lat|eng
Насловна > Резултати
Група: | 1 | 2 |

КАДЕТИ/2. лига/Група 1
1.ОКК Београд761585:43313
2.КК Земун 3853580:60213
3.КК Планет Баскет761503:42313
4.ШКК Звездара752407:38912
5.КК Шутер651437:38011
6.КК Церак 743441:40711
7.КК Беостајл743457:45111
8.КК Торлак ОКК Београд826532:62210
9.КК Парагон (Лазаревац)725455:5269
10.КК Вук716382:4188
11.КК ИБЦ808449:5868
12.КК Мондо Баскет523315:3067
82005 ШКК Звездара : КК Шутер
07.02.2023
21:10
Павле Савић ( Косте Нађа 25)
82006 КК Земун 3 : КК Планет Баскет
05.02.2023
17:20
Мајка Југовића ( Градски парк 9)
82007 ОКК Београд : КК Вук
05.02.2023
14:20
Хала Радивој Кораћ ( Здравка Челара 12)
82008 КК Парагон (Лазаревац) : КК Мондо Баскет
05.02.2023
10:15
СРЦ Колубара - Стара хала (Лазаревац) ( Хиландарска 1)
82009 КК ИБЦ : КК Торлак ОКК Београд
82010 КК Церак : КК Беостајл
81957 КК Торлак ОКК Београд : КК Шутер 51 : 95
20.11.2022
12:30
Спортски центар Торвел ( Војводе Степе 522а)
81958 КК Мондо Баскет : КК Беостајл 67 : 53
20.11.2022
18:45
Бранко Радичевић (Батајница) ( Браће Михаиловић-Трипић 2)
81959 КК Вук : КК Церак 45 : 47
22.11.2022
21:15
Милоје Васић (Калуђерица) ( Драгољуба Стојановића 11 д)
81960 КК Планет Баскет : КК ИБЦ 100 : 63
19.11.2022
20:20
Спортски центар 11. Април ( Аутопут за Загреб 2)
81961 ШКК Звездара : КК Парагон (Лазаревац) 67 : 60
22.11.2022
21:15
Павле Савић ( Косте Нађа 25)
81962 КК Земун 3 : ОКК Београд 68 : 94
19.11.2022
13:50
Хала Радивој Кораћ ( Здравка Челара 12)
81963 КК Торлак ОКК Београд : КК Мондо Баскет 85 : 77
27.11.2022
14:30
Спортски центар Торвел ( Војводе Степе 522а)
81964 КК Парагон (Лазаревац) : КК Земун 3 89 : 78
26.11.2022
11:45
СРЦ Колубара - Нова хала (Лазаревац) ( Хиландарска ББ)
81965 КК ИБЦ : ШКК Звездара 49 : 59
27.11.2022
13:00
Вељко Дугошевић ( Милана Ракића 41)
81966 КК Церак : КК Планет Баскет 54 : 57
27.11.2022
17:00
Уједињене Нације ( Борова 8)
81967 КК Беостајл : КК Вук 73 : 65
27.11.2022
16:00
Браћа Јерковић ( Стјепана Супанца 15)
81968 КК Шутер : ОКК Београд 62 : 99
28.11.2022
20:20
Хала Радивој Кораћ ( Здравка Челара 12)
81969 КК Мондо Баскет : КК Шутер
81970 КК Вук : КК Торлак ОКК Београд 73 : 59
06.12.2022
21:15
Милоје Васић (Калуђерица) ( Драгољуба Стојановића 11 д)
81971 КК Планет Баскет : КК Беостајл 68 : 53
03.12.2022
20:15
Филозофски факултет ( Чика Љубина 20)
81972 ШКК Звездара : КК Церак 60 : 47
03.12.2022
15:20
Павле Савић ( Косте Нађа 25)
81973 КК Земун 3 : КК ИБЦ 69 : 61
08.12.2022
21:30
Вељко Рамадановић (Школа за ученике оштећеног вида) ( Цара Душана 143)
81974 ОКК Београд : КК Парагон (Лазаревац) 91 : 56
07.12.2022
20:20
Хала Радивој Кораћ ( Здравка Челара 12)
81975 КК Торлак ОКК Београд : КК Планет Баскет 63 : 68
11.12.2022
15:00
Спортски центар Торвел ( Војводе Степе 522а)
81976 КК Мондо Баскет : КК Вук 60 : 43
10.12.2022
21:15
Бранко Радичевић (Батајница) ( Браће Михаиловић-Трипић 2)
81977 КК ИБЦ : ОКК Београд 58 : 75
10.12.2022
12:45
Вељко Дугошевић ( Милана Ракића 41)
81978 КК Церак : КК Земун 3 97 : 84
15.12.2022
21:40
Уједињене Нације ( Борова 8)
81979 КК Беостајл : ШКК Звездара 68 : 49
10.12.2022
18:20
Браћа Јерковић ( Стјепана Супанца 15)
81980 КК Шутер : КК Парагон (Лазаревац) 62 : 56
16.12.2022
19:30
Шутер арена (Сремчица) ( Шумске економије 17)
81981 КК Вук : КК Шутер 50 : 62
20.12.2022
21:15
Милоје Васић (Калуђерица) ( Драгољуба Стојановића 11 д)
81982 КК Планет Баскет : КК Мондо Баскет 63 : 51
17.12.2022
20:15
Филозофски факултет ( Чика Љубина 20)
81983 ШКК Звездара : КК Торлак ОКК Београд 69 : 52
18.12.2022
12:45
Павле Савић ( Косте Нађа 25)
81984 КК Земун 3 : КК Беостајл 76 : 71
22.12.2022
21:30
Вељко Рамадановић (Школа за ученике оштећеног вида) ( Цара Душана 143)
81985 ОКК Београд : КК Церак 75 : 56
17.12.2022
14:20
Хала Радивој Кораћ ( Здравка Челара 12)
81986 КК Парагон (Лазаревац) : КК ИБЦ 80 : 72
18.12.2022
16:30
СРЦ Колубара - Стара хала (Лазаревац) ( Хиландарска 1)
81987 КК Торлак ОКК Београд : КК Земун 3 73 : 82
24.12.2022
13:20
Спортски центар Торвел ( Војводе Степе 522а)
81988 КК Мондо Баскет : ШКК Звездара
81989 КК Вук : КК Планет Баскет
81990 КК Церак : КК Парагон (Лазаревац) 73 : 47
25.12.2022
16:50
Уједињене Нације ( Борова 8)
81991 КК Беостајл : ОКК Београд 67 : 60
25.12.2022
17:20
Браћа Јерковић ( Стјепана Супанца 15)
81992 КК Шутер : КК ИБЦ 64 : 41
24.12.2022
13:30
Шутер арена (Сремчица) ( Шумске економије 17)
81993 КК Планет Баскет : КК Шутер 83 : 92
21.01.2023
20:15
Филозофски факултет ( Чика Љубина 20)
81994 ШКК Звездара : КК Вук 56 : 49
21.01.2023
15:50
Павле Савић ( Косте Нађа 25)
81995 КК Земун 3 : КК Мондо Баскет 62 : 60
26.01.2023
21:15
Вељко Рамадановић (Школа за ученике оштећеног вида) ( Цара Душана 143)
81996 ОКК Београд : КК Торлак ОКК Београд 91 : 66
21.01.2023
12:20
Хала Радивој Кораћ ( Здравка Челара 12)
81997 КК Парагон (Лазаревац) : КК Беостајл
01.01.2023
81998 КК ИБЦ : КК Церак 39 : 67
21.01.2023
12:20
Вељко Дугошевић ( Милана Ракића 41)
81999 КК Торлак ОКК Београд : КК Парагон (Лазаревац) 83 : 67
27.01.2023
15:45
Спортски центар Торвел ( Војводе Степе 522а)
82000 КК Мондо Баскет : ОКК Београд
82001 КК Вук : КК Земун 3 57 : 61
31.01.2023
21:15
Милоје Васић (Калуђерица) ( Драгољуба Стојановића 11 д)
82002 КК Планет Баскет : ШКК Звездара 64 : 47
28.01.2023
20:15
Филозофски факултет ( Чика Љубина 20)
82003 КК Беостајл : КК ИБЦ 72 : 66
28.01.2023
18:30
Браћа Јерковић ( Стјепана Супанца 15)
82004 КК Шутер : КК Церак
82005 ШКК Звездара : КК Шутер
07.02.2023
21:10
Павле Савић ( Косте Нађа 25)
82006 КК Земун 3 : КК Планет Баскет
05.02.2023
17:20
Мајка Југовића ( Градски парк 9)
82007 ОКК Београд : КК Вук
05.02.2023
14:20
Хала Радивој Кораћ ( Здравка Челара 12)
82008 КК Парагон (Лазаревац) : КК Мондо Баскет
05.02.2023
10:15
СРЦ Колубара - Стара хала (Лазаревац) ( Хиландарска 1)
82009 КК ИБЦ : КК Торлак ОКК Београд
82010 КК Церак : КК Беостајл