lat|eng
Насловна > Резултати
ЈУНИОРИ/Квалитетна лига
1.КК Земун221931775:147841
2.КК Парагон (Лазаревац)221841627:137440
3.КК Торлак ОКК Београд221751700:149439
4.КК Жарково221571485:140237
5.КК Борац Земун2211111496:152933
6.КК Беовук 72 (-1)2211111522:153832
7.КК Младост2210121476:148932
8.КК Слодес229131524:159531
9.КК Флеш229131555:161331
10.КК Беко (-1)226161470:164227
11.КК Барајево224181453:161926
12.КК Сава223191526:183625
74339 КК Беовук 72 : КК Сава 90 : 88
11.11.2021
15:00
Балон КК Сава ( Љутице Богдана 46)
Саша Крсмановић, Немања Гојовић, Делегат: Ђорђе Илић
74340 КК Торлак ОКК Београд : КК Парагон (Лазаревац) 91 : 72
30.10.2021
13:50
Хала Радивој Кораћ ( Здравка Челара 12)
Александар Петровић, Немања Гојовић, Делегат: Ђорђе Илић
74341 КК Борац Земун : КК Барајево 82 : 72
08.11.2021
13:45
Хала Пинки ( Градски парк 2)
Љубомир Марковић, Павле Шипка, Делегат: Александар Варађан
74342 КК Земун : КК Флеш 103 : 78
31.10.2021
19:00
Хала Пинки ( Градски парк 2)
Александар Петровић, Немања Гојовић, Делегат: Јован Чучуковић
74343 КК Беко : КК Слодес 77 : 67
31.10.2021
13:00
Хала Падинска Скела ( Дејана Смиљковића 121)
Александар Бошковић, Милош Јоксимовић, Делегат: Александар Тодоровић
74344 КК Младост : КК Жарково 52 : 57
09.11.2021
20:20
Хала спортова Жарково ( Олимпијских игара 14)
Немања Кривокућа, Огњен Ћурчић, Делегат: Ђорђе Илић
74345 КК Беовук 72 : КК Торлак ОКК Београд 90 : 84
09.11.2021
21:20
Хала Радивој Кораћ ( Здравка Челара 12)
Предраг Ширко, Огњен Младеновић, Делегат: Бојан Драшкић
74346 КК Слодес : КК Младост 69 : 55
06.11.2021
16:20
Хала Слодес ( Борска 92ф)
Предраг Ширко, Милош Јоксимовић, Делегат: Зоран Нинков
74347 КК Флеш : КК Беко 77 : 81
09.11.2021
16:00
Хала Падинска Скела ( Дејана Смиљковића 121)
Александар Петровић, Марко Пауновић, Делегат: Александар Рашинац
74348 КК Барајево : КК Земун 50 : 70
15.11.2021
20:15
Хала Пинки ( Градски парк 2)
Никола Младеновић, Александар Петровић, Делегат: Горан Радовановић
74349 КК Парагон (Лазаревац) : КК Борац Земун 75 : 59
10.11.2021
21:00
СРЦ Колубара - Нова хала (Лазаревац) ( Хиландарска ББ)
Предраг Ширко, Стеван Рашинац, Делегат: Жељко Делић
74350 КК Сава : КК Жарково 48 : 67
23.11.2021
14:40
Балон КК Сава ( Љутице Богдана 46)
Павле Шипка, Милош Прица, Делегат: Александар Рашинац
74351 КК Торлак ОКК Београд : КК Сава 78 : 53
13.11.2021
20:20
Хала Радивој Кораћ ( Здравка Челара 12)
Немања Кривокућа, Дејан Живковић, Делегат: Александар Рашинац
74352 КК Борац Земун : КК Беовук 72 75 : 59
27.03.2022
12:00
Саобраћајно техничка школа ( Цара Душана 262)
Петар Јанкулоски, Марко Богићевић, Делегат: Никола Којић
74353 КК Земун : КК Парагон (Лазаревац) 79 : 55
14.11.2021
14:00
Хала Пинки ( Градски парк 2)
Павле Шипка, Немања Кривокућа, Делегат: Александар Вранеш
74354 КК Беко : КК Барајево 65 : 58
13.11.2021
13:30
Хала Падинска Скела ( Дејана Смиљковића 121)
Немања Влаховић, Предраг Ширко, Делегат: Александар Тодоровић
74355 КК Младост : КК Флеш 68 : 85
17.11.2021
20:15
Хала Пинки ( Градски парк 2)
Немања Кривокућа, Огњен Ћурчић, Делегат: Горан Радовановић
74356 КК Жарково : КК Слодес 76 : 64
14.11.2021
19:00
Хала спортова Жарково ( Олимпијских игара 14)
Милош Димитријевић, Петар Јанкулоски, Делегат: Ненад Радосављевић
74357 КК Беовук 72 : КК Земун 49 : 61
24.03.2022
21:40
Вук Караџић ( Таковска 41)
Немања Кривокућа, Огњен Ћурчић, Делегат: Александар Тодоровић
74358 КК Торлак ОКК Београд : КК Борац Земун 75 : 53
21.11.2021
16:20
Хала Радивој Кораћ ( Здравка Челара 12)
Стеван Рашинац, Предраг Ширко, Делегат: Слободан Тодоровић
74359 КК Флеш : КК Жарково 66 : 78
21.11.2021
17:05
Бора Станковић ( Паунова 19а)
Лука Максимовић, Саша Крсмановић, Делегат: Тијана Брнић
74360 КК Барајево : КК Младост 74 : 56
25.11.2021
21:15
Балон средње школе (Барајево) ( Светосавска 4а)
Антоније Луковић, Милош Јоксимовић, Делегат: Никола Томић
74361 КК Парагон (Лазаревац) : КК Беко 71 : 63
21.11.2021
11:15
СРЦ Колубара - Нова хала (Лазаревац) ( Хиландарска ББ)
Немања Кривокућа, Огњен Ћурчић, Делегат: Жељко Делић
74362 КК Сава : КК Слодес 69 : 73
21.11.2021
14:20
Балон КК Сава ( Љутице Богдана 46)
Антоније Луковић, Дејан Живковић, Делегат: Александар Рашинац
74363 КК Борац Земун : КК Сава 89 : 67
28.11.2021
14:20
Балон КК Сава ( Љутице Богдана 46)
Немања Кривокућа, Немања Радовић, Делегат: Александар Рашинац
74364 КК Земун : КК Торлак ОКК Београд 86 : 78
30.11.2021
20:00
Хала Пинки ( Градски парк 2)
Павле Шипка, Немања Гојовић, Делегат: Горан Радовановић
74365 КК Беко : КК Беовук 72 73 : 64
28.11.2021
12:00
Хала Падинска Скела ( Дејана Смиљковића 121)
Лука Максимовић, Милош Прица, Делегат: Урош Чукић
74366 КК Младост : КК Парагон (Лазаревац) 69 : 71
28.11.2021
14:30
Хала Пинки ( Градски парк 2)
Антоније Луковић, Милош Јоксимовић, Делегат: Зоран Нинков
74367 КК Жарково : КК Барајево 68 : 56
27.11.2021
18:00
Хала спортова Жарково ( Олимпијских игара 14)
Марко Симић, Милош Димитријевић, Делегат: Александар Толић
74368 КК Слодес : КК Флеш 72 : 78
27.11.2021
12:00
Хала Слодес ( Борска 92ф)
Антоније Луковић, Петар Димић, Делегат: Јован Михаиловић
74369 КК Беовук 72 : КК Младост 72 : 58
02.12.2021
21:40
Вук Караџић ( Таковска 41)
Антоније Луковић, Милош Јоксимовић, Делегат: Ђорђе Илић
74370 КК Торлак ОКК Београд : КК Беко 85 : 65
01.12.2021
21:20
Хала Радивој Кораћ ( Здравка Челара 12)
Огњен Ћурчић, Немања Гојовић, Делегат: Зоран Нинков
74371 КК Борац Земун : КК Земун 57 : 86
01.12.2021
21:45
Хала Пинки ( Градски парк 2)
Душан Марчетић, Павле Шипка, Делегат: Горан Радовановић
74372 КК Барајево : КК Слодес 73 : 75
14.12.2021
21:15
Балон средње школе (Барајево) ( Светосавска 4а)
Огњен Ћурчић, Предраг Ширко, Делегат: Никола Томић
74373 КК Парагон (Лазаревац) : КК Жарково 74 : 60
02.12.2021
21:00
СРЦ Колубара - Нова хала (Лазаревац) ( Хиландарска ББ)
Немања Кривокућа, Огњен Ћурчић, Делегат: Жељко Делић
74374 КК Сава : КК Флеш 77 : 66
30.11.2021
14:40
Балон КК Сава ( Љутице Богдана 46)
Немања Влаховић, Милош Јоксимовић, Делегат: Мирољуб Јовановић
74375 КК Земун : КК Сава 84 : 76
04.12.2021
16:00
Хала Пинки ( Градски парк 2)
Немања Кривокућа, Лука Максимовић, Делегат: Александар Кнежевић
74376 КК Беко : КК Борац Земун 99 : 86
04.12.2021
12:30
Хала Падинска Скела ( Дејана Смиљковића 121)
Никола Младеновић, Никола Ђокић, Делегат: Александар Тодоровић
74377 КК Младост : КК Торлак ОКК Београд 73 : 72
09.12.2021
13:30
Хала Пинки ( Градски парк 2)
Павле Шипка, Огњен Ћурчић, Делегат: Ивана Антуновић
74378 КК Жарково : КК Беовук 72 74 : 65
05.12.2021
20:00
Хала спортова Жарково ( Олимпијских игара 14)
Филип Конатар, Петар Јанкулоски, Делегат: Јован Чучуковић
74379 КК Слодес : КК Парагон (Лазаревац) 70 : 69
04.12.2021
12:00
Хала Слодес ( Борска 92ф)
Немања Влаховић, Милош Прица, Делегат: Ђорђе Илић
74380 КК Флеш : КК Барајево 60 : 53
05.12.2021
16:30
Бора Станковић ( Паунова 19а)
Милош Јоксимовић, Петар Јанкулоски, Делегат: Бојан Драшкић
74381 КК Беовук 72 : КК Слодес 87 : 74
12.12.2021
19:30
Вук Караџић ( Таковска 41)
Павле Шипка, Предраг Ширко, Делегат: Александар Рашинац
74382 КК Торлак ОКК Београд : КК Жарково 76 : 62
28.12.2021
21:20
Хала Радивој Кораћ ( Здравка Челара 12)
74383 КК Борац Земун : КК Младост 72 : 56
14.12.2021
14:30
Хала Пинки ( Градски парк 2)
Павле Шипка, Огњен Ћурчић, Делегат: Ђорђе Илић
74384 КК Земун : КК Беко 91 : 73
13.12.2021
21:45
Хала Пинки ( Градски парк 2)
Предраг Ширко, Антоније Луковић, Делегат: Бојан Драшкић
74385 КК Парагон (Лазаревац) : КК Флеш 100 : 55
15.12.2021
21:00
СРЦ Колубара - Нова хала (Лазаревац) ( Хиландарска ББ)
Марко Богићевић, Момчило Лутовац, Делегат: Жељко Делић
74386 КК Сава : КК Барајево 94 : 71
11.12.2021
12:10
Балон КК Сава ( Љутице Богдана 46)
Антоније Луковић, Милош Јоксимовић, Делегат: Александар Рашинац
74387 КК Беко : КК Сава 89 : 91
19.12.2021
14:20
Балон КК Сава ( Љутице Богдана 46)
Милош Јоксимовић, Петар Јанковић, Делегат: Урош Чукић
74388 КК Младост : КК Земун 61 : 71
17.12.2021
21:45
Хала Пинки ( Градски парк 2)
Павле Шипка, Антоније Луковић, Делегат: Горан Радовановић
74389 КК Жарково : КК Борац Земун 68 : 58
19.12.2021
12:20
Хала спортова Жарково ( Олимпијских игара 14)
Милош Прица, Марко Пауновић, Делегат: Ђорђе Илић
74390 КК Слодес : КК Торлак ОКК Београд 66 : 70
31.03.2022
14:30
Хала Слодес ( Борска 92ф)
Огњен Ћурчић, Марко Богићевић, Делегат: Михајло Костић
74391 КК Флеш : КК Беовук 72 91 : 73
21.12.2021
21:20
Бора Станковић ( Паунова 19а)
Огњен Ћурчић, Предраг Ширко, Делегат: Михајло Костић
74392 КК Барајево : КК Парагон (Лазаревац) 55 : 87
23.12.2021
21:15
Балон средње школе (Барајево) ( Светосавска 4а)
Огњен Ћурчић, Милош Јоксимовић, Делегат: Никола Томић
74393 КК Беовук 72 : КК Барајево 67 : 60
26.12.2021
16:00
Вук Караџић ( Таковска 41)
Павле Шипка, Антоније Луковић, Делегат: Ђорђе Илић
74394 КК Торлак ОКК Београд : КК Флеш 92 : 76
25.12.2021
19:20
Хала Радивој Кораћ ( Здравка Челара 12)
Немања Влаховић, Антоније Луковић, Делегат: Никола Томић
74395 КК Борац Земун : КК Слодес 74 : 56
24.01.2022
13:50
Хала Пинки ( Градски парк 2)
Огњен Ћурчић, Предраг Ширко, Делегат: Александар Кнежевић
74396 КК Земун : КК Жарково 71 : 62
24.12.2021
21:45
Хала Пинки ( Градски парк 2)
Милан Костић, Милош Прица, Делегат: Горан Радовановић
74397 КК Беко : КК Младост 68 : 71
25.12.2021
14:00
Хала Падинска Скела ( Дејана Смиљковића 121)
Милош Димитријевић, Никола Ђокић, Делегат: Александар Тодоровић
74398 КК Сава : КК Парагон (Лазаревац) 64 : 96
15.02.2022
16:50
Балон КК Сава ( Љутице Богдана 46)
Милош Димитријевић, Немања Гојовић, Делегат: Мирољуб Јовановић
74399 КК Младост : КК Сава 80 : 71
22.01.2022
11:30
Хала Пинки ( Градски парк 2)
Немања Влаховић, Владимир Поповић, Делегат: Горан Радовановић
74400 КК Жарково : КК Беко 72 : 57
31.03.2022
21:20
Хала спортова Жарково ( Олимпијских игара 14)
Предраг Ширко, Марија Ћирић, Делегат: Тијана Брнић
74401 КК Слодес : КК Земун 88 : 86
27.03.2022
14:30
Хала Слодес ( Борска 92ф)
Немања Влаховић, Антоније Луковић, Делегат: Михајло Костић
74402 КК Флеш : КК Борац Земун 50 : 66
26.01.2022
21:45
Бора Станковић ( Паунова 19а)
Предраг Ширко, Дејан Живковић, Делегат: Александар Варађан
74403 КК Барајево : КК Торлак ОКК Београд 59 : 80
24.01.2022
21:20
Хала Радивој Кораћ ( Здравка Челара 12)
74404 КК Парагон (Лазаревац) : КК Беовук 72 79 : 66
25.03.2022
21:00
СРЦ Колубара - Нова хала (Лазаревац) ( Хиландарска ББ)
Немања Влаховић, Филип Конатар, Делегат: Жељко Делић
74405 КК Жарково : КК Младост 55 : 61
24.03.2022
13:30
Хала Пинки ( Градски парк 2)
Немања Влаховић, Милош Димитријевић, Делегат: Слободан Каличанин
74406 КК Слодес : КК Беко 82 : 68
29.01.2022
13:30
Хала Слодес ( Борска 92ф)
Марија Ћирић, Вук Иванчевић, Делегат: Никола Томић
74407 КК Флеш : КК Земун 83 : 85
30.01.2022
17:05
Бора Станковић ( Паунова 19а)
Милош Димитријевић, Милош Јоксимовић, Делегат: Никола Томић
74408 КК Барајево : КК Борац Земун 59 : 69
22.03.2022
21:15
Балон средње школе (Барајево) ( Светосавска 4а)
Предраг Ширко, Антоније Луковић, Делегат: Никола Томић
74409 КК Парагон (Лазаревац) : КК Торлак ОКК Београд 77 : 65
23.02.2022
21:00
СРЦ Колубара - Нова хала (Лазаревац) ( Хиландарска ББ)
Милош Јоксимовић, Петар Јанкулоски, Делегат: Жељко Делић
74410 КК Сава : КК Беовук 72 60 : 93
30.01.2022
14:20
Балон КК Сава ( Љутице Богдана 46)
Предраг Ширко, Немања Гојовић, Делегат: Александар Толић
74411 КК Торлак ОКК Београд : КК Беовук 72 СР 20 : 0
службени резултат
08.04.2022
21:40
Вук Караџић ( Таковска 41)
74412 КК Борац Земун : КК Парагон (Лазаревац) 60 : 72
06.02.2022
16:00
Хала Пинки ( Градски парк 2)
Милош Димитријевић, Марко Пауновић, Делегат: Тијана Брнић
74413 КК Земун : КК Барајево 82 : 68
08.04.2022
20:20
Хала Пинки ( Градски парк 2)
Антоније Луковић, Милош Јоксимовић, Делегат: Горан Радовановић
74414 КК Беко : КК Флеш 61 : 72
04.02.2022
21:20
Бора Станковић ( Паунова 19а)
Немања Влаховић, Саша Крсмановић, Делегат: Александар Варађан
74415 КК Младост : КК Слодес 74 : 68
17.03.2022
13:30
Хала Пинки ( Градски парк 2)
Предраг Ширко, Лука Максимовић, Делегат: Слободан Каличанин
74416 КК Жарково : КК Сава 82 : 67
06.02.2022
19:00
Хала спортова Жарково ( Олимпијских игара 14)
Милош Димитријевић, Лука Максимовић, Делегат: Никола Којић
74417 КК Беовук 72 : КК Борац Земун 74 : 58
17.03.2022
21:40
Вук Караџић ( Таковска 41)
Немања Кривокућа, Никола Младеновић, Делегат: Никола Којић
74418 КК Слодес : КК Жарково 51 : 66
12.02.2022
13:20
Хала Слодес ( Борска 92ф)
Милош Јоксимовић, Филип Конатар, Делегат: Урош Чукић
74419 КК Флеш : КК Младост 46 : 63
13.02.2022
17:20
Бора Станковић ( Паунова 19а)
Антоније Луковић, Никола Младеновић, Делегат: Урош Чукић
74420 КК Барајево : КК Беко 84 : 59
24.03.2022
21:15
Балон средње школе (Барајево) ( Светосавска 4а)
Филип Младеновић, Никола Ђокић, Делегат: Никола Томић
74421 КК Парагон (Лазаревац) : КК Земун 90 : 73
16.02.2022
14:00
СРЦ Колубара - Нова хала (Лазаревац) ( Хиландарска ББ)
Антоније Луковић, Милош Јоксимовић, Делегат: Жељко Делић
74422 КК Сава : КК Торлак ОКК Београд 72 : 97
13.02.2022
14:20
Балон КК Сава ( Љутице Богдана 46)
Антоније Луковић, Милош Прица, Делегат: Милена Главан
74423 КК Борац Земун : КК Торлак ОКК Београд 75 : 88
20.02.2022
16:10
Хала Пинки ( Градски парк 2)
Павле Шипка, Милош Јоксимовић, Делегат: Стеван Радић
74424 КК Земун : КК Беовук 72 95 : 71
23.02.2022
21:45
Хала Пинки ( Градски парк 2)
Милош Димитријевић, Александар Петровић, Делегат: Горан Радовановић
74425 КК Беко : КК Парагон (Лазаревац) СР 0 : 20
службени резултат
01.01.2022
74426 КК Младост : КК Барајево 77 : 59
02.03.2022
21:45
Хала Пинки ( Градски парк 2)
Филип Младеновић, Никола Мирковић, Делегат: Горан Радовановић
74427 КК Жарково : КК Флеш 83 : 72
20.02.2022
17:00
Хала спортова Жарково ( Олимпијских игара 14)
Немања Кривокућа, Филип Конатар, Делегат: Александар Толић
74428 КК Слодес : КК Сава 78 : 70
17.02.2022
15:20
Хала Слодес ( Борска 92ф)
Милош Прица, Вук Иванчевић, Делегат: Александар Толић
74429 КК Беовук 72 : КК Беко 79 : 73
28.02.2022
21:40
Вук Караџић ( Таковска 41)
Немања Влаховић, Владимир Поповић, Делегат: Ђорђе Илић
74430 КК Торлак ОКК Београд : КК Земун 78 : 74
02.03.2022
21:20
Хала Радивој Кораћ ( Здравка Челара 12)
Антоније Луковић, Милош Јоксимовић, Делегат: Зоран Нинков
74431 КК Флеш : КК Слодес 60 : 73
27.02.2022
15:20
Бора Станковић ( Паунова 19а)
Марија Ћирић, Предраг Ширко, Делегат: Михајло Костић
74432 КК Барајево : КК Жарково 68 : 61
29.03.2022
21:15
Балон средње школе (Барајево) ( Светосавска 4а)
Немања Кривокућа, Владимир Поповић, Делегат: Никола Томић
74433 КК Парагон (Лазаревац) : КК Младост 69 : 68
26.02.2022
13:00
СРЦ Колубара - Нова хала (Лазаревац) ( Хиландарска ББ)
Марко Пауновић, Владимир Поповић, Делегат: Жељко Делић
74434 КК Сава : КК Борац Земун 71 : 85
27.02.2022
11:00
Балон КК Сава ( Љутице Богдана 46)
Антоније Луковић, Милош Јоксимовић, Делегат: Борко Павловић
74435 КК Земун : КК Борац Земун 85 : 53
01.04.2022
21:45
Хала Пинки ( Градски парк 2)
Немања Кривокућа, Владимир Поповић, Делегат: Горан Радовановић
74436 КК Беко : КК Торлак ОКК Београд 67 : 83
26.03.2022
13:30
Хала Падинска Скела ( Дејана Смиљковића 121)
Стеван Рашинац, Марко Богићевић, Делегат: Александар Тодоровић
74437 КК Младост : КК Беовук 72 81 : 76
06.03.2022
15:30
Хала Пинки ( Градски парк 2)
Петар Јанкулоски, Александар Петровић, Делегат: Александар Вранеш
74438 КК Жарково : КК Парагон (Лазаревац) 45 : 77
05.03.2022
19:30
Хала спортова Жарково ( Олимпијских игара 14)
Никола Ђокић, Дамјан Ратковић, Делегат: Александар Толић
74439 КК Слодес : КК Барајево 78 : 67
05.03.2022
11:20
Хала Слодес ( Борска 92ф)
Петар Јанкулоски, Лука Међугорац, Делегат: Јован Михаиловић
74440 КК Флеш : КК Сава 99 : 70
06.03.2022
17:00
Бора Станковић ( Паунова 19а)
Дамјан Ратковић, Душко Милаковић, Делегат: Никола Којић
74441 КК Беовук 72 : КК Жарково 45 : 54
09.03.2022
17:00
Хала Шумице ( Устаничка 125/И)
Огњен Ћурчић, Предраг Ширко, Делегат: Слободан Каличанин
74442 КК Торлак ОКК Београд : КК Младост 78 : 77
09.03.2022
21:20
Хала Радивој Кораћ ( Здравка Челара 12)
Милан Костић, Немања Кривокућа, Делегат: Јован Чучуковић
74443 КК Борац Земун : КК Беко 86 : 82
08.03.2022
13:15
Хала Пинки ( Градски парк 2)
Огњен Ћурчић, Предраг Ширко, Делегат: Александар Рашинац
74444 КК Барајево : КК Флеш 66 : 78
17.03.2022
21:15
Балон средње школе (Барајево) ( Светосавска 4а)
74445 КК Парагон (Лазаревац) : КК Слодес 80 : 57
09.03.2022
21:00
СРЦ Колубара - Нова хала (Лазаревац) ( Хиландарска ББ)
Милош Јоксимовић, Немања Гојовић, Делегат: Жељко Делић
74446 КК Сава : КК Земун 68 : 84
26.03.2022
10:50
Балон КК Сава ( Љутице Богдана 46)
Немања Влаховић, Немања Радовић, Делегат: Ђорђе Илић
74447 КК Беко : КК Земун 46 : 79
19.03.2022
12:00
Хала Падинска Скела ( Дејана Смиљковића 121)
Немања Гојовић, Лазар Костић, Делегат: Ђорђе Илић
74448 КК Младост : КК Борац Земун 48 : 62
31.03.2022
13:30
Хала Пинки ( Градски парк 2)
Драган Јаковљевић, Вук Иванчевић, Делегат: Слободан Каличанин
74449 КК Жарково : КК Торлак ОКК Београд 84 : 82
13.03.2022
19:30
Хала спортова Жарково ( Олимпијских игара 14)
Предраг Ширко, Филип Младеновић, Делегат: Александар Толић
74450 КК Слодес : КК Беовук 72 67 : 77
13.03.2022
14:20
Хала Слодес ( Борска 92ф)
Антоније Луковић, Милош Јоксимовић, Делегат: Александар Толић
74451 КК Флеш : КК Парагон (Лазаревац) 64 : 68
13.03.2022
15:20
Бора Станковић ( Паунова 19а)
Милош Димитријевић, Лука Међугорац, Делегат: Јован Чучуковић
74452 КК Барајево : КК Сава 88 : 66
10.03.2022
21:15
Балон средње школе (Барајево) ( Светосавска 4а)
Огњен Ћурчић, Предраг Ширко, Делегат: Никола Томић
74453 КК Беовук 72 : КК Флеш 57 : 73
31.03.2022
21:40
Вук Караџић ( Таковска 41)
Петар Јанкулоски, Владимир Поповић, Делегат: Урош Чукић
74454 КК Торлак ОКК Београд : КК Слодес 85 : 83
21.03.2022
21:20
Хала Радивој Кораћ ( Здравка Челара 12)
Огњен Ћурчић, Немања Кривокућа, Делегат: Никола Којић
74455 КК Борац Земун : КК Жарково 60 : 66
20.03.2022
21:00
Хала Пинки ( Градски парк 2)
Предраг Ширко, Марија Ћирић, Делегат: Александар Толић
74456 КК Земун : КК Младост 70 : 63
21.03.2022
15:20
Хала Пинки ( Градски парк 2)
Петар Јанкулоски, Огњен Ћурчић, Делегат: Александар Рашинац
74457 КК Парагон (Лазаревац) : КК Барајево 81 : 65
26.03.2022
10:15
СРЦ Колубара - Нова хала (Лазаревац) ( Хиландарска ББ)
Никола Благојевић, Стефан Милић, Делегат: Жељко Делић
74458 КК Сава : КК Беко 65 : 87
20.03.2022
18:00
Хала Падинска Скела ( Дејана Смиљковића 121)
Марко Богићевић, Ђорђе Маринков, Делегат: Александар Тодоровић
74459 КК Младост : КК Беко 89 : 70
05.04.2022
15:30
Хала Пинки ( Градски парк 2)
Петар Јанкулоски, Владимир Поповић, Делегат: Александар Кнежевић
74460 КК Жарково : КК Земун 75 : 85
03.04.2022
19:00
Хала спортова Жарково ( Олимпијских игара 14)
Немања Влаховић, Алекса Игњатовић, Делегат: Михајло Костић
74461 КК Слодес : КК Борац Земун 57 : 59
04.04.2022
16:20
Хала Слодес ( Борска 92ф)
Немања Влаховић, Ђорђе Маринков, Делегат: Александар Варађан
74462 КК Флеш : КК Торлак ОКК Београд 62 : 66
05.04.2022
21:20
Бора Станковић ( Паунова 19а)
Марија Ћирић, Никола Младеновић, Делегат: Борко Павловић
74463 КК Барајево : КК Беовук 72 80 : 87
05.04.2022
21:15
Балон средње школе (Барајево) ( Светосавска 4а)
Милош Јоксимовић, Петар Јанковић, Делегат: Никола Томић
74464 КК Парагон (Лазаревац) : КК Сава 84 : 65
03.04.2022
13:00
СРЦ Колубара - Нова хала (Лазаревац) ( Хиландарска ББ)
Марија Ћирић, Предраг Ширко, Делегат: Урош Чукић
74465 КК Беовук 72 : КК Парагон (Лазаревац) 81 : 60
10.04.2022
17:00
Вук Караџић ( Таковска 41)
Немања Гојовић, Петар Јанкулоски, Делегат: Александар Варађан
74466 КК Торлак ОКК Београд : КК Барајево 77 : 68
11.04.2022
20:30
Павле Поповић (Вранић) ( Трг палих бораца 3)
Лука Максимовић, Петар Јанкулоски, Делегат: Никола Томић
74467 КК Борац Земун : КК Флеш 58 : 64
11.04.2022
15:00
Хала Пинки ( Градски парк 2)
Предраг Ширко, Петар Јанковић, Делегат: Ђорђе Илић
74468 КК Земун : КК Слодес 75 : 56
11.04.2022
21:45
Хала Пинки ( Градски парк 2)
Душан Марчетић, Немања Гојовић, Делегат: Горан Радовановић
74469 КК Беко : КК Жарково 47 : 70
11.04.2022
21:20
Хала Падинска Скела ( Дејана Смиљковића 121)
Огњен Ћурчић, Душко Милаковић, Делегат: Александар Тодоровић
74470 КК Сава : КК Младост 54 : 76
10.04.2022
12:45
Балон КК Сава ( Љутице Богдана 46)
Антоније Луковић, Милош Јоксимовић, Делегат: Никола Којић