lat|eng
Насловна > Резултати
ПИОНИРИ/Регионална лига У15/11 екипа
1.КК Баново Брдо651321:25211
2.КК Блокови651397:27611
3.КК Торлак541322:2379
4.КК Беко 3541310:2429
5.КК Младеновац624340:3908
6.КК ИБЦ 2523230:2887
7.КК Рас 4514264:3506
8.КК Сава 2422201:1956
9.КК Слобода Барич514293:3176
10.КК Жарково 3422210:2276
11.КК Церак 2505196:3105
60993 КК Жарково 3 : КК Баново Брдо 38 : 45
09.12.2018
16:00
Хала спортова Жарково ( Олимпијских игара 14)
60994 КК Церак 2 : КК Торлак 37 : 58
08.12.2018
14:00
Спортски центар Торвел ( Војводе Степе 522а)
60995 КК Беко 3 : КК Младеновац 76 : 44
09.12.2018
18:00
Васа Пелагић ( Милана Зечара 2)
60996 КК Слобода Барич : КК Сава 2
09.12.2018
15:10
14. Октобар (Барич) ( Обреновачки друм 132)
60997 КК Блокови : КК Рас 4 97 : 59
09.12.2018
15:15
Хала Про Спорт ( Савских аласа 15)
КК ИБЦ 2 - слободна екипа
61024 КК Церак 2 : КК Блокови 41 : 61
11.11.2018
17:10
Уједињене Нације ( Борова 8)
61025 КК Беко 3 : КК Слобода Барич 55 : 53
16.11.2018
21:00
Васа Пелагић ( Милана Зечара 2)
61026 КК Младеновац : КК ИБЦ 2 63 : 42
14.11.2018
20:15
Гимназија (Младеновац) ( Краља Александра Обреновића 25)
61027 КК Торлак : КК Сава 2 55 : 44
11.11.2018
14:00
Спортски центар Торвел ( Војводе Степе 522а)
61028 КК Баново Брдо : КК Рас 4 68 : 54
16.11.2018
20:45
Коста Абрашевић (Ресник) ( 13. октобра 82)
КК Жарково 3 - слободна екипа
61017 КК Жарково 3 : КК Церак 2 52 : 45
17.11.2018
13:20
Хала спортова Жарково ( Олимпијских игара 14)
61018 КК Сава 2 : КК Баново Брдо 51 : 40
18.11.2018
09:15
Балон КК Сава ( Љутице Богдана 46)
61019 КК ИБЦ 2 : КК Торлак 35 : 66
17.11.2018
12:15
Вељко Дугошевић ( Милана Ракића 41)
61020 КК Слобода Барич : КК Младеновац 84 : 53
18.11.2018
15:05
14. Октобар (Барич) ( Обреновачки друм 132)
61021 КК Блокови : КК Беко 3 73 : 42
18.11.2018
15:15
Хала Про Спорт ( Савских аласа 15)
КК Рас 4 - слободна екипа
61012 КК Беко 3 : КК Жарково 3 69 : 49
30.11.2018
21:15
Васа Пелагић ( Милана Зечара 2)
61013 КК Младеновац : КК Блокови 41 : 67
24.11.2018
14:00
Гимназија (Младеновац) ( Краља Александра Обреновића 25)
61014 КК Торлак : КК Слобода Барич 88 : 56
24.11.2018
16:00
Спортски центар Торвел ( Војводе Степе 522а)
61015 КК Баново Брдо : КК ИБЦ 2 64 : 24
24.11.2018
13:15
Филип Кљајић - Фића ( Гогољева 40)
61016 КК Рас 4 : КК Сава 2 44 : 63
25.11.2018
10:30
Коста Абрашевић (Ресник) ( 13. октобра 82)
КК Церак 2 - слободна екипа
61005 КК Жарково 3 : КК Младеновац 71 : 68
02.12.2018
14:20
Хала спортова Жарково ( Олимпијских игара 14)
61006 КК Церак 2 : КК Беко 3 23 : 68
01.12.2018
16:10
14. Октобар ( Гочка 40)
61007 КК ИБЦ 2 : КК Рас 4 73 : 52
01.12.2018
13:10
Вељко Дугошевић ( Милана Ракића 41)
61008 КК Слобода Барич : КК Баново Брдо 51 : 66
02.12.2018
15:05
14. Октобар (Барич) ( Обреновачки друм 132)
61009 КК Блокови : КК Торлак 65 : 55
01.12.2018
17:15
Хала Про Спорт ( Савских аласа 15)
КК Сава 2 - слободна екипа
61000 КК Младеновац : КК Церак 2 71 : 50
05.12.2018
20:20
Гимназија (Младеновац) ( Краља Александра Обреновића 25)
61001 КК Торлак : КК Жарково 3
61002 КК Баново Брдо : КК Блокови 38 : 34
05.12.2018
21:00
Филип Кљајић - Фића ( Гогољева 40)
61003 КК Рас 4 : КК Слобода Барич 55 : 49
05.12.2018
19:45
Коста Абрашевић (Ресник) ( 13. октобра 82)
61004 КК Сава 2 : КК ИБЦ 2 43 : 56
05.12.2018
16:20
Балон КК Сава ( Љутице Богдана 46)
КК Беко 3 - слободна екипа
60993 КК Жарково 3 : КК Баново Брдо 38 : 45
09.12.2018
16:00
Хала спортова Жарково ( Олимпијских игара 14)
60994 КК Церак 2 : КК Торлак 37 : 58
08.12.2018
14:00
Спортски центар Торвел ( Војводе Степе 522а)
60995 КК Беко 3 : КК Младеновац 76 : 44
09.12.2018
18:00
Васа Пелагић ( Милана Зечара 2)
60996 КК Слобода Барич : КК Сава 2
09.12.2018
15:10
14. Октобар (Барич) ( Обреновачки друм 132)
60997 КК Блокови : КК Рас 4 97 : 59
09.12.2018
15:15
Хала Про Спорт ( Савских аласа 15)
КК ИБЦ 2 - слободна екипа
>> Регионална лига У15/11 екипа