lat|eng
Насловна   >   Сениори/1. МРЛ Центар - Плеј Оф   >   КК Риверс БМ - КК Жарково
(71914) 21.02.2021
Сениори/1. МРЛ Центар - Плеј Оф
КК Риверс БМ
56
КК Жарково
72
(16:12, 14:23, 14:22, 12:15)
21.02.2021
16:00:00
Хала Визура
Драган Јаковљевић, Петар Димић. Делегат: Миодраг Алексић

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5