lat|eng
Насловна > Резултати
ЈУНИОРИ/Регионална лига - 2. група
1.КК Житко Баскет660579:38212
2.КК Победник 011541352:3209
3.КК Церак 633453:4219
4.КК Беостарс 05633365:3929
5.КК Слодес 2532304:2928
6.КК Еко Спорт 2624345:3748
7.КК Младост 2523346:3217
8.КК Горица431257:2257
9.КК Змај514280:3666
10.БКК Раднички 3606246:4346
76383 КК Житко Баскет : КК Еко Спорт 2
31.01.2022
20:30
Спортски центар Милан Гале Мушкатировић ( Тадеуша Кошћушка 63)
76384 КК Слодес 2 : КК Беостарс 05
29.01.2022
11:20
Хала Слодес ( Борска 92ф)
76385 КК Горица : КК Церак
29.01.2022
13:15
Балон Клуб Стефан (Сремчица) ( Капетана Дерока бб)
76386 БКК Раднички 3 : КК Победник 011
01.02.2022
21:15
Радоје Домановић ( Булевар уметности 31)
76387 КК Младост 2 : КК Змај
30.01.2022
21:00
МОЦ Змај ( Аутопут Београд - Загреб 18)
76353 КК Победник 011 : КК Еко Спорт 2 72 : 53
20.11.2021
11:30
Радоје Домановић ( Булевар уметности 31)
76354 КК Церак : КК Змај 76 : 60
24.11.2021
21:30
Јован Јовановић Змај ( Мештровићева 19)
76355 КК Беостарс 05 : КК Младост 2 59 : 54
23.11.2021
21:40
Старина Новак ( Кнеза Данила 37)
76356 КК Житко Баскет : БКК Раднички 3 103 : 45
22.11.2021
21:00
Спортски центар Милан Гале Мушкатировић ( Тадеуша Кошћушка 63)
76357 КК Слодес 2 : КК Горица 55 : 57
20.11.2021
11:20
Хала Слодес ( Борска 92ф)
76358 КК Победник 011 : КК Церак 84 : 75
27.11.2021
11:40
Радоје Домановић ( Булевар уметности 31)
76359 БКК Раднички 3 : КК Слодес 2 48 : 62
28.11.2021
18:20
Хала Давид Калинић ( Станка Враза 44)
76360 КК Младост 2 : КК Житко Баскет 77 : 91
28.11.2021
11:20
МОЦ Змај ( Аутопут Београд - Загреб 18)
76361 КК Змај : КК Беостарс 05 57 : 71
29.11.2021
21:30
Јован Јовановић Змај ( Мештровићева 19)
76362 КК Еко Спорт 2 : КК Горица 50 : 62
30.11.2021
21:15
Балон Мајдан ( Козјачка 3-5)
76363 КК Церак : КК Еко Спорт 2 86 : 51
05.12.2021
17:20
Уједињене Нације ( Борова 8)
76364 КК Беостарс 05 : КК Победник 011 52 : 60
07.12.2021
21:40
Старина Новак ( Кнеза Данила 37)
76365 КК Житко Баскет : КК Змај 105 : 56
06.12.2021
21:00
Спортски центар Милан Гале Мушкатировић ( Тадеуша Кошћушка 63)
76366 КК Слодес 2 : КК Младост 2
01.01.2021
76367 КК Горица : БКК Раднички 3 64 : 38
04.12.2021
13:15
Балон Клуб Стефан (Сремчица) ( Капетана Дерока бб)
76368 КК Победник 011 : КК Житко Баскет 57 : 82
11.12.2021
11:30
Радоје Домановић ( Булевар уметности 31)
76369 КК Церак : КК Беостарс 05 75 : 58
14.12.2021
21:45
14. Октобар ( Гочка 40)
76370 КК Младост 2 : КК Горица 82 : 74
12.12.2021
11:30
МОЦ Змај ( Аутопут Београд - Загреб 18)
76371 КК Змај : КК Слодес 2 46 : 66
13.12.2021
21:30
Јован Јовановић Змај ( Мештровићева 19)
76372 КК Еко Спорт 2 : БКК Раднички 3 74 : 34
11.12.2021
12:00
Балон Мајдан ( Козјачка 3-5)
76373 КК Беостарс 05 : КК Еко Спорт 2 57 : 53
21.12.2021
21:40
Старина Новак ( Кнеза Данила 37)
76374 КК Житко Баскет : КК Церак 105 : 79
20.12.2021
20:30
Спортски центар Милан Гале Мушкатировић ( Тадеуша Кошћушка 63)
76375 КК Слодес 2 : КК Победник 011 58 : 79
29.12.2021
15:20
Хала Слодес ( Борска 92ф)
76376 КК Горица : КК Змај
76377 БКК Раднички 3 : КК Младост 2 33 : 70
18.12.2021
18:10
Хала Давид Калинић ( Станка Враза 44)
76378 КК Победник 011 : КК Горица
01.01.2021
76379 КК Церак : КК Слодес 2 62 : 63
28.12.2021
21:50
14. Октобар ( Гочка 40)
76380 КК Беостарс 05 : КК Житко Баскет 68 : 93
28.12.2021
21:40
Старина Новак ( Кнеза Данила 37)
76381 КК Змај : БКК Раднички 3 61 : 48
24.12.2021
21:30
Јован Јовановић Змај ( Мештровићева 19)
76382 КК Еко Спорт 2 : КК Младост 2 64 : 63
26.12.2021
16:30
Балон Мајдан ( Козјачка 3-5)
76383 КК Житко Баскет : КК Еко Спорт 2
31.01.2022
20:30
Спортски центар Милан Гале Мушкатировић ( Тадеуша Кошћушка 63)
76384 КК Слодес 2 : КК Беостарс 05
29.01.2022
11:20
Хала Слодес ( Борска 92ф)
76385 КК Горица : КК Церак
29.01.2022
13:15
Балон Клуб Стефан (Сремчица) ( Капетана Дерока бб)
76386 БКК Раднички 3 : КК Победник 011
01.02.2022
21:15
Радоје Домановић ( Булевар уметности 31)
76387 КК Младост 2 : КК Змај
30.01.2022
21:00
МОЦ Змај ( Аутопут Београд - Загреб 18)
>> Регионална лига - 2. група