lat|eng
Насловна > Резултати
ЈУНИОРИ/Регионална лига - 1. група
1.КК Умка Џез-Шутер651418:33311
2.КК Мондо Баскет550351:26610
3.КК Сава 3541375:2689
4.КК Визура 2541352:3299
5.КК Борац Земун 2532334:3238
6.КК Флеш 2523302:3187
7.КК Рас 2606319:4806
8.КК Беостајл413263:2485
9.КК Бањица Мега505252:3945
10.КК Еко Спорт312227:1974
11.КК Баново Брдо312142:1794
76263 КК Мондо Баскет : КК Визура 2
29.01.2022
21:20
Бранко Радичевић (Батајница) ( Браће Михаиловић-Трипић 2)
76264 КК Сава 3 : КК Умка Џез-Шутер
29.01.2022
15:30
Балон КК Сава ( Љутице Богдана 46)
76265 КК Бањица Мега : КК Еко Спорт
76266 КК Беостајл : КК Рас 2
76267 КК Флеш 2 : КК Баново Брдо
29.01.2022
18:30
Бора Станковић ( Паунова 19а)
КК Борац Земун 2 - слободна екипа
76222 КК Сава 3 : КК Флеш 2 60 : 39
20.11.2021
12:20
Балон КК Сава ( Љутице Богдана 46)
76223 КК Бањица Мега : КК Борац Земун 2 66 : 75
22.11.2021
20:30
Саобраћајно техничка школа ( Цара Душана 262)
76224 КК Беостајл : КК Баново Брдо
76225 КК Рас 2 : КК Визура 2 56 : 78
20.11.2021
16:00
Бранко Ћопић ( Видиковачки венац 73)
76226 КК Еко Спорт : КК Умка Џез-Шутер 85 : 86
23.11.2021
21:15
Балон Мајдан ( Козјачка 3-5)
КК Мондо Баскет - слободна екипа
76227 КК Мондо Баскет : КК Сава 3 68 : 49
27.11.2021
15:30
Балон КК Сава ( Љутице Богдана 46)
76228 КК Визура 2 : КК Еко Спорт 78 : 71
28.11.2021
11:00
Хала Визура Спорт ( Цара Душана 105)
76229 КК Баново Брдо : КК Рас 2 67 : 43
28.11.2021
14:15
Филип Кљајић - Фића ( Гогољева 40)
76230 КК Борац Земун 2 : КК Беостајл 80 : 58
27.11.2021
17:00
Саобраћајно техничка школа ( Цара Душана 262)
76231 КК Флеш 2 : КК Бањица Мега 74 : 51
28.11.2021
15:20
Бора Станковић ( Паунова 19а)
КК Умка Џез-Шутер - слободна екипа
76234 КК Бањица Мега : КК Мондо Баскет 57 : 73
05.12.2021
17:20
Бранислав Нушић ( Заплањска 45)
76235 КК Беостајл : КК Флеш 2
01.01.2021
76236 КК Рас 2 : КК Борац Земун 2 61 : 66
04.12.2021
19:15
Бранко Ћопић ( Видиковачки венац 73)
76237 КК Еко Спорт : КК Баново Брдо 71 : 33
04.12.2021
16:00
Балон Мајдан ( Козјачка 3-5)
76238 КК Умка Џез-Шутер : КК Визура 2 80 : 35
04.12.2021
13:30
Шутер арена (Сремчица) ( Шумске економије 17)
КК Сава 3 - слободна екипа
76239 КК Мондо Баскет : КК Беостајл 56 : 46
11.12.2021
14:20
Граовац (Батајница) ( Краља Михајла Зетског 45)
76240 КК Сава 3 : КК Бањица Мега 72 : 54
12.12.2021
12:30
Балон КК Сава ( Љутице Богдана 46)
76241 КК Баново Брдо : КК Умка Џез-Шутер 42 : 65
12.12.2021
15:30
Филип Кљајић - Фића ( Гогољева 40)
76242 КК Борац Земун 2 : КК Еко Спорт
76243 КК Флеш 2 : КК Рас 2 74 : 48
11.12.2021
18:20
12. Гимназија ( Војводе Степе 82)
КК Визура 2 - слободна екипа
76246 КК Беостајл : КК Сава 3 59 : 88
18.12.2021
18:15
Браћа Јерковић ( Стјепана Супанца 15)
76247 КК Рас 2 : КК Мондо Баскет 63 : 89
25.12.2021
12:45
Бранко Ћопић ( Видиковачки венац 73)
76248 КК Еко Спорт : КК Флеш 2
76249 КК Умка Џез-Шутер : КК Борац Земун 2 68 : 51
18.12.2021
10:00
Саобраћајно техничка школа ( Цара Душана 262)
76250 КК Визура 2 : КК Баново Брдо
01.01.2021
КК Бањица Мега - слободна екипа
76251 КК Мондо Баскет : КК Еко Спорт
01.01.2021
76252 КК Сава 3 : КК Рас 2 106 : 48
15.01.2022
15:20
Балон КК Сава ( Љутице Богдана 46)
76253 КК Бањица Мега : КК Беостајл 24 : 100
24.12.2021
21:15
Браћа Јерковић ( Стјепана Супанца 15)
76254 КК Борац Земун 2 : КК Визура 2 62 : 70
26.12.2021
10:00
Саобраћајно техничка школа ( Цара Душана 262)
76255 КК Флеш 2 : КК Умка Џез-Шутер 55 : 68
26.12.2021
17:20
Бора Станковић ( Паунова 19а)
КК Баново Брдо - слободна екипа
76258 КК Рас 2 : КК Бањица Мега
76259 КК Еко Спорт : КК Сава 3
76260 КК Умка Џез-Шутер : КК Мондо Баскет 51 : 65
23.01.2022
21:30
Бранко Радичевић (Батајница) ( Браће Михаиловић-Трипић 2)
76261 КК Визура 2 : КК Флеш 2 91 : 60
22.01.2022
19:20
Хала Визура Спорт ( Цара Душана 105)
76262 КК Баново Брдо : КК Борац Земун 2
23.01.2022
15:45
Филип Кљајић - Фића ( Гогољева 40)
КК Беостајл - слободна екипа
76263 КК Мондо Баскет : КК Визура 2
29.01.2022
21:20
Бранко Радичевић (Батајница) ( Браће Михаиловић-Трипић 2)
76264 КК Сава 3 : КК Умка Џез-Шутер
29.01.2022
15:30
Балон КК Сава ( Љутице Богдана 46)
76265 КК Бањица Мега : КК Еко Спорт
76266 КК Беостајл : КК Рас 2
76267 КК Флеш 2 : КК Баново Брдо
29.01.2022
18:30
Бора Станковић ( Паунова 19а)
КК Борац Земун 2 - слободна екипа
>> Регионална лига - 1. група