lat|eng
Насловна   >   Сениори/3МРЛ Центар Група Б   >   КК Гроцка - КК Флеш
(90883) 15.06.2024
Сениори/3МРЛ Центар Група Б
КК Гроцка
86
КК Флеш
62
(0:0, 0:0, 0:0, 0:0)
15.06.2024
19:00:00
Средња школа (Гроцка)
Вукан Спасојевић, Павле Чепић, . Делегат: Немања Илић

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5