lat|eng
Насловна > Резултати
КАДЕТИ/Квалитетна лига
1.КК Житко Баскет11110946:76322
2.КК Слодес1293821:69121
3.КК Жарково1284917:81020
4.КК Динамик БГ1183820:63319
5.КК Беко1174860:77018
6.КК Сава1174812:72218
7.ШКК Звездара1165779:76617
8.КК Беовук 721257674:76717
9.КК Баск1248785:86516
10.КК Церак 12210652:85914
11.КК ИБЦ12111715:87913
12.БКК Раднички11110607:86312
58221 КК Жарково : КК Баск 88 : 45
27.10.2018
21:00
Хала спортова Жарково ( Олимпијских игара 14)
Миодраг Цветковић, Филип Младеновић, Делегат: Небојша Лазаревић
58222 КК Житко Баскет : ШКК Звездара 101 : 82
29.10.2018
14:20
Балон Мајдан ( Козјачка 3-5)
Немања Радовић, Мирко Весковић, Делегат: Ненад Радосављевић
58223 КК Беовук 72 : КК Церак 65 : 52
28.10.2018
11:15
Вук Караџић ( Таковска 41)
Милан Костић, Марко Шошкић, Делегат: Мирољуб Јовановић
58224 КК ИБЦ : КК Слодес 65 : 67
27.10.2018
20:15
Вељко Дугошевић ( Милана Ракића 41)
Огњен Ћурчић, Немања Гојовић, Делегат: Никола Томић
58225 КК Сава : БКК Раднички 105 : 41
28.10.2018
12:30
Балон КК Сава ( Љутице Богдана 46)
Александар Савић, Владимир Поповић, Делегат: Ђорђе Илић
58226 КК Динамик БГ : КК Беко 89 : 57
27.10.2018
16:30
Дyнамиц Арена ( Дунавска 62)
Павле Шипка, Милош Јоксимовић, Делегат: Никола Томић
58227 КК Жарково : КК Житко Баскет 94 : 96
03.11.2018
18:20
Хала спортова Жарково ( Олимпијских игара 14)
Милан Костић, Немања Кривокућа, Делегат: Александар Толић
58228 БКК Раднички : КК Динамик БГ 37 : 80
03.11.2018
14:30
Хала Слободан Пива Ивковић (Раднички) ( Војводе Шупљикца 31)
Владимир Поповић, Антоније Луковић, Делегат: Зоран Нинков
58229 КК Слодес : КК Сава 64 : 60
03.11.2018
11:00
Хала Слодес ( Борска 92ф)
Немања Ковачевић, Марко Шошкић, Делегат: Драгослав Веланац
58230 КК Церак : КК ИБЦ 72 : 62
04.11.2018
16:20
14. Октобар ( Гочка 40)
Филип Конатар, Немања Гојовић, Делегат: Урош Чукић
58231 ШКК Звездара : КК Беовук 72 77 : 52
03.11.2018
15:00
Павле Савић ( Косте Нађа 25)
Огњен Ћурчић, Немања Видаковић, Делегат: Александар Рашинац
58232 КК Баск : КК Беко 58 : 78
03.11.2018
15:15
Посцо арена ( Булевар Војводе Мишића 24)
Марко Шошкић, Петар Милановић, Делегат: Мирољуб Јовановић
58233 КК Житко Баскет : КК Баск 82 : 58
15.11.2018
19:20
Балон Мајдан ( Козјачка 3-5)
Немања Радовић, Милош Прица, Делегат: Ђорђе Илић
58234 КК Беовук 72 : КК Жарково 70 : 63
11.11.2018
15:15
Хала Визура Спорт ( Цара Душана 105)
Душан Марчетић, Немања Видаковић, Делегат: Горан Радовановић
58235 КК ИБЦ : ШКК Звездара 56 : 72
10.11.2018
14:00
Вељко Дугошевић ( Милана Ракића 41)
Душан Марчетић, Павле Шипка, Делегат: Никола Томић
58236 КК Сава : КК Церак 75 : 59
10.11.2018
13:30
Балон КК Сава ( Љутице Богдана 46)
Филип Младеновић, Никола Младеновић, Делегат: Ненад Радосављевић
58237 КК Динамик БГ : КК Слодес 65 : 47
08.11.2018
20:30
Дyнамиц Арена ( Дунавска 62)
Немања Ковачевић, Петар Крал, Делегат: Драгослав Веланац
58238 КК Беко : БКК Раднички 90 : 50
10.11.2018
11:20
Јован Ристић ( Беле Бартока 48а)
Немања Влаховић, Петар Милановић, Делегат: Александар Тодоровић
58239 КК Жарково : КК ИБЦ 83 : 60
17.11.2018
17:30
Хала спортова Жарково ( Олимпијских игара 14)
Павле Шипка, Милош Попић, Делегат: Звездан Јанковић
58240 КК Житко Баскет : КК Беовук 72 81 : 50
20.11.2018
19:20
Балон Мајдан ( Козјачка 3-5)
Немања Кривокућа, Александар Јовановски, Делегат: Ненад Радосављевић
58241 КК Слодес : КК Беко 68 : 48
17.11.2018
11:00
Хала Слодес ( Борска 92ф)
Стеван Рашинац, Петар Милановић, Делегат: Звездан Јанковић
58242 КК Церак : КК Динамик БГ 72 : 65
18.11.2018
16:20
14. Октобар ( Гочка 40)
Никола Свркота, Марко Шошкић, Делегат: Никола Томић
58243 ШКК Звездара : КК Сава 76 : 78
18.11.2018
16:20
Павле Савић ( Косте Нађа 25)
Стеван Рашинац, Дамјан Ратковић, Делегат: Александар Рашинац
58244 КК Баск : БКК Раднички 101 : 90
18.11.2018
15:15
Посцо арена ( Булевар Војводе Мишића 24)
Данило Петковић, Павле Шипка, Делегат: Ђорђе Илић
58245 КК Беовук 72 : КК Баск 51 : 65
25.11.2018
10:00
Вук Караџић ( Таковска 41)
Владимир Поповић, Огњен Ћурчић, Делегат: Ђорђе Илић
58246 КК ИБЦ : КК Житко Баскет 67 : 72
25.11.2018
14:20
Вељко Дугошевић ( Милана Ракића 41)
Петар Крал, Мирко Весковић, Делегат: Никола Шошкић
58247 КК Сава : КК Жарково 54 : 68
24.11.2018
11:45
Балон КК Сава ( Љутице Богдана 46)
Марко Симић, Павле Шипка, Делегат: Урош Чукић
58248 КК Динамик БГ : ШКК Звездара 78 : 45
24.11.2018
16:30
Дyнамиц Арена ( Дунавска 62)
Огњен Ћурчић, Филип Конатар, Делегат: Слободан Каличанин
58249 КК Беко : КК Церак 84 : 64
25.11.2018
11:20
Јован Ристић ( Беле Бартока 48а)
Љубомир Марковић, Никола Стошић, Делегат: Александар Кнежевић
58250 БКК Раднички : КК Слодес 46 : 88
24.11.2018
14:00
Хала Слодес ( Борска 92ф)
Марко Пауновић, Стефан Дојчиновић, Делегат: Урош Чукић
58251 КК Жарково : КК Динамик БГ 67 : 107
02.12.2018
19:30
Хала спортова Жарково ( Олимпијских игара 14)
Марко Шошкић, Петар Милановић, Делегат: Урош Чукић
58252 КК Житко Баскет : КК Сава 98 : 84
04.12.2018
19:25
Балон Мајдан ( Козјачка 3-5)
Немања Радовић, Милан Костић, Делегат: Ђорђе Илић
58253 КК Беовук 72 : КК ИБЦ 49 : 48
02.12.2018
14:00
Вук Караџић ( Таковска 41)
Марко Симић, Антоније Луковић, Делегат: Зоран Нинков
58254 КК Церак : БКК Раднички 52 : 62
02.12.2018
16:20
14. Октобар ( Гочка 40)
Огњен Ћурчић, Марко Пауновић, Делегат: Мирољуб Јовановић
58255 ШКК Звездара : КК Беко 90 : 78
02.12.2018
12:45
Павле Савић ( Косте Нађа 25)
Немања Ковачевић, Стеван Рашинац, Делегат: Слободан Каличанин
58256 КК Баск : КК Слодес 46 : 69
02.12.2018
12:15
Посцо арена ( Булевар Војводе Мишића 24)
Душан Марчетић, Немања Кривокућа, Делегат: Ђорђе Илић
58257 КК ИБЦ : КК Баск 55 : 75
09.12.2018
14:00
Вељко Дугошевић ( Милана Ракића 41)
Никола Стошић, Немања Ковачевић, Делегат: Никола Томић
58258 КК Сава : КК Беовук 72 75 : 68
08.12.2018
11:50
Балон КК Сава ( Љутице Богдана 46)
Милан Костић, Душан Марчетић, Делегат: Зоран Нинков
58259 КК Динамик БГ : КК Житко Баскет 72 : 79
08.12.2018
20:20
Дyнамиц Арена ( Дунавска 62)
Немања Радовић, Александар Јовановски, Делегат: Зоран Нинков
58260 КК Беко : КК Жарково 85 : 64
08.12.2018
12:00
Хала Падинска Скела ( Дејана Смиљковића 121)
Никола Стошић, Немања Кривокућа, Делегат: Милан Раденковић
58261 БКК Раднички : ШКК Звездара 63 : 71
08.12.2018
11:15
Хала Слободан Пива Ивковић (Раднички) ( Војводе Шупљикца 31)
Милош Прица, Марко Шошкић, Делегат: Слободан Тодоровић
58262 КК Слодес : КК Церак 77 : 37
08.12.2018
11:00
Хала Слодес ( Борска 92ф)
Љубомир Марковић, Огњен Ћурчић, Делегат: Ђорђе Илић
58263 КК Жарково : БКК Раднички 81 : 58
16.12.2018
19:00
Хала спортова Жарково ( Олимпијских игара 14)
Никола Свркота, Павле Шипка, Делегат: Звездан Јанковић
58264 КК Житко Баскет : КК Беко 87 : 77
20.12.2018
19:25
Балон Мајдан ( Козјачка 3-5)
Немања Радовић, Милан Костић, Делегат: Никола Томић
58265 КК Беовук 72 : КК Динамик БГ 46 : 55
15.12.2018
11:20
Вук Караџић ( Таковска 41)
Марко Перовић, Павле Шипка, Делегат: Слободан Тодоровић
58266 КК ИБЦ : КК Сава 51 : 67
16.12.2018
12:30
Вељко Дугошевић ( Милана Ракића 41)
Никола Свркота, Немања Ковачевић, Делегат: Александар Кнежевић
58267 ШКК Звездара : КК Слодес 52 : 55
15.12.2018
14:50
Павле Савић ( Косте Нађа 25)
Никола Свркота, Стеван Рашинац, Делегат: Јован Чучуковић
58268 КК Баск : КК Церак 67 : 46
15.12.2018
18:15
Посцо арена ( Булевар Војводе Мишића 24)
Петар Крал, Мирко Весковић, Делегат: Ђорђе Илић
58269 КК Сава : КК Баск 84 : 70
22.12.2018
14:30
Балон КК Сава ( Љутице Богдана 46)
Огњен Дабић, Стеван Гуџулић, Делегат: Мирољуб Јовановић
58270 КК Динамик БГ : КК ИБЦ 88 : 60
22.12.2018
20:20
Дyнамиц Арена ( Дунавска 62)
Драган Јаковљевић, Милош З. Димитријевић, Делегат: Александар Кнежевић
58271 КК Беко : КК Беовук 72 106 : 64
24.12.2018
21:20
Хала Падинска Скела ( Дејана Смиљковића 121)
Филип Конатар, Немања Гојовић, Делегат: Слободан Тодоровић
58272 БКК Раднички : КК Житко Баскет 65 : 77
23.12.2018
17:30
Хала Слободан Пива Ивковић (Раднички) ( Војводе Шупљикца 31)
Милош Прица, Милош Димитријевић, Делегат: Слободан Тодоровић
58273 КК Слодес : КК Жарково 67 : 79
23.12.2018
19:30
Хала спортова Жарково ( Олимпијских игара 14)
Милош Ђурђић, Филип Балешевић, Делегат: Предраг Ђикановић
58274 КК Церак : ШКК Звездара 59 : 73
22.12.2018
16:20
14. Октобар ( Гочка 40)
Лука Максимовић, Милош З. Димитријевић, Делегат: Звездан Јанковић
58275 КК Жарково : КК Церак 80 : 38
13.01.2019
16:00
Хала спортова Жарково ( Олимпијских игара 14)
Стеван Рашинац, Филип Конатар, Делегат: Звездан Јанковић
58276 КК Житко Баскет : КК Слодес 89 : 71
15.01.2019
19:25
Балон Мајдан ( Козјачка 3-5)
Немања Влаховић, Немања Радовић, Делегат: Слободан Каличанин
58277 КК Беовук 72 : БКК Раднички 40 : 22
12.01.2019
12:45
Вук Караџић ( Таковска 41)
Немања Влаховић, Душан Марчетић, Делегат: Зоран Нинков
58278 КК ИБЦ : КК Беко 63 : 78
16.01.2019
21:15
Спортски центар Ковилово ( Зрењанински пут 170)
Милан Костић, Милош Прица, Делегат: Ненад Радосављевић
58279 КК Сава : КК Динамик БГ 57 : 48
12.01.2019
12:45
Балон КК Сава ( Љутице Богдана 46)
Милош Прица, Милош Лукић, Делегат: Никола Томић
58280 КК Баск : ШКК Звездара 70 : 75
13.01.2019
13:15
Посцо арена ( Булевар Војводе Мишића 24)
Милош Прица, Александар Јовановски, Делегат: Слободан Каличанин
58281 КК Динамик БГ : КК Баск 73 : 66
19.01.2019
20:20
Дyнамиц Арена ( Дунавска 62)
Немања Кривокућа, Огњен Ћурчић, Делегат: Вукашин Курћубић
58282 КК Беко : КК Сава 79 : 73
21.01.2019
21:20
Хала Падинска Скела ( Дејана Смиљковића 121)
Никола Свркота, Петар Крал, Делегат: Александар Кнежевић
58283 БКК Раднички : КК ИБЦ 73 : 78
20.01.2019
12:20
Вељко Дугошевић ( Милана Ракића 41)
Петар Крал, Мирко Весковић, Делегат: Бојан Драшкић
58284 КК Слодес : КК Беовук 72 65 : 54
19.01.2019
12:00
Хала Слодес ( Борска 92ф)
Немања Радовић, Марко Перовић, Делегат: Ненад Радосављевић
58285 КК Церак : КК Житко Баскет 43 : 84
19.01.2019
16:15
14. Октобар ( Гочка 40)
Немања Радовић, Марко Пауновић, Делегат: Бојан Драшкић
58286 ШКК Звездара : КК Жарково 66 : 76
19.01.2019
17:20
Павле Савић ( Косте Нађа 25)
Стеван Рашинац, Огњен Ћурчић, Делегат: Никола Шошкић
58287 КК Беко : КК Динамик БГ
19.02.2019
21:15
Хала Падинска Скела ( Дејана Смиљковића 121)
58288 БКК Раднички : КК Сава
58289 КК Слодес : КК ИБЦ 83 : 50
16.02.2019
11:45
Хала Слодес ( Борска 92ф)
58290 КК Церак : КК Беовук 72 58 : 65
27.01.2019
16:20
14. Октобар ( Гочка 40)
Немања Ковачевић, Данило Петковић, Делегат: Јован Чучуковић
58291 ШКК Звездара : КК Житко Баскет
19.02.2019
21:15
Павле Савић ( Косте Нађа 25)
58292 КК Баск : КК Жарково 64 : 74
26.01.2019
18:10
Посцо арена ( Булевар Војводе Мишића 24)
Огњен Ћурчић, Александар Јовановски, Делегат: Бојан Драшкић