lat|eng
Насловна > Резултати
ОМЛАДИНЦИ/Регионална лига
1.ОКК Београд541385:3729
2.КК Младост431306:2557
3.КК Слодес431265:2707
4.КК Астра330192:1366
5.КК Витез514342:3816
6.КК Борча321253:2445
7.КК Борац Земун312176:1964
8.КК Динамик БГ404270:3044
9.КК Еко Спорт303150:1813
59558 КК Борац Земун : КК Еко Спорт
12.12.2018
20:15
Саобраћајна школа ( Цара Душана 262)
Немања Пајић, Марија Ћирић, Делегат: Предраг Ђикановић
59559 КК Борча : КК Астра
12.12.2018
21:40
Вук Караџић ( Таковска 41)
Милош Димитријевић, Огњен Дабић, Делегат: Никола Шошкић
59561 КК Слодес : КК Динамик БГ
12.12.2018
16:00
Дyнамиц Арена ( Дунавска 62)
Драган Јаковљевић, Стеван Гуџулић, Делегат: Урош Чукић
59562 КК Витез : ОКК Београд 78 : 87
06.12.2018
21:40
Краљ Александар И ( Алексиначких рудара 22)
Саша Крсмановић, Лука Максимовић, Делегат: Слободан Павлица
КК Младост - слободна екипа
59579 КК Астра : КК Динамик БГ 79 : 65
15.11.2018
21:40
Вук Караџић ( Таковска 41)
Петар Милановић, Милош З. Димитријевић, Делегат: Предраг Ђикановић
59580 КК Борац Земун : ОКК Београд 68 : 69
13.11.2018
20:20
Саобраћајна школа ( Цара Душана 262)
Никола Младеновић, Филип Младеновић, Делегат: Предраг Ђикановић
59581 КК Борча : КК Витез 104 : 95
11.11.2018
17:00
Јован Ристић ( Беле Бартока 48а)
Филип Балешевић, Никола Видаковић, Делегат: Никола Шошкић
59582 КК Младост : КК Слодес 82 : 58
13.11.2018
14:20
Хала Пинки ( Градски парк 2)
Лука Максимовић, Огњен Дабић, Делегат: Слободан Тодоровић
КК Еко Спорт - слободна екипа
59574 КК Витез : КК Младост 54 : 71
18.11.2018
16:00
Краљ Александар И ( Алексиначких рудара 22)
Стеван Гуџулић, Никола Чимбуровић, Делегат: Милан Тодоровић
59575 ОКК Београд : КК Борча 75 : 74
18.11.2018
11:00
Хала Радивој Кораћ ( Здравка Челара 12)
Боривоје Ружић, Марија Ћирић, Делегат: Владимир Живановић
59576 КК Динамик БГ : КК Борац Земун 72 : 76
20.11.2018
20:20
Дyнамиц Арена ( Дунавска 62)
Милош Прица, Филип Балешевић, Делегат: Зоран Ружић
59577 КК Еко Спорт : КК Слодес 59 : 67
18.11.2018
16:10
Балон Мајдан ( Козјачка 3-5)
Огњен Ћурчић, Филип Младеновић, Делегат: Слободан Тодоровић
КК Астра - слободна екипа
59568 КК Астра : КК Еко Спорт 58 : 39
23.11.2018
21:40
Вук Караџић ( Таковска 41)
Саша Крсмановић, Стеван Гуџулић, Делегат: Предраг Ђикановић
59570 КК Борча : КК Динамик БГ 75 : 74
29.11.2018
21:45
Хала спортова Жарково ( Олимпијских игара 14)
Павле Шипка, Никола Чимбуровић, Делегат: Урош Чукић
59571 КК Младост : ОКК Београд 79 : 84
27.11.2018
14:20
Хала Пинки ( Градски парк 2)
Милош Ђурђић, Филип Балешевић, Делегат: Никола Шошкић
59572 КК Слодес : КК Витез 67 : 59
28.11.2018
11:20
Хала Слодес ( Борска 92ф)
Милош З. Димитријевић, Лука Максимовић, Делегат: Слободан Тодоровић
КК Борац Земун - слободна екипа
59564 КК Астра : КК Борац Земун 55 : 32
06.12.2018
21:40
Вук Караџић ( Таковска 41)
Никола Чимбуровић, Никола Младеновић, Делегат: Зоран Ружић
59565 ОКК Београд : КК Слодес 70 : 73
04.12.2018
20:20
Хала Радивој Кораћ ( Здравка Челара 12)
Немања Кривокућа, Филип Балешевић, Делегат: Ђорђе Илић
59566 КК Динамик БГ : КК Младост 59 : 74
03.12.2018
21:00
Дyнамиц Арена ( Дунавска 62)
Милош Прица, Филип Младеновић, Делегат: Слободан Тодоровић
59567 КК Еко Спорт : КК Витез 52 : 56
01.12.2018
13:15
Балон Мајдан ( Козјачка 3-5)
Огњен Ћурчић, Никола Видаковић, Делегат: Милан Тодоровић
КК Борча - слободна екипа
59558 КК Борац Земун : КК Еко Спорт
12.12.2018
20:15
Саобраћајна школа ( Цара Душана 262)
Немања Пајић, Марија Ћирић, Делегат: Предраг Ђикановић
59559 КК Борча : КК Астра
12.12.2018
21:40
Вук Караџић ( Таковска 41)
Милош Димитријевић, Огњен Дабић, Делегат: Никола Шошкић
59561 КК Слодес : КК Динамик БГ
12.12.2018
16:00
Дyнамиц Арена ( Дунавска 62)
Драган Јаковљевић, Стеван Гуџулић, Делегат: Урош Чукић
59562 КК Витез : ОКК Београд 78 : 87
06.12.2018
21:40
Краљ Александар И ( Алексиначких рудара 22)
Саша Крсмановић, Лука Максимовић, Делегат: Слободан Павлица
КК Младост - слободна екипа