lat|eng
Насловна > Резултати
Група: | 1 | 2 | 3 | 4 |

ПИОНИРИ/Регионална лига У14/Група 1
1.КК Беовук 72 - 2770479:25314
2.КК Рас 5862561:30014
3.КК Беко 6853480:38313
4.КК ББ Баскет (Младеновац) 2844405:51512
5.КК Шампион БГД 2844473:46112
6.КК Абба (Барич)826380:51710
7.КК Нови Београд 7 - 3826367:52810
8.КК Визура 4716257:4458
61389 КК ББ Баскет (Младеновац) 2 : КК Абба (Барич) 74 : 47
18.11.2018
18:20
Свети Сава (Младеновац) ( Космајска 47)
61390 КК Визура 4 : КК Беовук 72 - 2 17 : 75
17.11.2018
20:00
Мала Визура ( Цара Душана 105)
61391 КК Рас 5 : КК Нови Београд 7 - 3 68 : 25
17.11.2018
21:00
Бранко Ћопић ( Партизанска 73)
61392 КК Шампион БГД 2 : КК Беко 6 60 : 36
17.11.2018
13:20
Филозофски факултет ( Чика Љубина 20)
61393 КК Абба (Барич) : КК Беко 6 42 : 66
25.11.2018
10:45
14. Октобар (Барич) ( Обреновачки друм 132)
61394 КК Нови Београд 7 - 3 : КК Шампион БГД 2 37 : 82
25.11.2018
14:30
Бранко Радичевић ( Јурија Гагарина 195)
61395 КК Беовук 72 - 2 : КК Рас 5 41 : 34
26.11.2018
21:40
Вук Караџић ( Таковска 41)
61396 КК ББ Баскет (Младеновац) 2 : КК Визура 4 59 : 51
24.11.2018
16:40
Свети Сава (Младеновац) ( Космајска 47)
61397 КК Визура 4 : КК Абба (Барич) 48 : 39
01.12.2018
16:30
Мала Визура ( Цара Душана 105)
61398 КК Рас 5 : КК ББ Баскет (Младеновац) 2 100 : 25
01.12.2018
12:45
Љуба Ненадовић ( Аце Јоксимовића 25)
61399 КК Шампион БГД 2 : КК Беовук 72 - 2 55 : 85
01.12.2018
12:40
Филозофски факултет ( Чика Љубина 20)
61400 КК Беко 6 : КК Нови Београд 7 - 3 75 : 43
02.12.2018
11:00
Васа Пелагић ( Милана Зечара 2)
61401 КК Абба (Барич) : КК Нови Београд 7 - 3 70 : 56
09.12.2018
17:50
14. Октобар (Барич) ( Обреновачки друм 132)
61402 КК Беовук 72 - 2 : КК Беко 6 63 : 44
10.12.2018
20:30
Вук Караџић ( Таковска 41)
61403 КК ББ Баскет (Младеновац) 2 : КК Шампион БГД 2 67 : 62
09.12.2018
16:45
Свети Сава (Младеновац) ( Космајска 47)
61404 КК Визура 4 : КК Рас 5 15 : 92
08.12.2018
16:30
Мала Визура ( Цара Душана 105)
61405 КК Рас 5 : КК Абба (Барич) 95 : 50
25.12.2018
21:20
Уједињене Нације ( Борова 8)
61406 КК Шампион БГД 2 : КК Визура 4 57 : 36
20.12.2018
20:40
Филозофски факултет ( Чика Љубина 20)
61407 КК Беко 6 : КК ББ Баскет (Младеновац) 2 75 : 39
16.12.2018
12:30
Васа Пелагић ( Милана Зечара 2)
61408 КК Нови Београд 7 - 3 : КК Беовук 72 - 2 45 : 66
17.12.2018
20:30
Ђуро Стругар ( Трећи булевар 148)
61409 КК Абба (Барич) : КК Беовук 72 - 2 36 : 73
22.12.2018
17:00
14. Октобар (Барич) ( Обреновачки друм 132)
61410 КК ББ Баскет (Младеновац) 2 : КК Нови Београд 7 - 3 76 : 58
23.12.2018
18:30
Свети Сава (Младеновац) ( Космајска 47)
61411 КК Визура 4 : КК Беко 6 43 : 66
23.12.2018
13:30
Мала Визура ( Цара Душана 105)
61412 КК Рас 5 : КК Шампион БГД 2 75 : 55
22.12.2018
14:45
Уједињене Нације ( Борова 8)
61413 КК Шампион БГД 2 : КК Абба (Барич) 62 : 50
19.01.2019
13:10
Филозофски факултет ( Чика Љубина 20)
61414 КК Беко 6 : КК Рас 5 43 : 53
19.01.2019
19:30
Васа Пелагић ( Милана Зечара 2)
61415 КК Нови Београд 7 - 3 : КК Визура 4 57 : 47
21.01.2019
20:30
Ђуро Стругар ( Трећи булевар 148)
61416 КК Беовук 72 - 2 : КК ББ Баскет (Младеновац) 2 76 : 22
21.01.2019
21:30
Вук Караџић ( Таковска 41)
61417 КК Абба (Барич) : КК ББ Баскет (Младеновац) 2 46 : 43
02.02.2019
18:00
14. Октобар (Барич) ( Обреновачки друм 132)
61418 КК Беовук 72 - 2 : КК Визура 4
26.01.2019
12:30
Вук Караџић ( Таковска 41)
61419 КК Нови Београд 7 - 3 : КК Рас 5 46 : 44
26.01.2019
11:30
10. Гимназија ( Пролетерске Солидарности 1а)
61420 КК Беко 6 : КК Шампион БГД 2 75 : 40
26.01.2019
19:30
Васа Пелагић ( Милана Зечара 2)