lat|eng
Насловна > Резултати
КАДЕТИ/Квалитетна лига
1.КК Жарково990625:48318
2.КК Динамик Вип Пеј981705:50617
3.КК Ас Баскет972606:60516
4.КК Беко1055638:61315
5.КК ИБЦ1055681:70115
6.КК Беовук 72963608:57515
7.КК Баск1046598:67914
8.КК Сава945631:63813
9.КК Слодес936542:56612
10.КК Чубура936603:64912
11.БКК Раднички1019643:79311
12.КК Младост918487:55910
52173 КК Ас Баскет : КК Беко
52174 КК Динамик Вип Пеј : КК Слодес
20.01.2018
17:30
Дyнамиц Арена ( Дунавска 62)
52175 БКК Раднички : КК Жарково
52176 КК Беовук 72 : КК ИБЦ
20.01.2018
14:00
Вук Караџић ( Таковска 41)
52177 КК Младост : КК Чубура
24.01.2018
21:30
МОЦ Змај ( Аутопут Београд - Загреб 18)
52178 КК Сава : КК Баск
21.01.2018
11:50
Балон КК Сава ( Љутице Богдана 46)
52113 КК Баск : КК Беко 49 : 72
28.10.2017
10:20
Балон Баск ( Булевар Војводе Мишића 24)
Љубомир Марковић, Павле Шипка, Делегат: Александар Кнежевић
52114 КК Чубура : КК Сава 69 : 70
28.10.2017
14:20
Спортски центар Врачар ( Сјеничка 1)
Милош Јоксимовић, Марко Перовић, Делегат: Милан Раденковић
52115 КК ИБЦ : КК Младост 65 : 60
29.10.2017
13:15
Вељко Дугошевић ( Милана Ракића 41)
Павле Шипка, Марко Пауновић, Делегат: Ђорђе Илић
52116 КК Жарково : КК Беовук 72 75 : 59
29.10.2017
14:20
Хала спортова Жарково ( Олимпијских игара 14)
Душан Марчетић, Марко Симић, Делегат: Михајло Костић
52117 КК Слодес : БКК Раднички 74 : 60
29.10.2017
12:00
Хала Слодес ( Борска 92ф)
Марко Шошкић, Огњен Ћурчић, Делегат: Драгослав Веланац
52118 КК Ас Баскет : КК Динамик Вип Пеј 53 : 85
29.10.2017
16:50
Хала спортова Ранко Жеравица (Н.Бгд) ( Париске Комуне 16)
Драган Јаковљевић, Немања Кривокућа, Делегат: Јелена Поповић
52119 КК Баск : КК Чубура 73 : 61
05.11.2017
12:40
Балон Баск ( Булевар Војводе Мишића 24)
Стеван Рашинац, Александар Јовановски, Делегат: Александар Толић
52120 БКК Раднички : КК Ас Баскет 77 : 95
09.11.2017
21:20
Спортски центар КЛ ( Илинденска 17а)
Милан Костић, Лазар Синђелић, Делегат: Ђорђе Илић
52121 КК Беовук 72 : КК Слодес 56 : 40
08.11.2017
21:40
Вук Караџић ( Таковска 41)
Никола Свркота, Огњен Ћурчић, Делегат: Милан Раденковић
52122 КК Младост : КК Жарково 47 : 51
04.11.2017
17:20
Хала Пинки ( Градски парк 2)
Љубомир Марковић, Драган Јаковљевић, Делегат: Горан Радовановић
52123 КК Сава : КК ИБЦ 73 : 78
04.11.2017
12:30
Балон КК Сава ( Љутице Богдана 46)
Никола Свркота, Марко Шошкић, Делегат: Драгослав Веланац
52124 КК Беко : КК Динамик Вип Пеј 45 : 63
04.11.2017
11:20
Јован Ристић ( Беле Бартока 48а)
Љубомир Марковић, Петар Крал, Делегат: Александар Тодоровић
52125 КК Чубура : КК Беко 82 : 77
12.11.2017
14:20
Спортски центар Врачар ( Сјеничка 1)
Милош Стојановић, Немања Радовић, Делегат: Звездан Јанковић
52126 КК ИБЦ : КК Баск 74 : 60
11.11.2017
13:15
Вељко Дугошевић ( Милана Ракића 41)
Никола Свркота, Павле Шипка, Делегат: Владимир Игњатовић
52127 КК Жарково : КК Сава 80 : 61
15.11.2017
21:20
Хала спортова Жарково ( Олимпијских игара 14)
Марко Шошкић, Немања Илић, Делегат: Александар Толић
52128 КК Слодес : КК Младост 49 : 32
11.11.2017
11:20
Хала Слодес ( Борска 92ф)
Љубомир Марковић, Огњен Ћурчић, Делегат: Драгослав Веланац
52129 КК Ас Баскет : КК Беовук 72 68 : 54
12.11.2017
17:20
Хала спортова Ранко Жеравица (Н.Бгд) ( Париске Комуне 16)
Милош Стојановић, Марко Симић, Делегат: Горан Радовановић
52130 КК Динамик Вип Пеј : БКК Раднички 64 : 44
12.11.2017
14:30
Дyнамиц Арена ( Дунавска 62)
Никола Свркота, Саша Крсмановић, Делегат: Јелена Поповић
52131 КК Баск : КК Жарково 56 : 60
19.11.2017
13:20
Балон Баск ( Булевар Војводе Мишића 24)
Немања Ковачевић, Филип Младеновић, Делегат: Урош Чукић
52132 КК Чубура : КК ИБЦ 71 : 66
18.11.2017
14:20
Спортски центар Врачар ( Сјеничка 1)
Никола Свркота, Марко Пауновић, Делегат: Мирољуб Јовановић
52133 КК Беовук 72 : КК Динамик Вип Пеј 76 : 70
19.11.2017
14:30
Вук Караџић ( Таковска 41)
Стефан Ћалић, Саша Крсмановић, Делегат: Никола Шошкић
52134 КК Младост : КК Ас Баскет 60 : 69
22.11.2017
21:30
МОЦ Змај ( Аутопут Београд - Загреб 18)
Душан Марчетић, Немања Кривокућа, Делегат: Михајло Костић
52135 КК Сава : КК Слодес 67 : 55
18.11.2017
13:45
Балон КК Сава ( Љутице Богдана 46)
Боривоје Ружић, Никола Видаковић, Делегат: Драгослав Веланац
52136 КК Беко : БКК Раднички 88 : 68
18.11.2017
11:20
Јован Ристић ( Беле Бартока 48а)
Марко Перовић, Павле Шипка, Делегат: Александар Кнежевић
52137 КК ИБЦ : КК Беко 53 : 48
27.11.2017
17:30
Вељко Дугошевић ( Милана Ракића 41)
Милош Попић, Милош Јоксимовић, Делегат: Ненад Радосављевић
52138 КК Жарково : КК Чубура 72 : 55
26.11.2017
20:20
Хала спортова Жарково ( Олимпијских игара 14)
Немања Ковачевић, Петар Крал, Делегат: Урош Чукић
52139 КК Слодес : КК Баск 71 : 78
26.11.2017
11:20
Балон Баск ( Булевар Војводе Мишића 24)
Никола Свркота, Петар Димић, Делегат: Александар Толић
52140 КК Ас Баскет : КК Сава 74 : 71
26.11.2017
16:50
Хала спортова Ранко Жеравица (Н.Бгд) ( Париске Комуне 16)
Стефан Ћалић, Немања Илић, Делегат: Горан Радовановић
52141 КК Динамик Вип Пеј : КК Младост 84 : 62
29.11.2017
21:20
Дyнамиц Арена ( Дунавска 62)
Немања Влаховић, Петар Димић, Делегат: Ђорђе Илић
52142 БКК Раднички : КК Беовук 72 58 : 76
26.11.2017
13:20
Спортски центар КЛ ( Илинденска 17а)
Немања Кривокућа, Никола Видаковић, Делегат: Урош Чукић
52143 КК Баск : КК Ас Баскет 52 : 64
03.12.2017
11:20
Балон Баск ( Булевар Војводе Мишића 24)
Марко Шошкић, Боривоје Ружић, Делегат: Урош Чукић
52144 КК Чубура : КК Слодес 65 : 66
07.12.2017
20:20
Спортски центар Врачар ( Сјеничка 1)
Стеван Рашинац, Данило Петковић, Делегат: Мирољуб Јовановић
52145 КК ИБЦ : КК Жарково 49 : 85
03.12.2017
12:15
Вељко Дугошевић ( Милана Ракића 41)
Петар Милановић, Немања Илић, Делегат: Љубомир Милетијев
52146 КК Младост : БКК Раднички 68 : 59
03.12.2017
18:20
Хала Пинки ( Градски парк 2)
Немања Кривокућа, Огњен Ћурчић, Делегат: Горан Радовановић
52147 КК Сава : КК Динамик Вип Пеј 52 : 62
03.12.2017
13:20
Балон КК Сава ( Љутице Богдана 46)
Немања Ковачевић, Душан Марчетић, Делегат: Ђорђе Илић
52148 КК Беко : КК Беовук 72 88 : 74
02.12.2017
11:20
Јован Ристић ( Беле Бартока 48а)
Никола Свркота, Милош Јоксимовић, Делегат: Александар Тодоровић
52149 КК Жарково : КК Беко 59 : 51
09.12.2017
17:20
Хала спортова Жарково ( Олимпијских игара 14)
Стефан Ћалић, Немања Ковачевић, Делегат: Никола Томић
52150 КК Слодес : КК ИБЦ 73 : 83
09.12.2017
12:50
Хала Слодес ( Борска 92ф)
Милош Стојановић, Огњен Ћурчић, Делегат: Александар Толић
52151 КК Ас Баскет : КК Чубура 60 : 57
10.12.2017
16:50
Хала спортова Ранко Жеравица (Н.Бгд) ( Париске Комуне 16)
Немања Кривокућа, Филип Младеновић, Делегат: Горан Радовановић
52152 КК Динамик Вип Пеј : КК Баск 101 : 42
10.12.2017
17:00
Дyнамиц Арена ( Дунавска 62)
Љубомир Марковић, Павле Шипка, Делегат: Зоран Влаховић
52153 БКК Раднички : КК Сава 78 : 103
09.12.2017
14:30
Балон КК Сава ( Љутице Богдана 46)
Петар Крал, Филип Младеновић, Делегат: Зоран Ружић
52154 КК Беовук 72 : КК Младост 64 : 53
10.12.2017
12:30
Вук Караџић ( Таковска 41)
Данило Петковић, Петар Милановић, Делегат: Звездан Јанковић
52155 КК Баск : БКК Раднички 75 : 57
20.12.2017
21:20
Спортски центар КЛ ( Илинденска 17а)
Никола Свркота, Немања Кривокућа, Делегат: Никола Томић
52156 КК Чубура : КК Динамик Вип Пеј 58 : 93
16.12.2017
14:20
Спортски центар Врачар ( Сјеничка 1)
Никола Свркота, Петар Милановић, Делегат: Мирољуб Јовановић
52157 КК ИБЦ : КК Ас Баскет 74 : 78
17.12.2017
12:20
Вељко Дугошевић ( Милана Ракића 41)
Немања Радовић, Стефан Ћалић, Делегат: Мирољуб Јовановић
52158 КК Жарково : КК Слодес 68 : 60
17.12.2017
15:00
Хала спортова Жарково ( Олимпијских игара 14)
Александар Савић, Марко Перовић, Делегат: Александар Кнежевић
52159 КК Сава : КК Беовук 72 71 : 87
13.12.2017
17:20
Балон КК Сава ( Љутице Богдана 46)
Милош Ђурђић, Данило Петковић, Делегат: Ђорђе Илић
52160 КК Беко : КК Младост 57 : 48
16.12.2017
11:20
Јован Ристић ( Беле Бартока 48а)
Боривоје Ружић, Александар Савић, Делегат: Ненад Радосављевић
52161 КК Слодес : КК Беко 54 : 57
25.12.2017
11:00
Хала Слодес ( Борска 92ф)
Милош Попић, Марко Пауновић, Делегат: Миодраг Цветковић
52162 КК Ас Баскет : КК Жарково 45 : 75
24.12.2017
14:00
Хала спортова Жарково ( Олимпијских игара 14)
Немања Радовић, Марко Пауновић, Делегат: Звездан Јанковић
52163 КК Динамик Вип Пеј : КК ИБЦ 83 : 74
23.12.2017
19:00
Дyнамиц Арена ( Дунавска 62)
Владимир Јевтовић, Немања Влаховић, Делегат: Михајло Костић
52164 БКК Раднички : КК Чубура 72 : 85
23.12.2017
12:20
Спортски центар КЛ ( Илинденска 17а)
Саша Крсмановић, Павле Шипка, Делегат: Слободан Каличанин
52165 КК Беовук 72 : КК Баск 62 : 52
23.12.2017
14:15
Вук Караџић ( Таковска 41)
Љубомир Марковић, Милош Попић, Делегат: Зоран Нинков
52166 КК Младост : КК Сава
17.01.2018
15:20
Балон КК Сава ( Љутице Богдана 46)
Марко Шошкић, Павле Шипка, Делегат: Драгослав Веланац
52167 КК Баск : КК Младост 61 : 57
13.01.2018
12:20
Балон Баск ( Булевар Војводе Мишића 24)
Марко Шошкић, Павле Шипка, Делегат: Александар Толић
52168 КК Чубура : КК Беовук 72
18.01.2018
20:20
Спортски центар Врачар ( Сјеничка 1)
Марко Шошкић, Милош Јоксимовић, Делегат: Ненад Радосављевић
52169 КК ИБЦ : БКК Раднички 65 : 70
14.01.2018
16:20
Вељко Дугошевић ( Милана Ракића 41)
Никола Свркота, Немања Кривокућа, Делегат: Миодраг Цветковић
52170 КК Жарково : КК Динамик Вип Пеј
17.01.2018
21:20
Хала спортова Жарково ( Олимпијских игара 14)
Љубомир Марковић, Немања Влаховић, Делегат: Михајло Костић
52171 КК Слодес : КК Ас Баскет
18.01.2018
14:10
Хала Слодес ( Борска 92ф)
Марко Пауновић, Павле Шипка, Делегат: Никола Шошкић
52172 КК Беко : КК Сава 55 : 63
13.01.2018
11:20
Јован Ристић ( Беле Бартока 48а)
Никола Милорадовић, Павле Димитријевић, Делегат: Александар Тодоровић
52173 КК Ас Баскет : КК Беко
52174 КК Динамик Вип Пеј : КК Слодес
20.01.2018
17:30
Дyнамиц Арена ( Дунавска 62)
52175 БКК Раднички : КК Жарково
52176 КК Беовук 72 : КК ИБЦ
20.01.2018
14:00
Вук Караџић ( Таковска 41)
52177 КК Младост : КК Чубура
24.01.2018
21:30
МОЦ Змај ( Аутопут Београд - Загреб 18)
52178 КК Сава : КК Баск
21.01.2018
11:50
Балон КК Сава ( Љутице Богдана 46)