Актуелно
Такмичења
СЕЗОНА 2023/2024
Утакмице по клубу
Архива свих сезона
СЕНИОРИ
3МРЛ Центар Група А
3МРЛ Центар Група Б
1МРЛ Центар - Плеј Оф
1МРЛ Центар - Плеј Аут
1МРЛ Центар
2МРЛ Центар
1. степен КУП Србије
2. Степен КУП Србије - ...
МЛАЂИ ПИОНИРИ
Регионална лига У13
1. Београдска лига У13
2. Београдска лига У13
Београдска лига У12
1. степен такмичења У13
ПИОНИРИ
Квалитетна лига У15
Регионална лига У15
Београдска лига У15
Регионална лига У14
Београдска лига У14
Предквалификације за Кв...
Квалификације за Квалит...
Квалификације за Регион...
Квалификације за Регион...
Бараж 1/8 Регионална ли...
Новогодишњи турнир Реба
КАДЕТИ
Квалитетна лига
Регионална лига
Београдска лига
Квалификације за Квалит...
Квалификације за Регион...
1. круг Квалификација з...
2. круг Квалификација з...
Бараж 1/4 Квалитетна ли...
Бараж 1/8 Регионална ли...
Бараж 1/8 Београдска ли...
Бараж за Квалитетну лиг...
Бараж 1. круга Квалифик...
Бараж за ЈКЛС
ЈУНИОРИ
Финални турнир Квалитет...
Квалитетна лига
Регионална лига
Београдска лига
Квалификације за Квалит...
Квалификације за Регион...
1. круг Квалификација з...
2. круг Квалификација з...
Бараж 1/4 Квалитетна ли...
Бараж за Квалитетну лиг...
Бараж ЈЈЛС
ОМЛАДИНЦИ
Регионална лига
МЛАЂЕ ПИОНИРКЕ
Финални турнир 1. Беогр...
1. Београдска лига
Финални турнир 2. Беогр...
2. Београдска лига
Бараж 1/4 1. Београдска...
Бараж 1/4 2. Београдска...
ПИОНИРКЕ
Квалитетна лига
Београдска лига
Квалификације за Квалит...
Турнир 8. Март
КАДЕТКИЊЕ
Финални турнир Београдс...
Београдска лига
1. круг Квалификација з...
2. круг Квалификација з...
Бараж 1/4 Београдска ли...
ЈУНИОРКЕ
Квалитетна лига
СЕЗОНА 2023/2024
Утакмице по клубу
Архива свих сезона
СЕНИОРИ
3МРЛ Центар Група А
3МРЛ Центар Група Б
1МРЛ Центар - Плеј Оф
1МРЛ Центар - Плеј Аут
1МРЛ Центар
2МРЛ Центар
1. степен КУП Србије
2. Степен КУП Србије - Први део
МЛАЂИ ПИОНИРИ
Регионална лига У13
1. Београдска лига У13
2. Београдска лига У13
Београдска лига У12
1. степен такмичења У13
ПИОНИРИ
Квалитетна лига У15
Регионална лига У15
Београдска лига У15
Регионална лига У14
Београдска лига У14
Предквалификације за Квалитетну лигу У15
Квалификације за Квалитетну лигу У15
Квалификације за Регионалну лигу У15
Квалификације за Регионалну лигу У14
Бараж 1/8 Регионална лига У15
Новогодишњи турнир Реба
КАДЕТИ
Квалитетна лига
Регионална лига
Београдска лига
Квалификације за Квалитетну лигу
Квалификације за Регионалну лигу
1. круг Квалификација за ЈКЛС
2. круг Квалификација за ЈКЛС
Бараж 1/4 Квалитетна лига
Бараж 1/8 Регионална лига
Бараж 1/8 Београдска лига
Бараж за Квалитетну лигу
Бараж 1. круга Квалификација за ЈКЛС
Бараж за ЈКЛС
ЈУНИОРИ
Финални турнир Квалитетна лига
Квалитетна лига
Регионална лига
Београдска лига
Квалификације за Квалитетну лигу
Квалификације за Регионалну лигу
1. круг Квалификација за ЈЈЛС
2. круг Квалификација за ЈЈЛС
Бараж 1/4 Квалитетна лига
Бараж за Квалитетну лигу
Бараж ЈЈЛС
ОМЛАДИНЦИ
Регионална лига
МЛАЂЕ ПИОНИРКЕ
Финални турнир 1. Београдска лига
1. Београдска лига
Финални турнир 2. Београдска лига
2. Београдска лига
Бараж 1/4 1. Београдска лига
Бараж 1/4 2. Београдска лига
ПИОНИРКЕ
Квалитетна лига
Београдска лига
Квалификације за Квалитетну лигу
Турнир 8. Март
КАДЕТКИЊЕ
Финални турнир Београдска лига
Београдска лига
1. круг Квалификација за ЖКЛС
2. круг Квалификација за ЖКЛС
Бараж 1/4 Београдска лига
ЈУНИОРКЕ
Квалитетна лига
Органи КСБ
Председништво
Скупштина
Надзорни одбор
Адресари
Адресар клубова
Адресар делегата
Адресар судија
Документа
Адресари
Евиденција чланова КСБ
Формулари
Историјат КСБ
Извештаји
Казне по билтенима и лигама, као и збирне казне
Нормативна акта
Одлуке
Одлуке 1МРЛ заједно са уплатама
Одлуке 2МРЛ заједно са уплатама
Одлуке 3МРЛ заједно са уплатама
Одлуке комисије за такмичење КСС
Одлуке МК
Одлуке МК заједно са уплатама
Пропозиције
Саопштења 1МРЛ Центар
Саопштења 2МРЛ Центар
Саопштења 3МРЛ Центар
Саопштења КУП
Саопштења МК
Таксе службених лица
Прелазни рок
АБА преласци
Редовни прелазни рок - април
Редовни прелазни рок - септембар 2023
Ванредни прелазни рок - сениори
Ванредни прелазни рок МК 1
Ванредни прелазни рок МК 2
Ванредни прелазни рок МК 3
Разно
Галерија
Контакт
Јавне набавке
lat
|
eng
search
lat
|
eng
lat
|
eng
Насловна
> Резултати
ЈУНИОРИ/Бараж 1/8 2. и Регионална лига
1. коло(1/8)
20.04.2019
2592
КК Борац Земун
:
ОКК Београд
54 : 82
22.04.2019
21:30
Саобраћајно техничка школа ( Цара Душана 262)
2593
КК Жарково 2
:
КК Сава
63 : 88
20.04.2019
16:00
Хала спортова Жарково ( Олимпијских игара 14)
2594
КК Победник 011
:
КК Чубура
63 : 83
24.04.2019
21:10
Радоје Домановић ( Булевар уметности 31)
2595
КК Слодес 2
:
КК Витез
59 : 84
21.04.2019
11:20
Хала Слодес ( Борска 92ф)
2596
КК Колубара ЛА 2003
:
КК Борча
90 : 83
21.04.2019
14:45
СРЦ Колубара - Стара хала (Лазаревац) ( Хиландарска 1)
2597
КК Мондо Баскет
:
КК Шутер
54 : 58
21.04.2019
14:20
Бранко Радичевић (Батајница) ( Браће Михаиловић-Трипић 2)
2598
КК Рас
:
КК Колеџ Београд
101 : 79
02.05.2019
17:55
Уједињене Нације ( Борова 8)
2599
КК Младост Веба
:
КК Раднички (Обреновац)
89 : 88
23.04.2019
19:30
Балон Мајдан ( Козјачка 3-5)
2. коло(1/8)
04.05.2019
2600
ОКК Београд
:
КК Борац Земун
108 : 50
05.05.2019
18:20
Хала Радивој Кораћ ( Здравка Челара 12)
2601
КК Сава
:
КК Жарково 2
81 : 79
21.04.2019
15:30
Балон КК Сава ( Љутице Богдана 46)
2602
КК Чубура
:
КК Победник 011
79 : 49
04.05.2019
14:20
Спортски центар Мирко Сандић (Врачар) ( Сјеничка 1)
2603
КК Витез
:
КК Слодес 2
72 : 57
04.05.2019
16:15
Краљ Александар И ( Алексиначких рудара 22)
2604
КК Борча
:
КК Колубара ЛА 2003
78 : 72
04.05.2019
17:25
Јован Ристић ( Беле Бартока 48а)
2605
КК Шутер
:
КК Мондо Баскет
89 : 72
05.05.2019
20:30
Вук Караџић (Сремчица) ( Школска 4)
2606
КК Колеџ Београд
:
КК Рас
63 : 90
04.05.2019
13:15
Хала ФМП Железник ( Стјепана Супанца 15а)
2607
КК Раднички (Обреновац)
:
КК Младост Веба
67 : 79
05.05.2019
15:00
Хала спортова (Обреновац) ( Краља Александра И 63)
>> ЈУНИОРИ
>> Бараж 1/8 2. и Регионална лига
Резултати
почетак