lat|eng
Насловна   >   Јуниори/2. круг Квалификација за ЈЈЛС   >   КК Црвена Звезда МТС - КК Динамик БГ
(62781) 06.10.2019
Јуниори/2. круг Квалификација за ЈЈЛС
КК Црвена Звезда МТС
91
КК Динамик БГ
73
(0:0, 0:0, 0:0, 0:0)
06.10.2019
16:00:00
Баскет Цитy
Немања Гојовић, Филип Конатар. Делегат: Урош Чукић

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5