:1363
8.КК Крсташ20290:1152
9.КК Змај202114:1432
10.КК Сурчин Добановци20289:1492
11.КК Црвена Звезда МТС 210170:791
12.КК Чубура10144:651
64371 КК Змај : КК Сурчин Добановци
15.11.2019
20:50
Јован Јовановић Змај ( Мештровићева 19)
64372 КК Сава : КК Беко
17.11.2019
10:35
Балон КК Сава ( Љутице Богдана 46)
64373 КК Црвена Звезда МТС 2 : ШКК Звездара
17.11.2019
14:00
Баскет Ланд ( Ендија Ворхола 14)
64374 КК Мондо Баскет : КК Чубура
17.11.2019
16:00
Бранко Радичевић (Батајница) ( Браће Михаиловић-Трипић 2)
64375 КК Партизан НИС 2 : КК Кнежевац Кијево
16.11.2019
12:30
Штарк арена (Мала сала) ( Булевар Арсенија Чарнојевића 58)
64376 КК Вива : КК Крсташ
64383 КК Беко : КК Сурчин Добановци 62 : 51
03.11.2019
11:45
Васа Пелагић ( Милана Зечара 2)
64384 КК Змај : ШКК Звездара 68 : 79
02.11.2019
12:30
Јован Јовановић Змај ( Мештровићева 19)
64385 КК Сава : КК Чубура 65 : 44
03.11.2019
12:20
Балон КК Сава ( Љутице Богдана 46)
64386 КК Црвена Звезда МТС 2 : КК Кнежевац Кијево 70 : 79
03.11.2019
14:00
Баскет Ланд ( Ендија Ворхола 14)
64387 КК Мондо Баскет : КК Крсташ 50 : 38
02.11.2019
13:20
Бранко Радичевић (Батајница) ( Браће Михаиловић-Трипић 2)
64388 КК Партизан НИС 2 : КК Вива 67 : 73
02.11.2019
12:00
Штарк арена (Мала сала) ( Булевар Арсенија Чарнојевића 58)
64377 КК Беко : КК Змај 64 : 46
09.11.2019
11:20
Јован Ристић ( Беле Бартока 48а)
64378 КК Крсташ : КК Партизан НИС 2 52 : 65
07.11.2019
21:30
20. Октобар ( Омладинских бригада 138)
64379 КК Кнежевац Кијево : КК Мондо Баскет 61 : 66
10.11.2019
20:15
14. Октобар ( Гочка 40)
64380 КК Чубура : КК Црвена Звезда МТС 2
10.11.2019
14:20
Спортски центар Врачар ( Сјеничка 1)
64381 ШКК Звездара : КК Сава 64 : 69
09.11.2019
13:50
Павле Савић ( Косте Нађа 25)
64382 КК Сурчин Добановци : КК Вива 38 : 87
10.11.2019
10:30
Душан Вукасовић - Диоген (Бечмен) ( 11. Октобар 36)
64371 КК Змај : КК Сурчин Добановци
15.11.2019
20:50
Јован Јовановић Змај ( Мештровићева 19)
64372 КК Сава : КК Беко
17.11.2019
10:35
Балон КК Сава ( Љутице Богдана 46)
64373 КК Црвена Звезда МТС 2 : ШКК Звездара
17.11.2019
14:00
Баскет Ланд ( Ендија Ворхола 14)
64374 КК Мондо Баскет : КК Чубура
17.11.2019
16:00
Бранко Радичевић (Батајница) ( Браће Михаиловић-Трипић 2)
64375 КК Партизан НИС 2 : КК Кнежевац Кијево
16.11.2019
12:30
Штарк арена (Мала сала) ( Булевар Арсенија Чарнојевића 58)
64376 КК Вива : КК Крсташ