lat|eng
Насловна > Резултати
Група: | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |

МЛАЂИ ПИОНИРИ/Регионална лига У12/Група 1
1.КК Ас Баскет 214131777:45627
2.КК Бањица Мега 214113731:45825
3.КК ББ Баскет (Младеновац) 214104622:55024
4.КК Визура 31486621:49622
5.КК Борац Земун1468585:59220
6.КК Торлак 21459531:66119
7.КК Див Баскет 214212360:72116
8.КК Флеш 414113409:70215
61053 КК Ас Баскет 2 : КК Див Баскет 2 82 : 32
18.11.2018
13:15
Кнегиња Милица ( Јурија Гагарина 78)
61054 КК ББ Баскет (Младеновац) 2 : КК Бањица Мега 2 29 : 47
22.11.2018
19:50
Карађорђе ( Јове Илића 2)
61055 КК Визура 3 : КК Торлак 2 59 : 41
17.11.2018
10:30
Мала Визура ( Цара Душана 105)
61056 КК Борац Земун : КК Флеш 4 47 : 46
18.11.2018
12:00
Саобраћајна школа ( Цара Душана 262)
61057 КК Див Баскет 2 : КК Флеш 4 31 : 47
25.11.2018
15:00
Борислав Пекић ( Данила Лекића Шпанца 27)
61058 КК Торлак 2 : КК Борац Земун 59 : 45
24.11.2018
14:15
Спортски центар Торвел ( Војводе Степе 522а)
61059 КК Бањица Мега 2 : КК Визура 3 45 : 37
25.11.2018
12:20
Карађорђе ( Јове Илића 2)
61060 КК Ас Баскет 2 : КК ББ Баскет (Младеновац) 2 67 : 25
25.11.2018
10:15
Кнегиња Милица ( Јурија Гагарина 78)
61061 КК ББ Баскет (Младеновац) 2 : КК Див Баскет 2 60 : 15
02.12.2018
18:40
Свети Сава (Младеновац) ( Космајска 47)
61062 КК Визура 3 : КК Ас Баскет 2 29 : 46
02.12.2018
10:30
Мала Визура ( Цара Душана 105)
61063 КК Борац Земун : КК Бањица Мега 2 36 : 54
01.12.2018
13:40
Раде Кончар (Земун) ( Златиборска 44)
61064 КК Флеш 4 : КК Торлак 2 41 : 55
02.12.2018
14:45
12. Гимназија ( Војводе Степе 82)
61065 КК Див Баскет 2 : КК Торлак 2 18 : 47
08.12.2018
11:15
Спортски центар Торвел ( Војводе Степе 522а)
61066 КК Бањица Мега 2 : КК Флеш 4 72 : 15
08.12.2018
13:20
Карађорђе ( Јове Илића 2)
61067 КК Ас Баскет 2 : КК Борац Земун 64 : 30
01.02.2019
10:15
Кнегиња Милица ( Јурија Гагарина 78)
61068 КК ББ Баскет (Младеновац) 2 : КК Визура 3 43 : 42
08.12.2018
18:40
Свети Сава (Младеновац) ( Космајска 47)
61069 КК Визура 3 : КК Див Баскет 2 34 : 20
15.12.2018
10:30
Мала Визура ( Цара Душана 105)
61070 КК Борац Земун : КК ББ Баскет (Младеновац) 2 31 : 39
15.12.2018
10:20
Раде Кончар (Земун) ( Златиборска 44)
61071 КК Флеш 4 : КК Ас Баскет 2 23 : 60
15.12.2018
16:15
12. Гимназија ( Војводе Степе 82)
61072 КК Торлак 2 : КК Бањица Мега 2 27 : 70
15.12.2018
11:15
Спортски центар Торвел ( Војводе Степе 522а)
61073 КК Див Баскет 2 : КК Бањица Мега 2 16 : 75
23.12.2018
15:00
Борислав Пекић ( Данила Лекића Шпанца 27)
61074 КК Ас Баскет 2 : КК Торлак 2 55 : 39
22.12.2018
11:15
Кнегиња Милица ( Јурија Гагарина 78)
61075 КК ББ Баскет (Младеновац) 2 : КК Флеш 4 60 : 30
22.12.2018
14:10
Свети Сава (Младеновац) ( Космајска 47)
61076 КК Визура 3 : КК Борац Земун 45 : 34
22.12.2018
13:45
Мала Визура ( Цара Душана 105)
61077 КК Борац Земун : КК Див Баскет 2 57 : 15
19.01.2019
10:00
Раде Кончар (Земун) ( Златиборска 44)
61078 КК Флеш 4 : КК Визура 3 16 : 42
19.01.2019
13:15
12. Гимназија ( Војводе Степе 82)
61079 КК Торлак 2 : КК ББ Баскет (Младеновац) 2 35 : 51
19.01.2019
16:00
Спортски центар Торвел ( Војводе Степе 522а)
61080 КК Бањица Мега 2 : КК Ас Баскет 2 50 : 35
19.01.2019
13:30
Карађорђе ( Јове Илића 2)
61081 КК Див Баскет 2 : КК Ас Баскет 2 18 : 61
13.01.2019
15:00
Борислав Пекић ( Данила Лекића Шпанца 27)
61082 КК Бањица Мега 2 : КК ББ Баскет (Младеновац) 2 44 : 46
03.02.2019
17:00
Свети Сава (Младеновац) ( Космајска 47)
61083 КК Торлак 2 : КК Визура 3 23 : 60
26.01.2019
11:15
Спортски центар Торвел ( Војводе Степе 522а)
61084 КК Флеш 4 : КК Борац Земун 30 : 42
17.02.2019
16:15
12. Гимназија ( Војводе Степе 82)
61085 КК Флеш 4 : КК Див Баскет 2 26 : 41
24.02.2019
14:45
12. Гимназија ( Војводе Степе 82)
61086 КК Борац Земун : КК Торлак 2 43 : 21
23.02.2019
14:40
Раде Кончар (Земун) ( Златиборска 44)
61087 КК Визура 3 : КК Бањица Мега 2 34 : 44
23.02.2019
10:15
Мала Визура ( Цара Душана 105)
61088 КК ББ Баскет (Младеновац) 2 : КК Ас Баскет 2 41 : 43
23.02.2019
15:00
Свети Сава (Младеновац) ( Космајска 47)
61089 КК Див Баскет 2 : КК ББ Баскет (Младеновац) 2 23 : 34
03.03.2019
15:00
Борислав Пекић ( Данила Лекића Шпанца 27)
61090 КК Ас Баскет 2 : КК Визура 3 42 : 41
02.03.2019
10:15
Кнегиња Милица ( Јурија Гагарина 78)
61091 КК Бањица Мега 2 : КК Борац Земун 53 : 27
02.03.2019
13:20
Карађорђе ( Јове Илића 2)
61092 КК Торлак 2 : КК Флеш 4 35 : 22
02.03.2019
11:15
Спортски центар Торвел ( Војводе Степе 522а)
61093 КК Торлак 2 : КК Див Баскет 2 43 : 31
10.03.2019
13:15
Борислав Пекић ( Данила Лекића Шпанца 27)
61094 КК Флеш 4 : КК Бањица Мега 2 30 : 49
10.03.2019
14:45
12. Гимназија ( Војводе Степе 82)
61095 КК Борац Земун : КК Ас Баскет 2 28 : 44
09.03.2019
14:00
Раде Кончар (Земун) ( Златиборска 44)
61096 КК Визура 3 : КК ББ Баскет (Младеновац) 2 47 : 42
12.03.2019
20:15
Мала Визура ( Цара Душана 105)
61097 КК Див Баскет 2 : КК Визура 3 31 : 54
17.03.2019
13:20
Борислав Пекић ( Данила Лекића Шпанца 27)
61098 КК ББ Баскет (Младеновац) 2 : КК Борац Земун 67 : 52
16.03.2019
17:30
Свети Сава (Младеновац) ( Космајска 47)
61099 КК Ас Баскет 2 : КК Флеш 4 58 : 19
16.03.2019
10:15
Кнегиња Милица ( Јурија Гагарина 78)
61100 КК Бањица Мега 2 : КК Торлак 2 55 : 31
14.03.2019
19:20
Карађорђе ( Јове Илића 2)
61101 КК Бањица Мега 2 : КК Див Баскет 2 27 : 43
24.03.2019
12:20
Карађорђе ( Јове Илића 2)
61102 КК Торлак 2 : КК Ас Баскет 2 35 : 68
23.03.2019
13:45
Спортски центар Торвел ( Војводе Степе 522а)
61103 КК Флеш 4 : КК ББ Баскет (Младеновац) 2 34 : 42
23.03.2019
16:20
12. Гимназија ( Војводе Степе 82)
61104 КК Борац Земун : КК Визура 3 39 : 29
23.03.2019
13:40
Раде Кончар (Земун) ( Златиборска 44)
61105 КК Див Баскет 2 : КК Борац Земун 26 : 74
31.03.2019
13:15
Борислав Пекић ( Данила Лекића Шпанца 27)
61106 КК Визура 3 : КК Флеш 4 68 : 30
30.03.2019
12:15
Мала Визура ( Цара Душана 105)
61107 КК ББ Баскет (Младеновац) 2 : КК Торлак 2 43 : 40
30.03.2019
18:30
Свети Сава (Младеновац) ( Космајска 47)
61108 КК Ас Баскет 2 : КК Бањица Мега 2 52 : 46
30.03.2019
10:15
Кнегиња Милица ( Јурија Гагарина 78)