lat|eng
Насловна   >   Јуниори/2. круг Квалификација за ЈЈЛС   >   КК Динамик БГ - КК Земун
(72841) 24.09.2021
Јуниори/2. круг Квалификација за ЈЈЛС
КК Динамик БГ
88
КК Земун
71
(0:0, 0:0, 0:0, 0:0)
24.09.2021
17:00:00
Дyнамиц Арена
Милан Костић, Немања Гојовић. Делегат: Александар Рашинац

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5