lat|eng
Насловна > Резултати
Група: | 1 | 2 |

СЕНИОРИ/1. МРЛ Центар/Група 1
1.БКК Раднички11083:562
2.ШКК Звездара11078:652
3.КК Црвена Звезда МТС 211075:662
4.КК Астра11089:882
5.КК Земун10188:891
6.КК Младеновац10166:751
7.КК Барајево10165:781
8.КК Жарково10156:831
72851 КК Барајево : БКК Раднички
25.10.2021
20:30
Павле Поповић (Вранић) ( Трг палих бораца 3)
Филип Младеновић, Никола Благојевић, Делегат: Никола Томић
72852 КК Младеновац : КК Жарково
27.10.2021
19:30
Спортски центар (Младеновац) ( Вука Караџића 51)
Милош Ђурђић, Небојша Перовић, Делегат: Ђорђе Илић
72853 КК Астра : КК Црвена Звезда МТС 2
25.10.2021
18:00
Баскет Цитy ( Ендија Ворхола 8)
Саша Крсмановић, Марко Пауновић, Делегат: Александар Тодоровић
72854 ШКК Звездара : КК Земун
23.10.2021
19:20
Балон Корн ( Грчића Миленка 74)
Драган Јаковљевић, Александар Петровић, Делегат: Предраг Ђикановић
72847 ШКК Звездара : КК Барајево 78 : 65
(29:17, 16:14, 8:17, 25:17)
17.10.2021
21:30
Балон Корн ( Грчића Миленка 74)
Милош Јоксимовић, Никола Благојевић, Делегат: Горан Радовановић
72848 КК Земун : КК Астра 88 : 89
(24:24, 22:18, 18:18, 24:29)
15.10.2021
21:45
Хала Пинки ( Градски парк 2)
Милош Ђурђић, Немања Гојовић, Делегат: Урош Чукић
72849 КК Црвена Звезда МТС 2 : КК Младеновац 75 : 66
(9:13, 27:22, 18:20, 21:11)
20.10.2021
16:00
Баскет Цитy ( Ендија Ворхола 8)
Филип Младеновић, Лазар Костић, Делегат: Милан Кумбара
72850 КК Жарково : БКК Раднички 56 : 83
(10:25, 15:20, 20:19, 11:19)
17.10.2021
19:00
Хала спортова Жарково ( Олимпијских игара 14)
Саша Крсмановић, Никола Младеновић, Делегат: Милан Тодоровић
72851 КК Барајево : БКК Раднички
25.10.2021
20:30
Павле Поповић (Вранић) ( Трг палих бораца 3)
Филип Младеновић, Никола Благојевић, Делегат: Никола Томић
72852 КК Младеновац : КК Жарково
27.10.2021
19:30
Спортски центар (Младеновац) ( Вука Караџића 51)
Милош Ђурђић, Небојша Перовић, Делегат: Ђорђе Илић
72853 КК Астра : КК Црвена Звезда МТС 2
25.10.2021
18:00
Баскет Цитy ( Ендија Ворхола 8)
Саша Крсмановић, Марко Пауновић, Делегат: Александар Тодоровић
72854 ШКК Звездара : КК Земун
23.10.2021
19:20
Балон Корн ( Грчића Миленка 74)
Драган Јаковљевић, Александар Петровић, Делегат: Предраг Ђикановић