lat|eng
Насловна > Резултати
Група: | 1 | 2 |

ПИОНИРИ/2. лига/Група 1
1.КК Флеш222111487:108443
2.КК Мондо Баскет 221841391:110940
3.КК Церак 221661348:113138
4.КК Сурчин Добановци221391353:120935
5.КК Беостајл221391336:130135
6.КК Земун Фитофармација 22212101450:141034
7.КК Беко 22212101381:130334
8.КК Колубара ЛА 20032211111362:126333
9.КК Беостарс 05228141224:129230
10.КК Победник 011224181100:126426
11.КК Визура 2224181171:139926
12.БКК Раднички 222022843:168122
52641 КК Сурчин Добановци : КК Земун Фитофармација 2 85 : 70
04.11.2017
12:20
Бранко Радичевић (Бољевци) ( Браће Кокар 5)
52642 КК Беостарс 05 : БКК Раднички 2 63 : 31
05.11.2017
12:20
Балон Мајдан ( Козјачка 3-5)
52643 КК Флеш : КК Беко 2 69 : 51
05.11.2017
15:15
12. Гимназија ( Војводе Степе 82)
52644 КК Церак : КК Визура 2 75 : 53
05.11.2017
16:40
Спортски центар Партизан ( Милорада Проте Павловића 54)
52645 КК Мондо Баскет : КК Беостајл 63 : 40
05.11.2017
11:20
Митраљета (Батајница) ( Далматинске загоре 94)
52646 КК Победник 011 : КК Колубара ЛА 2003 43 : 69
04.11.2017
10:10
Радоје Домановић ( Булевар уметности 31)
52647 КК Сурчин Добановци : КК Беостарс 05 74 : 51
17.11.2017
21:15
Бранко Радичевић (Бољевци) ( Браће Кокар 5)
52648 КК Беостајл : КК Победник 011 68 : 56
11.11.2017
18:00
Браћа Јерковић ( Стјепана Супанца 15)
52649 КК Визура 2 : КК Мондо Баскет 56 : 81
12.11.2017
10:30
Мала Визура ( Цара Душана 105)
52650 КК Беко 2 : КК Церак 59 : 82
12.11.2017
18:20
Васа Пелагић ( Милана Зечара 2)
52651 БКК Раднички 2 : КК Флеш 22 : 78
12.11.2017
16:20
Синиша Николајевић ( Тимочка 24)
52652 КК Земун Фитофармација 2 : КК Колубара ЛА 2003 65 : 62
11.11.2017
12:20
Граовац (Батајница) ( Краља Михајла Зетског 45)
52653 КК Беостарс 05 : КК Земун Фитофармација 2 63 : 86
22.11.2017
20:35
Старина Новак ( Кнеза Данила 37)
52654 КК Флеш : КК Сурчин Добановци 54 : 45
19.11.2017
16:50
12. Гимназија ( Војводе Степе 82)
52655 КК Церак : БКК Раднички 2 63 : 34
19.11.2017
15:30
Спортски центар Партизан ( Милорада Проте Павловића 54)
52656 КК Мондо Баскет : КК Беко 2 77 : 60
19.11.2017
13:20
Митраљета (Батајница) ( Далматинске загоре 94)
52657 КК Победник 011 : КК Визура 2 60 : 51
18.11.2017
10:15
Радоје Домановић ( Булевар уметности 31)
52658 КК Колубара ЛА 2003 : КК Беостајл 54 : 62
19.11.2017
16:00
Стара хала (Лазаревац) ( Слободана Козарева 1)
52659 КК Сурчин Добановци : КК Церак 42 : 33
25.11.2017
13:20
Бранко Радичевић (Бољевци) ( Браће Кокар 5)
52660 КК Беостарс 05 : КК Флеш 23 : 46
26.11.2017
12:20
Балон Мајдан ( Козјачка 3-5)
52661 КК Визура 2 : КК Колубара ЛА 2003 52 : 53
26.11.2017
11:30
Хала Визура Спорт ( Цара Душана 105)
52662 КК Беко 2 : КК Победник 011 41 : 40
26.11.2017
19:40
Васа Пелагић ( Милана Зечара 2)
52663 БКК Раднички 2 : КК Мондо Баскет 39 : 85
25.11.2017
17:30
Синиша Николајевић ( Тимочка 24)
52664 КК Земун Фитофармација 2 : КК Беостајл 75 : 65
26.11.2017
16:20
Граовац (Батајница) ( Краља Михајла Зетског 45)
52665 КК Флеш : КК Земун Фитофармација 2 63 : 55
04.12.2017
21:30
Мајка Југовића ( Градски парк 9)
52666 КК Церак : КК Беостарс 05 64 : 41
02.12.2017
15:40
Спортски центар Партизан ( Милорада Проте Павловића 54)
52667 КК Мондо Баскет : КК Сурчин Добановци 58 : 48
03.12.2017
13:20
Митраљета (Батајница) ( Далматинске загоре 94)
52668 КК Победник 011 : БКК Раднички 2 83 : 36
01.12.2017
20:00
Радоје Домановић ( Булевар уметности 31)
52669 КК Колубара ЛА 2003 : КК Беко 2 65 : 51
03.12.2017
16:15
Стара хала (Лазаревац) ( Слободана Козарева 1)
52670 КК Беостајл : КК Визура 2 74 : 55
01.12.2017
21:10
Браћа Јерковић ( Стјепана Супанца 15)
52671 КК Сурчин Добановци : КК Победник 011 51 : 49
09.12.2017
12:45
Бранко Радичевић (Бољевци) ( Браће Кокар 5)
52672 КК Беостарс 05 : КК Мондо Баскет 60 : 56
09.12.2017
11:15
Старина Новак ( Кнеза Данила 37)
52673 КК Флеш : КК Церак 88 : 85
10.12.2017
15:15
12. Гимназија ( Војводе Степе 82)
52674 КК Беко 2 : КК Беостајл 69 : 51
10.12.2017
09:45
Јован Ристић ( Беле Бартока 48а)
52675 БКК Раднички 2 : КК Колубара ЛА 2003 61 : 72
16.12.2017
18:00
Синиша Николајевић ( Тимочка 24)
52676 КК Земун Фитофармација 2 : КК Визура 2 78 : 67
10.12.2017
13:30
Мала Визура ( Цара Душана 105)
52677 КК Церак : КК Земун Фитофармација 2 72 : 55
16.12.2017
14:20
Спортски центар Партизан ( Милорада Проте Павловића 54)
52678 КК Мондо Баскет : КК Флеш 68 : 55
17.12.2017
13:30
Митраљета (Батајница) ( Далматинске загоре 94)
52679 КК Победник 011 : КК Беостарс 05 49 : 57
15.12.2017
20:10
Радоје Домановић ( Булевар уметности 31)
52680 КК Колубара ЛА 2003 : КК Сурчин Добановци 67 : 52
17.12.2017
14:30
Стара хала (Лазаревац) ( Слободана Козарева 1)
52681 КК Беостајл : БКК Раднички 2 66 : 25
15.12.2017
21:20
Браћа Јерковић ( Стјепана Супанца 15)
52682 КК Визура 2 : КК Беко 2 61 : 72
23.12.2017
10:30
Мала Визура ( Цара Душана 105)
52683 КК Сурчин Добановци : КК Беостајл 58 : 52
24.12.2017
11:15
Бранко Радичевић (Бољевци) ( Браће Кокар 5)
52684 КК Беостарс 05 : КК Колубара ЛА 2003 75 : 60
24.12.2017
12:15
Балон Мајдан ( Козјачка 3-5)
52685 КК Флеш : КК Победник 011 79 : 52
24.12.2017
15:15
12. Гимназија ( Војводе Степе 82)
52686 КК Церак : КК Мондо Баскет 40 : 55
23.12.2017
15:40
Спортски центар Партизан ( Милорада Проте Павловића 54)
52687 БКК Раднички 2 : КК Визура 2 38 : 46
24.12.2017
12:10
Синиша Николајевић ( Тимочка 24)
52688 КК Земун Фитофармација 2 : КК Беко 2 73 : 47
25.12.2017
21:30
Мајка Југовића ( Градски парк 9)
52689 КК Мондо Баскет : КК Земун Фитофармација 2 62 : 42
14.01.2018
12:20
Митраљета (Батајница) ( Далматинске загоре 94)
52690 КК Победник 011 : КК Церак 36 : 44
13.01.2018
09:30
Радоје Домановић ( Булевар уметности 31)
52691 КК Колубара ЛА 2003 : КК Флеш 58 : 68
14.01.2018
14:45
Стара хала (Лазаревац) ( Слободана Козарева 1)
52692 КК Беостајл : КК Беостарс 05 67 : 62
13.01.2018
18:15
Браћа Јерковић ( Стјепана Супанца 15)
52693 КК Визура 2 : КК Сурчин Добановци 49 : 67
14.01.2018
19:00
Хала Визура Спорт ( Цара Душана 105)
52694 КК Беко 2 : БКК Раднички 2 88 : 34
14.01.2018
12:20
Јован Ристић ( Беле Бартока 48а)
52695 КК Сурчин Добановци : КК Беко 2 59 : 56
23.01.2018
21:15
Бранко Радичевић (Бољевци) ( Браће Кокар 5)
52696 КК Беостарс 05 : КК Визура 2 50 : 56
20.01.2018
11:10
Старина Новак ( Кнеза Данила 37)
52697 КК Флеш : КК Беостајл 74 : 44
21.01.2018
14:15
12. Гимназија ( Војводе Степе 82)
52698 КК Церак : КК Колубара ЛА 2003 47 : 42
21.01.2018
15:50
Спортски центар Партизан ( Милорада Проте Павловића 54)
52699 КК Мондо Баскет : КК Победник 011 68 : 57
21.01.2018
13:30
Митраљета (Батајница) ( Далматинске загоре 94)
52700 КК Земун Фитофармација 2 : БКК Раднички 2 85 : 43
18.01.2018
21:20
Мајка Југовића ( Градски парк 9)
52701 КК Победник 011 : КК Земун Фитофармација 2 53 : 66
27.01.2018
09:40
Радоје Домановић ( Булевар уметности 31)
52702 КК Колубара ЛА 2003 : КК Мондо Баскет 56 : 69
28.01.2018
17:30
Стара хала (Лазаревац) ( Слободана Козарева 1)
52703 КК Беостајл : КК Церак 58 : 49
27.01.2018
18:15
Браћа Јерковић ( Стјепана Супанца 15)
52704 КК Визура 2 : КК Флеш 27 : 66
28.01.2018
13:30
Мала Визура ( Цара Душана 105)
52705 КК Беко 2 : КК Беостарс 05 62 : 50
28.01.2018
12:20
Јован Ристић ( Беле Бартока 48а)
52706 БКК Раднички 2 : КК Сурчин Добановци 42 : 87
15.02.2018
11:20
Синиша Николајевић ( Тимочка 24)
52707 КК Колубара ЛА 2003 : КК Победник 011 59 : 54
28.02.2018
20:30
Стара хала (Лазаревац) ( Слободана Козарева 1)
52708 КК Беостајл : КК Мондо Баскет 73 : 71
11.02.2018
17:15
Браћа Јерковић ( Стјепана Супанца 15)
52709 КК Визура 2 : КК Церак 32 : 65
15.02.2018
13:30
Хала Визура Спорт ( Цара Душана 105)
52710 КК Беко 2 : КК Флеш 65 : 71
16.02.2018
10:30
Јован Ристић ( Беле Бартока 48а)
52711 БКК Раднички 2 : КК Беостарс 05 32 : 72
16.02.2018
11:20
Синиша Николајевић ( Тимочка 24)
52712 КК Земун Фитофармација 2 : КК Сурчин Добановци 52 : 69
16.02.2018
13:15
Хала Пинки ( Градски парк 2)
52713 КК Беостарс 05 : КК Сурчин Добановци 54 : 70
17.02.2018
11:00
Старина Новак ( Кнеза Данила 37)
52714 КК Флеш : БКК Раднички 2 97 : 32
18.02.2018
16:50
12. Гимназија ( Војводе Степе 82)
52715 КК Церак : КК Беко 2 58 : 49
19.02.2018
21:15
Спортски центар Партизан ( Милорада Проте Павловића 54)
52716 КК Мондо Баскет : КК Визура 2 51 : 40
18.02.2018
13:30
Митраљета (Батајница) ( Далматинске загоре 94)
52717 КК Победник 011 : КК Беостајл 41 : 58
21.02.2018
20:00
Радоје Домановић ( Булевар уметности 31)
52718 КК Колубара ЛА 2003 : КК Земун Фитофармација 2 72 : 51
18.02.2018
14:45
Стара хала (Лазаревац) ( Слободана Козарева 1)
52719 КК Сурчин Добановци : КК Флеш 65 : 69
25.02.2018
12:20
Бранко Радичевић (Бољевци) ( Браће Кокар 5)
52720 КК Беостајл : КК Колубара ЛА 2003 70 : 64
25.02.2018
17:45
Браћа Јерковић ( Стјепана Супанца 15)
52721 КК Визура 2 : КК Победник 011 44 : 52
25.02.2018
12:30
Хала Визура Спорт ( Цара Душана 105)
52722 КК Беко 2 : КК Мондо Баскет 52 : 62
25.02.2018
12:20
Јован Ристић ( Беле Бартока 48а)
52723 БКК Раднички 2 : КК Церак 48 : 84
24.02.2018
16:10
Синиша Николајевић ( Тимочка 24)
52724 КК Земун Фитофармација 2 : КК Беостарс 05 67 : 64
27.02.2018
21:15
Вељко Рамадановић (Школа за ученике оштећеног вида) ( Цара Душана 143)
52725 КК Флеш : КК Беостарс 05 69 : 43
04.03.2018
16:30
12. Гимназија ( Војводе Степе 82)
52726 КК Церак : КК Сурчин Добановци 65 : 63
03.03.2018
15:50
Спортски центар Партизан ( Милорада Проте Павловића 54)
52727 КК Мондо Баскет : БКК Раднички 2 69 : 26
04.03.2018
13:30
Митраљета (Батајница) ( Далматинске загоре 94)
52728 КК Победник 011 : КК Беко 2 49 : 61
03.03.2018
11:10
Радоје Домановић ( Булевар уметности 31)
52729 КК Колубара ЛА 2003 : КК Визура 2 70 : 42
04.03.2018
15:45
Стара хала (Лазаревац) ( Слободана Козарева 1)
52730 КК Беостајл : КК Земун Фитофармација 2 78 : 60
04.03.2018
17:10
Браћа Јерковић ( Стјепана Супанца 15)
52731 КК Сурчин Добановци : КК Мондо Баскет 37 : 53
10.03.2018
12:20
Бранко Радичевић (Бољевци) ( Браће Кокар 5)
52732 КК Беостарс 05 : КК Церак 49 : 57
11.03.2018
12:15
Балон Мајдан ( Козјачка 3-5)
52733 КК Визура 2 : КК Беостајл 80 : 61
10.03.2018
15:00
Мала Визура ( Цара Душана 105)
52734 КК Беко 2 : КК Колубара ЛА 2003 70 : 49
10.03.2018
11:10
Јован Ристић ( Беле Бартока 48а)
52735 БКК Раднички 2 : КК Победник 011 39 : 63
10.03.2018
16:45
Синиша Николајевић ( Тимочка 24)
52736 КК Земун Фитофармација 2 : КК Флеш 58 : 80
10.03.2018
18:25
12. Гимназија ( Војводе Степе 82)
52737 КК Церак : КК Флеш 55 : 60
18.03.2018
15:40
Спортски центар Партизан ( Милорада Проте Павловића 54)
52738 КК Мондо Баскет : КК Беостарс 05 73 : 58
21.03.2018
21:20
Митраљета (Батајница) ( Далматинске загоре 94)
52739 КК Победник 011 : КК Сурчин Добановци 39 : 48
17.03.2018
11:15
Радоје Домановић ( Булевар уметности 31)
52740 КК Колубара ЛА 2003 : БКК Раднички 2 90 : 43
18.03.2018
16:00
Стара хала (Лазаревац) ( Слободана Козарева 1)
52741 КК Беостајл : КК Беко 2 68 : 47
23.03.2018
21:10
Браћа Јерковић ( Стјепана Супанца 15)
52742 КК Визура 2 : КК Земун Фитофармација 2 71 : 72
17.03.2018
16:20
Мајка Југовића ( Градски парк 9)
52743 КК Сурчин Добановци : КК Колубара ЛА 2003 59 : 64
04.04.2018
12:15
Бранко Радичевић (Бољевци) ( Браће Кокар 5)
52744 КК Беостарс 05 : КК Победник 011 70 : 33
24.03.2018
11:05
Старина Новак ( Кнеза Данила 37)
52745 КК Флеш : КК Мондо Баскет 59 : 39
25.03.2018
15:15
12. Гимназија ( Војводе Степе 82)
52746 КК Беко 2 : КК Визура 2 74 : 54
25.03.2018
19:45
Васа Пелагић ( Милана Зечара 2)
52747 БКК Раднички 2 : КК Беостајл 49 : 60
25.03.2018
12:10
Јован Миодраговић ( Војводе Драгомира 1)
52748 КК Земун Фитофармација 2 : КК Церак 56 : 64
25.03.2018
10:20
Мајка Југовића ( Градски парк 9)
52749 КК Мондо Баскет : КК Церак 60 : 58
11.04.2018
21:20
Митраљета (Батајница) ( Далматинске загоре 94)
52750 КК Победник 011 : КК Флеш 39 : 52
18.04.2018
20:10
Радоје Домановић ( Булевар уметности 31)
52751 КК Колубара ЛА 2003 : КК Беостарс 05 68 : 43
27.04.2018
20:30
Стара хала (Лазаревац) ( Слободана Козарева 1)
52752 КК Беостајл : КК Сурчин Добановци 74 : 71
01.04.2018
16:15
Браћа Јерковић ( Стјепана Супанца 15)
52753 КК Визура 2 : БКК Раднички 2 102 : 47
01.04.2018
10:30
Хала Визура Спорт ( Цара Душана 105)
52754 КК Беко 2 : КК Земун Фитофармација 2 77 : 60
13.04.2018
20:30
Васа Пелагић ( Милана Зечара 2)
52755 КК Сурчин Добановци : КК Визура 2 61 : 46
15.04.2018
13:45
Бранко Радичевић (Бољевци) ( Браће Кокар 5)
52756 КК Беостарс 05 : КК Беостајл 60 : 47
15.04.2018
12:15
Балон Мајдан ( Козјачка 3-5)
52757 КК Флеш : КК Колубара ЛА 2003 58 : 54
15.04.2018
15:15
12. Гимназија ( Војводе Степе 82)
52758 КК Церак : КК Победник 011 67 : 53
15.04.2018
16:10
Спортски центар Партизан ( Милорада Проте Павловића 54)
52759 БКК Раднички 2 : КК Беко 2 50 : 78
15.04.2018
13:15
Јован Миодраговић ( Војводе Драгомира 1)
52760 КК Земун Фитофармација 2 : КК Мондо Баскет 63 : 58
14.04.2018
16:20
Мајка Југовића ( Градски парк 9)
52761 КК Победник 011 : КК Мондо Баскет 37 : 54
25.04.2018
20:00
Радоје Домановић ( Булевар уметности 31)
52762 КК Колубара ЛА 2003 : КК Церак 61 : 69
22.04.2018
14:45
Стара хала (Лазаревац) ( Слободана Козарева 1)
52763 КК Беостајл : КК Флеш 63 : 66
27.04.2018
21:15
Браћа Јерковић ( Стјепана Супанца 15)
52764 КК Визура 2 : КК Беостарс 05 46 : 66
22.04.2018
21:00
Хала Визура Спорт ( Цара Душана 105)
52765 КК Беко 2 : КК Сурчин Добановци 73 : 71
21.04.2018
19:15
Васа Пелагић ( Милана Зечара 2)
52766 БКК Раднички 2 : КК Земун Фитофармација 2 33 : 79
27.04.2018
21:30
Вељко Рамадановић (Школа за ученике оштећеног вида) ( Цара Душана 143)
52767 КК Сурчин Добановци : БКК Раднички 2 71 : 39
29.04.2018
13:45
Бранко Радичевић (Бољевци) ( Браће Кокар 5)
52768 КК Беостарс 05 : КК Беко 2 50 : 79
29.04.2018
12:15
Балон Мајдан ( Козјачка 3-5)
52769 КК Флеш : КК Визура 2 66 : 41
28.04.2018
13:30
12. Гимназија ( Војводе Степе 82)
52770 КК Церак : КК Беостајл 52 : 37
29.04.2018
15:50
Спортски центар Партизан ( Милорада Проте Павловића 54)
52771 КК Мондо Баскет : КК Колубара ЛА 2003 59 : 53
29.04.2018
13:20
Митраљета (Батајница) ( Далматинске загоре 94)
52772 КК Земун Фитофармација 2 : КК Победник 011 82 : 62
29.04.2018
14:20
Хала Пинки ( Градски парк 2)