Актуелно
Такмичења
СЕЗОНА 2023/2024
Утакмице по клубу
Архива свих сезона
СЕНИОРИ
1МРЛ Центар - Плеј Оф
1МРЛ Центар - Плеј Аут
1МРЛ Центар
2МРЛ Центар
1. степен КУП Србије
2. Степен КУП Србије - ...
МЛАЂИ ПИОНИРИ
Регионална лига У13
1. Београдска лига У13
2. Београдска лига У13
Београдска лига У12
1. степен такмичења У13
ПИОНИРИ
Квалитетна лига У15
Регионална лига У15
Београдска лига У15
Регионална лига У14
Београдска лига У14
Предквалификације за Кв...
Квалификације за Квалит...
Квалификације за Регион...
Квалификације за Регион...
Бараж 1/8 Регионална ли...
Новогодишњи турнир Реба
КАДЕТИ
Квалитетна лига
Регионална лига
Београдска лига
Квалификације за Квалит...
Квалификације за Регион...
1. круг Квалификација з...
2. круг Квалификација з...
Бараж 1/4 Квалитетна ли...
Бараж 1/8 Регионална ли...
Бараж 1/8 Београдска ли...
Бараж за Квалитетну лиг...
Бараж 1. круга Квалифик...
Бараж за ЈКЛС
ЈУНИОРИ
Квалитетна лига
Регионална лига
Београдска лига
Квалификације за Квалит...
Квалификације за Регион...
1. круг Квалификација з...
2. круг Квалификација з...
Бараж 1/4 Квалитетна ли...
Бараж за Квалитетну лиг...
Бараж ЈЈЛС
ОМЛАДИНЦИ
Регионална лига
МЛАЂЕ ПИОНИРКЕ
Финални турнир 1. Беогр...
1. Београдска лига
Финални турнир 2. Беогр...
2. Београдска лига
Бараж 1/4 1. Београдска...
Бараж 1/4 2. Београдска...
ПИОНИРКЕ
Квалитетна лига
Београдска лига
Квалификације за Квалит...
Турнир 8. Март
КАДЕТКИЊЕ
Београдска лига
1. круг Квалификација з...
2. круг Квалификација з...
Бараж 1/4 Београдска ли...
ЈУНИОРКЕ
Квалитетна лига
СЕЗОНА 2023/2024
Утакмице по клубу
Архива свих сезона
СЕНИОРИ
1МРЛ Центар - Плеј Оф
1МРЛ Центар - Плеј Аут
1МРЛ Центар
2МРЛ Центар
1. степен КУП Србије
2. Степен КУП Србије - Први део
МЛАЂИ ПИОНИРИ
Регионална лига У13
1. Београдска лига У13
2. Београдска лига У13
Београдска лига У12
1. степен такмичења У13
ПИОНИРИ
Квалитетна лига У15
Регионална лига У15
Београдска лига У15
Регионална лига У14
Београдска лига У14
Предквалификације за Квалитетну лигу У15
Квалификације за Квалитетну лигу У15
Квалификације за Регионалну лигу У15
Квалификације за Регионалну лигу У14
Бараж 1/8 Регионална лига У15
Новогодишњи турнир Реба
КАДЕТИ
Квалитетна лига
Регионална лига
Београдска лига
Квалификације за Квалитетну лигу
Квалификације за Регионалну лигу
1. круг Квалификација за ЈКЛС
2. круг Квалификација за ЈКЛС
Бараж 1/4 Квалитетна лига
Бараж 1/8 Регионална лига
Бараж 1/8 Београдска лига
Бараж за Квалитетну лигу
Бараж 1. круга Квалификација за ЈКЛС
Бараж за ЈКЛС
ЈУНИОРИ
Квалитетна лига
Регионална лига
Београдска лига
Квалификације за Квалитетну лигу
Квалификације за Регионалну лигу
1. круг Квалификација за ЈЈЛС
2. круг Квалификација за ЈЈЛС
Бараж 1/4 Квалитетна лига
Бараж за Квалитетну лигу
Бараж ЈЈЛС
ОМЛАДИНЦИ
Регионална лига
МЛАЂЕ ПИОНИРКЕ
Финални турнир 1. Београдска лига
1. Београдска лига
Финални турнир 2. Београдска лига
2. Београдска лига
Бараж 1/4 1. Београдска лига
Бараж 1/4 2. Београдска лига
ПИОНИРКЕ
Квалитетна лига
Београдска лига
Квалификације за Квалитетну лигу
Турнир 8. Март
КАДЕТКИЊЕ
Београдска лига
1. круг Квалификација за ЖКЛС
2. круг Квалификација за ЖКЛС
Бараж 1/4 Београдска лига
ЈУНИОРКЕ
Квалитетна лига
Органи КСБ
Председништво
Скупштина
Надзорни одбор
Адресари
Адресар клубова
Адресар делегата
Адресар судија
Документа
Адресари
Евиденција чланова КСБ
Формулари
Историјат КСБ
Извештаји
Казне по билтенима и лигама, као и збирне казне
Нормативна акта
Одлуке
Одлуке 1МРЛ заједно са уплатама
Одлуке 2МРЛ заједно са уплатама
Одлуке 3МРЛ заједно са уплатама
Одлуке комисије за такмичење КСС
Одлуке МК
Одлуке МК заједно са уплатама
Пропозиције
Саопштења 1МРЛ Центар
Саопштења 2МРЛ Центар
Саопштења 3МРЛ Центар
Саопштења КУП
Саопштења МК
Таксе службених лица
Прелазни рок
АБА преласци
Редовни прелазни рок - април
Редовни прелазни рок - септембар 2023
Ванредни прелазни рок - сениори
Ванредни прелазни рок МК 1
Ванредни прелазни рок МК 2
Ванредни прелазни рок МК 3
Разно
Галерија
Контакт
Јавне набавке
lat
|
eng
search
lat
|
eng
lat
|
eng
Насловна
> Резултати
ОМЛАДИНЦИ/Бараж 1/4
1. коло(1/4)
12.05.2018
2326
КК Еко Спорт
:
КК Борац Земун
58 : 63
15.05.2018
19:10
Балон Мајдан ( Козјачка 3-5)
Марко Перовић, Делегат: Предраг Ђикановић
2327
ОКК Београд
:
КК Борча
73 : 68
12.05.2018
15:00
Хала Радивој Кораћ ( Здравка Челара 12)
Делегат: Ђорђе Илић
2328
КК Баск
:
КК Астра
75 : 60
13.05.2018
13:20
Посцо арена ( Булевар Војводе Мишића 24)
Данило Петковић, Павле Шипка, Делегат: Слободан Тодоровић
2329
КК Младеновац
:
КК Слодес
74 : 93
16.05.2018
21:15
Спортски центар Љубомир Ивановић Геџа (Младеновац) ( Вука Караџића 73)
Петар Милановић, Делегат: Никола Шошкић
2. коло(1/4)
19.05.2018
2330
КК Борац Земун
:
КК Еко Спорт
67 : 36
21.05.2018
21:45
Хала Пинки ( Градски парк 2)
Драган Јаковљевић, Делегат: Владимир Игњатовић
2331
КК Борча
:
ОКК Београд
86 : 78
17.05.2018
20:45
Јован Ристић ( Беле Бартока 48а)
Данило Петковић, Делегат: Владимир Игњатовић
2332
КК Астра
:
КК Баск
69 : 57
17.05.2018
21:30
Вук Караџић ( Таковска 41)
Душан Марчетић, Делегат: Милан Тодоровић
2333
КК Слодес
:
КК Младеновац
53 : 53
18.05.2018
14:00
Хала Слодес ( Борска 92ф)
Петар Милановић, Делегат: Милан Тодоровић
>> ОМЛАДИНЦИ
>> Бараж 1/4
Резултати
почетак