lat|eng
Насловна   >   Јуниори/2. круг Квалификација за ЈЈЛС   >   КК Црвена Звезда МТС - КК Слодес
(68007) 11.10.2020
Јуниори/2. круг Квалификација за ЈЈЛС
КК Црвена Звезда МТС
61
КК Слодес
54
(0:0, 0:0, 0:0, 0:0)
11.10.2020
16:00:00
Баскет Цитy
Душан Марчетић, Павле Шипка. Делегат: Мирољуб Јовановић

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5