lat|eng
Насловна > Резултати
Група: | 1 | 2 |

КАДЕТИ/2. лига/Група 1
1.КК Партизан НИС 2550399:21510
2.КК Раднички (Обреновац)550378:22310
3.КК Колеџ Београд550409:27710
4.КК Беостарс 05532295:2968
5.КК Лазаревац532277:3178
6.КК Шутер523407:3747
7.КК Рас 2514252:3706
8.КК Нови Београд 7422199:2636
9.КК Гро-Баскет514232:2796
10.КК Беовук 72 - 2422281:2386
11.КК Флеш505260:3815
12.КК Еко Спорт505230:3865
59163 КК Партизан НИС 2 : КК Флеш 84 : 48
08.12.2018
12:30
Балон Корн ( Грчића Миленка 74)
59164 КК Колеџ Београд : КК Шутер 91 : 82
07.12.2018
21:00
Хала Железник ( Стјепана Супанца 15а)
59165 КК Гро-Баскет : КК Беостарс 05 47 : 61
08.12.2018
12:20
Средња школа (Гроцка) ( Ужичка 2)
59166 КК Лазаревац : КК Рас 2 66 : 59
11.12.2018
21:20
Стара хала (Лазаревац) ( Слободана Козарева 1)
59167 КК Беовук 72 - 2 : КК Нови Београд 7
11.12.2018
21:40
Вук Караџић ( Таковска 41)
59168 КК Раднички (Обреновац) : КК Еко Спорт 84 : 40
09.12.2018
18:30
Хала спортова (Обреновац) ( Краља Александра И)
59139 КК Беостарс 05 : КК Флеш 60 : 33
11.11.2018
15:15
Балон Мајдан ( Козјачка 3-5)
59140 КК Шутер : КК Рас 2 103 : 71
12.11.2018
14:00
Вук Караџић (Сремчица) ( Школска 4)
59141 КК Партизан НИС 2 : КК Нови Београд 7 86 : 30
15.11.2018
20:30
Балон Корн ( Грчића Миленка 74)
59142 КК Колеџ Београд : КК Еко Спорт 97 : 55
09.11.2018
21:20
Хала Железник ( Стјепана Супанца 15а)
59143 КК Гро-Баскет : КК Раднички (Обреновац) 37 : 66
11.11.2018
12:00
Средња школа (Гроцка) ( Ужичка 2)
59144 КК Лазаревац : КК Беовук 72 - 2 68 : 59
11.11.2018
18:00
Стара хала (Лазаревац) ( Слободана Козарева 1)
59145 КК Беостарс 05 : КК Шутер 69 : 66
18.11.2018
14:20
Балон Мајдан ( Козјачка 3-5)
59146 КК Раднички (Обреновац) : КК Лазаревац 73 : 25
18.11.2018
13:45
Прва обреновачка (Обреновац) ( Милоша Обреновића 169)
59147 КК Еко Спорт : КК Гро-Баскет 31 : 44
17.11.2018
11:10
Балон Мајдан ( Козјачка 3-5)
59148 КК Нови Београд 7 : КК Колеџ Београд 45 : 75
17.11.2018
15:00
10. Гимназија ( Пролетерске Солидарности 1а)
59149 КК Рас 2 : КК Партизан НИС 2 21 : 75
17.11.2018
19:25
Бранко Ћопић ( Партизанска 73)
59150 КК Флеш : КК Беовук 72 - 2 57 : 63
17.11.2018
13:15
12. Гимназија ( Војводе Степе 82)
59151 КК Шутер : КК Флеш 91 : 68
24.11.2018
20:30
Вук Караџић (Сремчица) ( Школска 4)
59152 КК Партизан НИС 2 : КК Беостарс 05 79 : 51
25.11.2018
10:20
Балон Корн ( Грчића Миленка 74)
59153 КК Колеџ Београд : КК Рас 2 75 : 41
25.11.2018
14:00
Хала Железник ( Стјепана Супанца 15а)
59154 КК Гро-Баскет : КК Нови Београд 7 53 : 61
24.11.2018
14:30
Средња школа (Гроцка) ( Ужичка 2)
59155 КК Лазаревац : КК Еко Спорт 69 : 63
25.11.2018
13:15
Стара хала (Лазаревац) ( Слободана Козарева 1)
59156 КК Беовук 72 - 2 : КК Раднички (Обреновац) 67 : 72
25.11.2018
11:30
Вук Караџић ( Таковска 41)
59157 КК Беостарс 05 : КК Колеџ Београд 54 : 71
02.12.2018
14:20
Балон Мајдан ( Козјачка 3-5)
59158 КК Шутер : КК Партизан НИС 2 65 : 75
01.12.2018
20:30
Вук Караџић (Сремчица) ( Школска 4)
59159 КК Еко Спорт : КК Беовук 72 - 2 41 : 92
01.12.2018
11:10
Балон Мајдан ( Козјачка 3-5)
59160 КК Нови Београд 7 : КК Лазаревац 63 : 49
04.12.2018
21:15
10. Гимназија ( Пролетерске Солидарности 1а)
59161 КК Рас 2 : КК Гро-Баскет 60 : 51
02.12.2018
13:00
Бранко Ћопић ( Партизанска 73)
59162 КК Флеш : КК Раднички (Обреновац) 54 : 83
01.12.2018
19:25
12. Гимназија ( Војводе Степе 82)
59163 КК Партизан НИС 2 : КК Флеш 84 : 48
08.12.2018
12:30
Балон Корн ( Грчића Миленка 74)
59164 КК Колеџ Београд : КК Шутер 91 : 82
07.12.2018
21:00
Хала Железник ( Стјепана Супанца 15а)
59165 КК Гро-Баскет : КК Беостарс 05 47 : 61
08.12.2018
12:20
Средња школа (Гроцка) ( Ужичка 2)
59166 КК Лазаревац : КК Рас 2 66 : 59
11.12.2018
21:20
Стара хала (Лазаревац) ( Слободана Козарева 1)
59167 КК Беовук 72 - 2 : КК Нови Београд 7
11.12.2018
21:40
Вук Караџић ( Таковска 41)
59168 КК Раднички (Обреновац) : КК Еко Спорт 84 : 40
09.12.2018
18:30
Хала спортова (Обреновац) ( Краља Александра И)