lat|eng
Насловна > Резултати
ПИОНИРИ/Квалитетна лига
1.КК Партизан НИС990734:54818
2.КК Бањица Мега981777:55517
3.КК Црвена Звезда МТС972727:56416
4.КК Визура972751:57116
5.КК Земун Фитофармација963688:61315
6.КК Беко844556:54212
7.КК Флеш936695:72512
8.КК Сава936463:74512
9.КК Жарково927620:69211
10.КК Рас927516:66811
11.КК Див Баскет 918490:68310
12.КК Младост817422:5339
57133 КК Визура : КК Жарково 79 : 63
08.12.2018
16:00
Хала Визура Спорт ( Цара Душана 105)
Александар Савић, Огњен Ћурчић, Делегат: Милан Тодоровић
57134 КК Бањица Мега : КК Партизан НИС 65 : 73
08.12.2018
15:30
Хала Мега Фацторy ( Браће Јерковић 119а)
Немања Ковачевић, Немања Кривокућа, Делегат: Александар Кнежевић
57135 КК Земун Фитофармација : КК Флеш 91 : 60
09.12.2018
13:20
Хала Пинки ( Градски парк 2)
Александар Савић, Данило Петковић, Делегат: Милан Тодоровић
57136 КК Сава : КК Црвена Звезда МТС 44 : 81
09.12.2018
11:00
Балон КК Сава ( Љутице Богдана 46)
Стефан Ћалић, Никола Стошић, Делегат: Ђорђе Илић
57137 КК Младост : КК Беко
12.12.2018
20:00
МОЦ Змај ( Аутопут Београд - Загреб 18)
Милан Костић, Марко Шошкић, Делегат: Зоран Ружић
57138 КК Рас : КК Див Баскет 56 : 47
09.12.2018
12:50
Бранко Ћопић ( Партизанска 73)
Милош Прица, Немања Кривокућа, Делегат: Александар Вранеш
57085 КК Беко : КК Жарково 76 : 65
21.10.2018
12:20
Јован Ристић ( Беле Бартока 48а)
Александар Савић, Павле Шипка, Делегат: Александар Тодоровић
57086 КК Црвена Звезда МТС : КК Див Баскет 87 : 54
23.10.2018
20:20
Баскет Цитy ( Ендија Ворхола 8)
Данило Петковић, Немања Кривокућа, Делегат: Урош Чукић
57087 КК Флеш : КК Рас 94 : 53
21.10.2018
17:20
Бора Станковић ( Паунова 19а)
Немања Гојовић, Филип Конатар, Делегат: Јелена Поповић
57088 КК Партизан НИС : КК Младост 76 : 51
20.10.2018
12:30
Балон Корн ( Грчића Миленка 74)
Љубомир Марковић, Петар Крал, Делегат: Љубомир Милетијев
57089 КК Визура : КК Сава 98 : 35
19.10.2018
20:15
Хала Визура Спорт ( Цара Душана 105)
Душан Марчетић, Огњен Ћурчић, Делегат: Драгослав Веланац
57090 КК Бањица Мега : КК Земун Фитофармација 93 : 85
20.10.2018
16:00
Хала Мега Фацторy ( Браће Јерковић 119а)
Никола Чимбуровић, Петар Милановић, Делегат: Стеван Радић
57091 КК Беко : КК Црвена Звезда МТС 57 : 69
28.10.2018
12:20
Јован Ристић ( Беле Бартока 48а)
Филип Конатар, Немања Гојовић, Делегат: Александар Тодоровић
57092 КК Сава : КК Бањица Мега 48 : 115
28.10.2018
10:40
Балон КК Сава ( Љутице Богдана 46)
Антоније Луковић, Милош Јоксимовић, Делегат: Јован Чучуковић
57093 КК Младост : КК Визура 64 : 95
28.10.2018
13:00
МОЦ Змај ( Аутопут Београд - Загреб 18)
Небојша Перовић, Игор Хршак, Делегат: Стеван Радић
57094 КК Рас : КК Партизан НИС 78 : 100
27.10.2018
15:00
Бранко Ћопић ( Партизанска 73)
Никола Младеновић, Милош З. Димитријевић, Делегат: Ненад Радосављевић
57095 КК Див Баскет : КК Флеш 75 : 95
28.10.2018
15:15
Борислав Пекић ( Данила Лекића Шпанца 27)
Владимир Поповић, Никола Милосављевић , Делегат: Александар Вранеш
57096 КК Жарково : КК Земун Фитофармација 63 : 70
28.10.2018
10:20
Хала спортова Жарково ( Олимпијских игара 14)
Немања Ковачевић, Петар Милановић, Делегат: Ненад Радосављевић
57097 КК Црвена Звезда МТС : КК Жарково 84 : 46
03.11.2018
12:00
Баскет Цитy ( Ендија Ворхола 8)
Милош З. Димитријевић, Никола Младеновић, Делегат: Александар Толић
57098 КК Флеш : КК Беко 74 : 81
04.11.2018
17:20
Бора Станковић ( Паунова 19а)
Огњен Ћурчић, Марко Перовић, Делегат: Зоран Нинков
57099 КК Партизан НИС : КК Див Баскет 91 : 59
03.11.2018
10:00
Балон Корн ( Грчића Миленка 74)
Петар Крал, Антоније Луковић, Делегат: Јелена Поповић
57100 КК Визура : КК Рас 96 : 54
02.11.2018
21:15
Хала Визура Спорт ( Цара Душана 105)
Душан Марчетић, Павле Шипка, Делегат: Небојша Лазаревић
57101 КК Бањица Мега : КК Младост 71 : 39
03.11.2018
15:30
Хала Мега Фацторy ( Браће Јерковић 119а)
Мирко Весковић, Филип Конатар, Делегат: Ђорђе Илић
57102 КК Земун Фитофармација : КК Сава 90 : 65
03.11.2018
20:30
Хала Пинки ( Градски парк 2)
Павле Шипка, Филип Конатар, Делегат: Горан Радовановић
57103 КК Беко : КК Партизан НИС 49 : 79
13.11.2018
21:20
Хала Падинска Скела ( Дејана Смиљковића 121)
Душан Марчетић, Петар Милановић, Делегат: Александар Кнежевић
57104 КК Црвена Звезда МТС : КК Флеш 88 : 67
09.11.2018
18:30
Баскет Цитy ( Ендија Ворхола 8)
Антоније Луковић, Немања Видаковић, Делегат: Ђорђе Илић
57105 КК Младост : КК Земун Фитофармација 64 : 73
10.11.2018
12:00
МОЦ Змај ( Аутопут Београд - Загреб 18)
Филип Конатар, Немања Гојовић, Делегат: Драгослав Веланац
57106 КК Рас : КК Бањица Мега 46 : 88
15.11.2018
21:40
Бранко Ћопић ( Партизанска 73)
Марко Шошкић, Александар Јовановски, Делегат: Александар Толић
57107 КК Див Баскет : КК Визура 37 : 93
15.11.2018
15:00
Хала Визура Спорт ( Цара Душана 105)
Љубомир Марковић, Никола Младеновић, Делегат: Александар Кнежевић
57108 КК Жарково : КК Сава 84 : 92
14.11.2018
19:20
Хала спортова Жарково ( Олимпијских игара 14)
Марко Шошкић, Павле Шипка, Делегат: Александар Толић
57109 КК Флеш : КК Жарково 86 : 85
18.11.2018
17:20
Бора Станковић ( Паунова 19а)
Петар Милановић, Марко Пауновић, Делегат: Слободан Каличанин
57110 КК Партизан НИС : КК Црвена Звезда МТС 72 : 59
18.11.2018
12:30
Балон Корн ( Грчића Миленка 74)
Немања Кривокућа, Огњен Ћурчић, Делегат: Јелена Поповић
57111 КК Визура : КК Беко 77 : 56
18.11.2018
13:00
Хала Визура Спорт ( Цара Душана 105)
Љубомир Марковић, Лука Максимовић, Делегат: Александар Кнежевић
57112 КК Бањица Мега : КК Див Баскет 102 : 57
17.11.2018
18:00
Хала Мега Фацторy ( Браће Јерковић 119а)
Дамјан Ратковић, Мирко Весковић, Делегат: Слободан Каличанин
57113 КК Земун Фитофармација : КК Рас 83 : 57
18.11.2018
18:30
Хала Пинки ( Градски парк 2)
Данило Петковић, Милош Попић, Делегат: Горан Радовановић
57114 КК Сава : КК Младост 53 : 50
17.11.2018
10:20
Балон КК Сава ( Љутице Богдана 46)
Душан Марчетић, Петар Крал, Делегат: Александар Рашинац
57115 КК Беко : КК Бањица Мега 67 : 69
25.11.2018
14:30
Хала Падинска Скела ( Дејана Смиљковића 121)
57116 КК Црвена Звезда МТС : КК Визура 99 : 66
25.11.2018
12:00
Баскет Цитy ( Ендија Ворхола 8)
57117 КК Флеш : КК Партизан НИС 70 : 88
25.11.2018
17:20
Бора Станковић ( Паунова 19а)
57118 КК Рас : КК Сава 70 : 27
25.11.2018
13:00
Бранко Ћопић ( Партизанска 73)
57119 КК Див Баскет : КК Земун Фитофармација 56 : 65
24.11.2018
12:20
Граовац (Батајница) ( Краља Михајла Зетског 45)
57120 КК Жарково : КК Младост 73 : 71
25.11.2018
16:00
Хала спортова Жарково ( Олимпијских игара 14)
57121 КК Партизан НИС : КК Жарково 74 : 54
28.11.2018
16:00
Балон Корн ( Грчића Миленка 74)
Филип Младеновић, Никола Младеновић, Делегат: Слободан Каличанин
57122 КК Визура : КК Флеш 84 : 82
28.11.2018
20:15
Хала Визура Спорт ( Цара Душана 105)
Павле Шипка, Антоније Луковић, Делегат: Александар Кнежевић
57123 КК Бањица Мега : КК Црвена Звезда МТС 94 : 73
28.11.2018
21:00
Хала Мега Фацторy ( Браће Јерковић 119а)
Немања Кривокућа, Огњен Ћурчић, Делегат: Ненад Радосављевић
57124 КК Земун Фитофармација : КК Беко 67 : 68
28.11.2018
21:45
Хала Пинки ( Градски парк 2)
Марко Симић, Марко Шошкић, Делегат: Милан Раденковић
57125 КК Сава : КК Див Баскет 57 : 55
28.11.2018
16:20
Балон КК Сава ( Љутице Богдана 46)
Филип Конатар, Немања Гојовић, Делегат: Ђорђе Илић
57126 КК Младост : КК Рас 46 : 42
28.11.2018
20:00
МОЦ Змај ( Аутопут Београд - Загреб 18)
Немања Видаковић, Марија Ћирић, Делегат: Стеван Радић
57127 КК Беко : КК Сава 102 : 42
04.12.2018
21:20
Хала Падинска Скела ( Дејана Смиљковића 121)
Душан Марчетић, Огњен Ћурчић, Делегат: Александар Тодоровић
57128 КК Црвена Звезда МТС : КК Земун Фитофармација 87 : 64
01.12.2018
12:00
Баскет Цитy ( Ендија Ворхола 8)
Филип Конатар, Немања Гојовић, Делегат: Урош Чукић
57129 КК Флеш : КК Бањица Мега 67 : 80
02.12.2018
17:20
Бора Станковић ( Паунова 19а)
Немања Радовић, Немања Гојовић, Делегат: Ненад Радосављевић
57130 КК Партизан НИС : КК Визура 81 : 63
01.12.2018
10:00
Балон Корн ( Грчића Миленка 74)
Марко Шошкић, Петар Милановић, Делегат: Мирољуб Јовановић
57131 КК Див Баскет : КК Младост 50 : 37
02.12.2018
13:20
Борислав Пекић ( Данила Лекића Шпанца 27)
Немања Златковић, Данило Петковић, Делегат: Александар Кнежевић
57132 КК Жарково : КК Рас 87 : 60
02.12.2018
17:30
Хала спортова Жарково ( Олимпијских игара 14)
Филип Младеновић, Никола Младеновић, Делегат: Урош Чукић
57133 КК Визура : КК Жарково 79 : 63
08.12.2018
16:00
Хала Визура Спорт ( Цара Душана 105)
Александар Савић, Огњен Ћурчић, Делегат: Милан Тодоровић
57134 КК Бањица Мега : КК Партизан НИС 65 : 73
08.12.2018
15:30
Хала Мега Фацторy ( Браће Јерковић 119а)
Немања Ковачевић, Немања Кривокућа, Делегат: Александар Кнежевић
57135 КК Земун Фитофармација : КК Флеш 91 : 60
09.12.2018
13:20
Хала Пинки ( Градски парк 2)
Александар Савић, Данило Петковић, Делегат: Милан Тодоровић
57136 КК Сава : КК Црвена Звезда МТС 44 : 81
09.12.2018
11:00
Балон КК Сава ( Љутице Богдана 46)
Стефан Ћалић, Никола Стошић, Делегат: Ђорђе Илић
57137 КК Младост : КК Беко
12.12.2018
20:00
МОЦ Змај ( Аутопут Београд - Загреб 18)
Милан Костић, Марко Шошкић, Делегат: Зоран Ружић
57138 КК Рас : КК Див Баскет 56 : 47
09.12.2018
12:50
Бранко Ћопић ( Партизанска 73)
Милош Прица, Немања Кривокућа, Делегат: Александар Вранеш