lat|eng
Насловна > Резултати
КАДЕТКИЊЕ/1. степен
1.ЖКК Раднички (О)431224:2007
2.ЖКК Рас431221:1987
3.ККЖ Црвена Звезда Комбанк 2330244:1496
4.ЖКК Карабурма422227:2266
5.ЖКК Гирл Баскет422230:2386
6.ККЖ Раднички321148:1575
7.ЖКК Кнежевац Кијево413182:2135
8.ЖКК Арт Баскет 2321145:1195
9.ЖКК Визура312139:1534
10.ЖКК Мондо Баскет303121:1653
11.ЖКК Борац Земун303114:1773
63503 ЖКК Гирл Баскет : ЖКК Борац Земун
63504 ЖКК Карабурма : ЖКК Арт Баскет 2
16.11.2019
14:30
Јелена Ћетковић ( Врањска 26)
63505 ЖКК Кнежевац Кијево : ККЖ Црвена Звезда Комбанк 2
17.11.2019
20:15
14. Октобар ( Гочка 40)
63506 ЖКК Мондо Баскет : ЖКК Рас
17.11.2019
13:20
Митраљета (Батајница) ( Далматинске загоре 94)
63507 ККЖ Раднички : ЖКК Раднички (О)
ЖКК Визура - слободна екипа
63479 ЖКК Борац Земун : ККЖ Црвена Звезда Комбанк 2 38 : 80
19.10.2019
14:00
Саобраћајна школа ( Цара Душана 262)
63480 ЖКК Визура : ЖКК Рас 53 : 58
20.10.2019
18:30
Мала Визура ( Цара Душана 105)
63481 ЖКК Гирл Баскет : ЖКК Раднички (О) 74 : 53
20.10.2019
14:30
Сава Шумановић (Алтина) ( Добановачки пут 107)
63482 ЖКК Карабурма : ККЖ Раднички 73 : 48
20.10.2019
14:30
Јелена Ћетковић ( Врањска 26)
63483 ЖКК Кнежевац Кијево : ЖКК Мондо Баскет 53 : 47
20.10.2019
20:15
14. Октобар ( Гочка 40)
ЖКК Арт Баскет 2 - слободна екипа
63484 ЖКК Арт Баскет 2 : ЖКК Борац Земун 47 : 36
27.10.2019
11:20
Веселин Маслеша ( Кумодрашка 72)
63485 ККЖ Раднички : ЖКК Кнежевац Кијево 48 : 44
01.11.2019
20:15
14. Октобар ( Гочка 40)
63486 ЖКК Раднички (О) : ЖКК Карабурма 49 : 44
26.10.2019
18:50
14. Октобар (Барич) ( Обреновачки друм 132)
63487 ЖКК Рас : ЖКК Гирл Баскет 70 : 55
26.10.2019
16:30
Уједињене Нације ( Борова 8)
63488 ККЖ Црвена Звезда Комбанк 2 : ЖКК Визура
28.10.2019
20:00
Баскет Цитy ( Ендија Ворхола 8)
ЖКК Мондо Баскет - слободна екипа
63491 ЖКК Визура : ЖКК Арт Баскет 2 36 : 55
02.11.2019
16:00
Мала Визура ( Цара Душана 105)
63492 ЖКК Гирл Баскет : ККЖ Црвена Звезда Комбанк 2 54 : 72
02.11.2019
11:30
Сава Шумановић (Алтина) ( Добановачки пут 107)
63493 ЖКК Карабурма : ЖКК Рас 53 : 37
02.11.2019
14:30
Јелена Ћетковић ( Врањска 26)
63494 ЖКК Кнежевац Кијево : ЖКК Раднички (О) 48 : 62
03.11.2019
20:15
14. Октобар ( Гочка 40)
63495 ЖКК Мондо Баскет : ККЖ Раднички 40 : 52
03.11.2019
13:20
Митраљета (Батајница) ( Далматинске загоре 94)
ЖКК Борац Земун - слободна екипа
63496 ЖКК Арт Баскет 2 : ЖКК Гирл Баскет 43 : 47
11.11.2019
21:20
Стари ДИФ ( Делиградска 27)
63497 ЖКК Борац Земун : ЖКК Визура 40 : 50
10.11.2019
14:00
Саобраћајна школа ( Цара Душана 262)
63498 ЖКК Раднички (О) : ЖКК Мондо Баскет 60 : 34
11.11.2019
12:20
Хала спортова (Обреновац) ( Краља Александра И)
63499 ЖКК Рас : ЖКК Кнежевац Кијево 56 : 37
10.11.2019
15:20
Бранко Ћопић ( Видиковачки венац 73)
63500 ККЖ Црвена Звезда Комбанк 2 : ЖКК Карабурма 92 : 57
10.11.2019
13:00
Баскет Ланд ( Ендија Ворхола 14)
ККЖ Раднички - слободна екипа
63503 ЖКК Гирл Баскет : ЖКК Борац Земун
63504 ЖКК Карабурма : ЖКК Арт Баскет 2
16.11.2019
14:30
Јелена Ћетковић ( Врањска 26)
63505 ЖКК Кнежевац Кијево : ККЖ Црвена Звезда Комбанк 2
17.11.2019
20:15
14. Октобар ( Гочка 40)
63506 ЖКК Мондо Баскет : ЖКК Рас
17.11.2019
13:20
Митраљета (Батајница) ( Далматинске загоре 94)
63507 ККЖ Раднички : ЖКК Раднички (О)
ЖКК Визура - слободна екипа