lat|eng
Насловна   >   Кадети/1. круг Квалификација за ЈКЛС   >   КК Слодес - КК Земун
(72816) 03.10.2021
Кадети/1. круг Квалификација за ЈКЛС
КК Слодес
72
КК Земун
79
(0:0, 0:0, 0:0, 0:0)
03.10.2021
14:30:00
Хала Пинки
Павле Шипка, Марко Пауновић. Делегат: Михајло Костић

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5