lat|eng
Насловна > Резултати
СЕНИОРИ/1.МРЛ Центар
1.БКК Раднички11098:732
2.КК Борац Земун11089:672
3.КК Торлак11085:752
4.КК Барајево11074:652
5.КК Беко11080:722
6.КК Борча10172:801
7.КК Астра10165:741
8.КК Еко Спорт10175:851
9.КК Житко Баскет10167:891
10.КК Раднички (Обреновац)10173:981
11.КК Слодес0000:00
56881 БКК Раднички : КК Борча
21.10.2018
15:00
Хала Слободан Пива Ивковић (Раднички) ( Војводе Шупљикца 31)
Милош Димитријевић, Петар Милановић, Делегат: Миодраг Алексић
56882 КК Борац Земун : КК Барајево
20.10.2018
15:30
Хала Пинки ( Градски парк 2)
Милош Прица, Огњен Ћурчић, Делегат: Слободан Тодоровић
56883 КК Еко Спорт : КК Житко Баскет
21.10.2018
17:30
Балон Мајдан ( Козјачка 3-5)
Милош Ђурђић, Лука Максимовић, Делегат: Никола Шошкић
56885 КК Беко : КК Слодес
19.10.2018
21:20
Хала Падинска Скела ( Дејана Смиљковића 121)
Саша Крсмановић, Марко Шошкић, Делегат: Милан Тодоровић
56886 КК Раднички (Обреновац) : КК Астра
20.10.2018
19:30
Хала спортова (Обреновац) ( Краља Александра И)
Петар Крал, Никола Ђокић, Делегат: Предраг Ђикановић
КК Торлак - слободна екипа
56887 БКК Раднички : КК Раднички (Обреновац) 98 : 73
(22:21, 24:21, 27:14, 25:17)
13.10.2018
16:30
Хала Слободан Пива Ивковић (Раднички) ( Војводе Шупљикца 31)
Марко Шошкић, Марко Перовић, Делегат: Урош Чукић
56888 КК Борча : КК Беко 72 : 80
(17:24, 15:20, 22:19, 18:17)
12.10.2018
18:20
Хала спортова Жарково ( Олимпијских игара 14)
Петар Крал, Павле Шипка, Делегат: Владимир Живановић
56890 КК Торлак : КК Еко Спорт 85 : 75
(22:18, 24:21, 19:17, 20:19)
13.10.2018
13:00
Хала Велефарм (Торлак) ( Војводе Степе 522а)
Милош Ђурђић, Милош З. Димитријевић, Делегат: Зоран Божовић
56891 КК Житко Баскет : КК Борац Земун 67 : 89
(18:22, 12:27, 23:19, 14:21)
14.10.2018
14:20
Спортски центар Кошутњак - велика сала ( Кнеза Вишеслава 72 )
Саша Крсмановић, Милош Прица, Делегат: Никола Томић
56892 КК Барајево : КК Астра 74 : 65
(10:16, 15:13, 29:13, 20:23)
14.10.2018
12:30
Балон средње школе (Барајево) ( Светосавска 4а)
Небојша Перовић, Немања Кривокућа, Делегат: Слободан Павлица
КК Слодес - слободна екипа
56881 БКК Раднички : КК Борча
21.10.2018
15:00
Хала Слободан Пива Ивковић (Раднички) ( Војводе Шупљикца 31)
Милош Димитријевић, Петар Милановић, Делегат: Миодраг Алексић
56882 КК Борац Земун : КК Барајево
20.10.2018
15:30
Хала Пинки ( Градски парк 2)
Милош Прица, Огњен Ћурчић, Делегат: Слободан Тодоровић
56883 КК Еко Спорт : КК Житко Баскет
21.10.2018
17:30
Балон Мајдан ( Козјачка 3-5)
Милош Ђурђић, Лука Максимовић, Делегат: Никола Шошкић
56885 КК Беко : КК Слодес
19.10.2018
21:20
Хала Падинска Скела ( Дејана Смиљковића 121)
Саша Крсмановић, Марко Шошкић, Делегат: Милан Тодоровић
56886 КК Раднички (Обреновац) : КК Астра
20.10.2018
19:30
Хала спортова (Обреновац) ( Краља Александра И)
Петар Крал, Никола Ђокић, Делегат: Предраг Ђикановић
КК Торлак - слободна екипа