lat|eng
Насловна > Резултати
Група: | 1 | 2 | 3 | 4 |

КАДЕТИ/Регионална лига/Група 1
1.КК Колубара ЛА 2003871634:50815
2.КК Ас Баскет761514:30913
3.КК Торлак ОКК Београд 2853650:54013
4.КК Див Баскет651455:33911
5.КК Младеновац743500:46511
6.ОКК Београд 3835478:48711
7.КК Сава 2642443:39710
8.КК ФМП Меридиан 2826429:57110
9.КК Гро-Баскет817357:4789
10.КК Бањица Мега 2808358:7248
82657 КК Младеновац : КК ФМП Меридиан 2
04.02.2023
12:00
Спортски центар Ми и Ми (Младеновац) ( Николе Тесле 34)
82658 ОКК Београд 3 : КК Колубара ЛА 2003
05.02.2023
12:20
Хала Радивој Кораћ ( Здравка Челара 12)
82659 КК Див Баскет : КК Бањица Мега 2
82660 КК Гро-Баскет : КК Сава 2
82661 КК Торлак ОКК Београд 2 : КК Ас Баскет
04.02.2023
11:30
Спортски центар Торвел ( Војводе Степе 522а)
82617 КК Ас Баскет : КК ФМП Меридиан 2 76 : 21
19.11.2022
13:20
Кнегиња Милица ( Јурија Гагарина 78)
82618 КК Сава 2 : КК Торлак ОКК Београд 2 83 : 74
19.11.2022
12:50
Балон КК Сава ( Љутице Богдана 46)
82619 КК Бањица Мега 2 : КК Гро-Баскет 39 : 76
20.11.2022
12:00
Бранислав Нушић ( Заплањска 45)
82620 КК Колубара ЛА 2003 : КК Див Баскет 69 : 65
20.11.2022
14:45
СРЦ Колубара - Стара хала (Лазаревац) ( Хиландарска 1)
82621 КК Младеновац : ОКК Београд 3 61 : 50
19.11.2022
12:20
Спортски центар Ми и Ми (Младеновац) ( Николе Тесле 34)
82622 КК Ас Баскет : КК Сава 2 59 : 53
29.01.2023
14:20
Балон КК Сава ( Љутице Богдана 46)
82623 КК Див Баскет : КК Младеновац 75 : 58
27.11.2022
20:30
Борислав Пекић ( Данила Лекића Шпанца 27)
82624 КК Гро-Баскет : КК Колубара ЛА 2003 21 : 47
27.11.2022
11:50
Средња школа (Гроцка) ( Ужичка 2)
82625 КК Торлак ОКК Београд 2 : КК Бањица Мега 2 103 : 52
06.12.2022
21:20
Спортски центар Торвел ( Војводе Степе 522а)
82626 КК ФМП Меридиан 2 : ОКК Београд 3 64 : 73
26.11.2022
18:00
Баскет Ланд ( Ендија Ворхола 14)
82627 КК Сава 2 : КК ФМП Меридиан 2 79 : 62
04.12.2022
12:45
Балон КК Сава ( Љутице Богдана 46)
82628 КК Бањица Мега 2 : КК Ас Баскет 27 : 113
09.12.2022
21:00
Бранислав Нушић ( Заплањска 45)
82629 КК Колубара ЛА 2003 : КК Торлак ОКК Београд 2 99 : 87
04.12.2022
14:45
СРЦ Колубара - Стара хала (Лазаревац) ( Хиландарска 1)
82630 КК Младеновац : КК Гро-Баскет 57 : 47
03.12.2022
12:00
Спортски центар Ми и Ми (Младеновац) ( Николе Тесле 34)
82631 ОКК Београд 3 : КК Див Баскет 49 : 66
04.12.2022
10:20
Хала Радивој Кораћ ( Здравка Челара 12)
82632 КК Ас Баскет : КК Колубара ЛА 2003 62 : 61
11.12.2022
12:15
Кнегиња Милица ( Јурија Гагарина 78)
82633 КК Сава 2 : КК Бањица Мега 2 89 : 60
11.12.2022
14:20
Балон КК Сава ( Љутице Богдана 46)
82634 КК Гро-Баскет : ОКК Београд 3 45 : 54
11.12.2022
12:00
Средња школа (Гроцка) ( Ужичка 2)
82635 КК Торлак ОКК Београд 2 : КК Младеновац 86 : 70
10.12.2022
17:00
Спортски центар Торвел ( Војводе Степе 522а)
82636 КК ФМП Меридиан 2 : КК Див Баскет 38 : 80
11.12.2022
12:20
Баскет Ланд ( Ендија Ворхола 14)
82637 КК Бањица Мега 2 : КК ФМП Меридиан 2 41 : 82
16.12.2022
21:00
Бранислав Нушић ( Заплањска 45)
82638 КК Колубара ЛА 2003 : КК Сава 2 94 : 72
23.01.2023
19:15
СРЦ Колубара - Нова хала (Лазаревац) ( Хиландарска ББ)
82639 КК Младеновац : КК Ас Баскет 71 : 70
17.12.2022
12:00
Спортски центар Ми и Ми (Младеновац) ( Николе Тесле 34)
82640 ОКК Београд 3 : КК Торлак ОКК Београд 2 63 : 77
17.12.2022
12:20
Хала Радивој Кораћ ( Здравка Челара 12)
82641 КК Див Баскет : КК Гро-Баскет 88 : 51
18.12.2022
18:30
Хала Визура Спорт ( Цара Душана 105)
82642 КК Ас Баскет : ОКК Београд 3 66 : 50
24.12.2022
13:15
Кнегиња Милица ( Јурија Гагарина 78)
82643 КК Сава 2 : КК Младеновац
82644 КК Бањица Мега 2 : КК Колубара ЛА 2003 59 : 70
25.12.2022
15:30
Бранислав Нушић ( Заплањска 45)
82645 КК Торлак ОКК Београд 2 : КК Див Баскет 74 : 81
24.12.2022
15:20
Спортски центар Торвел ( Војводе Степе 522а)
82646 КК ФМП Меридиан 2 : КК Гро-Баскет 53 : 49
24.12.2022
15:30
Баскет Ланд ( Ендија Ворхола 14)
82647 КК Колубара ЛА 2003 : КК ФМП Меридиан 2 96 : 59
21.01.2023
14:00
СРЦ Колубара - Стара хала (Лазаревац) ( Хиландарска 1)
82648 КК Младеновац : КК Бањица Мега 2 100 : 39
22.01.2023
14:00
Спортски центар Ми и Ми (Младеновац) ( Николе Тесле 34)
82649 ОКК Београд 3 : КК Сава 2 48 : 67
21.01.2023
10:20
Хала Радивој Кораћ ( Здравка Челара 12)
82650 КК Див Баскет : КК Ас Баскет
82651 КК Гро-Баскет : КК Торлак ОКК Београд 2 42 : 72
30.01.2023
19:20
Илија Гарашанин (Гроцка) ( Булевар револуције 11)
82652 КК Ас Баскет : КК Гро-Баскет 68 : 26
28.01.2023
13:20
Кнегиња Милица ( Јурија Гагарина 78)
82653 КК Сава 2 : КК Див Баскет
82654 КК Бањица Мега 2 : ОКК Београд 3 41 : 91
01.02.2023
21:15
Бранислав Нушић ( Заплањска 45)
82655 КК Колубара ЛА 2003 : КК Младеновац 98 : 83
28.01.2023
14:00
СРЦ Колубара - Стара хала (Лазаревац) ( Хиландарска 1)
82656 КК ФМП Меридиан 2 : КК Торлак ОКК Београд 2 50 : 77
29.01.2023
18:45
Баскет Ланд ( Ендија Ворхола 14)
82657 КК Младеновац : КК ФМП Меридиан 2
04.02.2023
12:00
Спортски центар Ми и Ми (Младеновац) ( Николе Тесле 34)
82658 ОКК Београд 3 : КК Колубара ЛА 2003
05.02.2023
12:20
Хала Радивој Кораћ ( Здравка Челара 12)
82659 КК Див Баскет : КК Бањица Мега 2
82660 КК Гро-Баскет : КК Сава 2
82661 КК Торлак ОКК Београд 2 : КК Ас Баскет
04.02.2023
11:30
Спортски центар Торвел ( Војводе Степе 522а)