lat|eng
Насловна > Резултати
ЈУНИОРИ/Квалитетна лига
1.КК Жарково862686:53514
2.КК Земун Фитофармација752523:45112
3.ШКК Звездара752497:44812
4.КК Астра 844522:55012
5.КК Беовук 72752458:39812
6.КК Еко Спорт844507:50812
7.КК Визура743523:51211
8.КК Слодес734459:42210
9.КК Ас Баскет734482:50710
10.БКК Раднички734463:60610
11.КК Младост725435:4679
12.КК ИБЦ808516:6678
58131 КК Земун Фитофармација : КК Ас Баскет
12.12.2018
21:45
Хала Пинки ( Градски парк 2)
Немања Влаховић, Немања Радовић, Делегат: Горан Радовановић
58132 КК Жарково : КК Астра 81 : 49
09.12.2018
20:00
Хала спортова Жарково ( Олимпијских игара 14)
Стефан Ћалић, Данило Петковић, Делегат: Предраг Ђикановић
58133 КК Беовук 72 : ШКК Звездара
13.12.2018
21:40
Вук Караџић ( Таковска 41)
Љубомир Марковић, Немања Влаховић, Делегат: Милан Тодоровић
58134 КК Младост : КК Слодес
11.12.2018
21:30
МОЦ Змај ( Аутопут Београд - Загреб 18)
Милан Костић, Александар Јовановски, Делегат: Зоран Ружић
58135 БКК Раднички : КК Визура
13.12.2018
21:20
Спортски центар КЛ ( Илинденска 17а)
Милош Прица, Немања Кривокућа, Делегат: Милан Раденковић
58136 КК ИБЦ : КК Еко Спорт 68 : 73
08.12.2018
13:15
Вељко Дугошевић ( Милана Ракића 41)
Стеван Рашинац, Александар Јовановски, Делегат: Мирољуб Јовановић
58089 КК Земун Фитофармација : КК ИБЦ 102 : 57
28.10.2018
12:20
Хала Пинки ( Градски парк 2)
Душан Марчетић, Огњен Ћурчић, Делегат: Горан Радовановић
58090 КК Жарково : БКК Раднички 111 : 55
28.10.2018
18:00
Хала спортова Жарково ( Олимпијских игара 14)
Филип Младеновић, Александар Јовановски, Делегат: Небојша Лазаревић
58091 КК Беовук 72 : КК Еко Спорт 73 : 70
31.10.2018
21:40
Вук Караџић ( Таковска 41)
Немања Кривокућа, Огњен Ћурчић, Делегат: Никола Томић
58092 КК Младост : КК Визура 77 : 57
27.10.2018
13:00
МОЦ Змај ( Аутопут Београд - Загреб 18)
Александар Савић, Антоније Луковић, Делегат: Александар Толић
58093 КК Слодес : КК Ас Баскет 57 : 62
01.11.2018
14:00
Хала Слодес ( Борска 92ф)
Душан Марчетић, Мирко Весковић, Делегат: Мирољуб Јовановић
58094 ШКК Звездара : КК Астра 71 : 56
28.10.2018
14:45
Павле Савић ( Косте Нађа 25)
Марко Шошкић, Милош Јоксимовић, Делегат: Драгиша Варава
58095 КК Земун Фитофармација : КК Жарково 79 : 93
04.11.2018
19:00
Хала спортова Жарково ( Олимпијских игара 14)
Душан Марчетић, Филип Конатар, Делегат: Мирољуб Јовановић
58096 КК Ас Баскет : ШКК Звездара 69 : 66
04.11.2018
20:15
Хала спортова Ранко Жеравица (Н.Бгд) ( Париске Комуне 16)
Немања Кривокућа, Павле Шипка, Делегат: Горан Радовановић
58097 КК Визура : КК Слодес 77 : 85
06.11.2018
15:00
Хала Визура Спорт ( Цара Душана 105)
Немања Ковачевић, Петар Крал, Делегат: Александар Рашинац
58098 КК Еко Спорт : КК Младост 51 : 50
06.11.2018
21:10
Балон Мајдан ( Козјачка 3-5)
Немања Ковачевић, Петар Крал, Делегат: Урош Чукић
58099 БКК Раднички : КК Беовук 72 53 : 83
04.11.2018
12:15
Спортски центар КЛ ( Илинденска 17а)
Немања Влаховић, Марко Шошкић, Делегат: Мирољуб Јовановић
58100 КК ИБЦ : КК Астра 74 : 90
03.11.2018
14:00
Вељко Дугошевић ( Милана Ракића 41)
Марко Пауновић, Марко Јевђић, Делегат: Љубомир Милетијев
58101 КК Жарково : КК ИБЦ 107 : 67
11.11.2018
18:00
Хала спортова Жарково ( Олимпијских игара 14)
Павле Шипка, Мирко Весковић, Делегат: Ђорђе Илић
58102 КК Беовук 72 : КК Земун Фитофармација 59 : 75
14.11.2018
21:40
Вук Караџић ( Таковска 41)
Немања Кривокућа, Огњен Ћурчић, Делегат: Зоран Нинков
58103 КК Младост : БКК Раднички 58 : 69
10.11.2018
14:00
МОЦ Змај ( Аутопут Београд - Загреб 18)
Немања Гојовић, Филип Конатар, Делегат: Драгослав Веланац
58104 КК Слодес : КК Еко Спорт 46 : 56
10.11.2018
11:00
Хала Слодес ( Борска 92ф)
Александар Јовановски, Антоније Луковић, Делегат: Александар Кнежевић
58105 ШКК Звездара : КК Визура 66 : 61
11.11.2018
16:10
Павле Савић ( Косте Нађа 25)
Немања Кривокућа, Огњен Ћурчић, Делегат: Александар Толић
58106 КК Астра : КК Ас Баскет 63 : 45
10.11.2018
14:10
Вук Караџић ( Таковска 41)
Љубомир Марковић, Александар Јовановски, Делегат: Зоран Нинков
58107 КК Земун Фитофармација : КК Младост 77 : 64
16.11.2018
21:30
Хала Пинки ( Градски парк 2)
Никола Милорадовић, Петар Крал, Делегат: Горан Радовановић
58108 КК Жарково : КК Беовук 72 70 : 61
18.11.2018
20:00
Хала спортова Жарково ( Олимпијских игара 14)
Никола Свркота, Марко Шошкић, Делегат: Александар Кнежевић
58109 КК Визура : КК Астра 88 : 69
17.11.2018
16:00
Хала Визура Спорт ( Цара Душана 105)
Душан Марчетић, Марко Шошкић, Делегат: Горан Радовановић
58110 КК Еко Спорт : ШКК Звездара 57 : 66
17.11.2018
12:45
Балон Мајдан ( Козјачка 3-5)
Немања Кривокућа, Огњен Ћурчић, Делегат: Александар Рашинац
58111 БКК Раднички : КК Слодес 48 : 98
21.11.2018
13:30
Хала Слодес ( Борска 92ф)
Стеван Рашинац, Мирко Весковић, Делегат: Мирољуб Јовановић
58112 КК ИБЦ : КК Ас Баскет 63 : 78
21.11.2018
21:15
Спортски центар Ковилово ( Зрењанински пут 170)
Никола Милорадовић, Петар Крал, Делегат: Ђорђе Илић
58113 КК Беовук 72 : КК ИБЦ 61 : 51
22.11.2018
21:40
Вук Караџић ( Таковска 41)
Немања Златковић, Александар Јовановски, Делегат: Зоран Нинков
58114 КК Младост : КК Жарково 75 : 82
21.11.2018
20:15
Хала Пинки ( Градски парк 2)
Павле Шипка, Немања Кривокућа, Делегат: Александар Кнежевић
58115 КК Слодес : КК Земун Фитофармација 48 : 51
19.11.2018
15:20
Хала Пинки ( Градски парк 2)
Немања Ковачевић, Петар Крал, Делегат: Јелена Поповић
58116 ШКК Звездара : БКК Раднички 90 : 61
20.11.2018
21:15
Павле Савић ( Косте Нађа 25)
Стеван Рашинац, Петар Милановић, Делегат: Слободан Каличанин
58117 КК Астра : КК Еко Спорт 62 : 51
21.11.2018
21:40
Вук Караџић ( Таковска 41)
Стеван Гуџулић, Огњен Ћурчић, Делегат: Ненад Радосављевић
58118 КК Ас Баскет : КК Визура 70 : 82
28.11.2018
21:20
Кнегиња Милица ( Јурија Гагарина 78)
Немања Ковачевић, Петар Крал, Делегат: Иван Антуновић
58119 КК Земун Фитофармација : ШКК Звездара 71 : 60
26.11.2018
15:15
Хала Пинки ( Градски парк 2)
Огњен Ћурчић, Немања Гојовић, Делегат: Ђорђе Илић
58120 КК Жарково : КК Слодес 69 : 71
25.11.2018
20:00
Хала спортова Жарково ( Олимпијских игара 14)
Немања Кривокућа, Александар Јовановски, Делегат: Слободан Каличанин
58121 КК Беовук 72 : КК Младост 62 : 25
24.11.2018
13:45
Вук Караџић ( Таковска 41)
Александар Јовановски, Немања Илић, Делегат: Мирољуб Јовановић
58122 КК Еко Спорт : КК Ас Баскет 71 : 55
26.11.2018
21:10
Балон Мајдан ( Козјачка 3-5)
Немања Радовић, Мирко Весковић, Делегат: Зоран Нинков
58123 БКК Раднички : КК Астра 72 : 63
29.11.2018
21:20
Спортски центар КЛ ( Илинденска 17а)
Немања Радовић, Марко Симић, Делегат: Слободан Каличанин
58124 КК ИБЦ : КК Визура 67 : 70
24.11.2018
12:20
Вељко Дугошевић ( Милана Ракића 41)
Петар Крал, Марко Шошкић, Делегат: Зоран Нинков
58125 КК Младост : КК ИБЦ 86 : 69
01.12.2018
12:00
МОЦ Змај ( Аутопут Београд - Загреб 18)
Филип Младеновић, Никола Младеновић, Делегат: Александар Кнежевић
58126 КК Слодес : КК Беовук 72 54 : 59
02.12.2018
16:50
Вук Караџић ( Таковска 41)
Антоније Луковић, Немања Видаковић, Делегат: Зоран Нинков
58127 ШКК Звездара : КК Жарково 78 : 73
02.12.2018
16:10
Павле Савић ( Косте Нађа 25)
Немања Ковачевић, Стеван Рашинац, Делегат: Слободан Каличанин
58128 КК Астра : КК Земун Фитофармација 70 : 68
05.12.2018
21:40
Вук Караџић ( Таковска 41)
Марко Шошкић, Петар Милановић, Делегат: Александар Кнежевић
58129 КК Ас Баскет : БКК Раднички 103 : 105
02.12.2018
13:15
Кнегиња Милица ( Јурија Гагарина 78)
Филип Конатар, Немања Гојовић, Делегат: Ненад Радосављевић
58130 КК Визура : КК Еко Спорт 88 : 78
02.12.2018
21:00
Хала Визура Спорт ( Цара Душана 105)
Љубомир Марковић, Мирко Весковић, Делегат: Горан Радовановић
58131 КК Земун Фитофармација : КК Ас Баскет
12.12.2018
21:45
Хала Пинки ( Градски парк 2)
Немања Влаховић, Немања Радовић, Делегат: Горан Радовановић
58132 КК Жарково : КК Астра 81 : 49
09.12.2018
20:00
Хала спортова Жарково ( Олимпијских игара 14)
Стефан Ћалић, Данило Петковић, Делегат: Предраг Ђикановић
58133 КК Беовук 72 : ШКК Звездара
13.12.2018
21:40
Вук Караџић ( Таковска 41)
Љубомир Марковић, Немања Влаховић, Делегат: Милан Тодоровић
58134 КК Младост : КК Слодес
11.12.2018
21:30
МОЦ Змај ( Аутопут Београд - Загреб 18)
Милан Костић, Александар Јовановски, Делегат: Зоран Ружић
58135 БКК Раднички : КК Визура
13.12.2018
21:20
Спортски центар КЛ ( Илинденска 17а)
Милош Прица, Немања Кривокућа, Делегат: Милан Раденковић
58136 КК ИБЦ : КК Еко Спорт 68 : 73
08.12.2018
13:15
Вељко Дугошевић ( Милана Ракића 41)
Стеван Рашинац, Александар Јовановски, Делегат: Мирољуб Јовановић