lat|eng
Насловна   >   Јуниори/2. круг Квалификација за ЈЈЛС   >   КК Динамик БГ - КК Црвена Звезда МТС
(72843) 25.09.2021
Јуниори/2. круг Квалификација за ЈЈЛС
КК Динамик БГ
80
КК Црвена Звезда МТС
76
(0:0, 0:0, 0:0, 0:0)
25.09.2021
17:00:00
Дyнамиц Арена
Милан Костић, Немања Кривокућа. Делегат: Александар Рашинац

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5