lat|eng
(73299) 08.10.2021
Пионири/Квалификације за Квалитетну лигу У15
КК Визура
66
КК Младост
47
(0:0, 0:0, 0:0, 0:0)
08.10.2021
17:30:00
Хала Визура Спорт
Павле Шипка, Марија Ћирић. Делегат: Зоран Лепосавић

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5