lat|eng
Насловна   >   Јуниори/1. круг Квалификација за ЈЈЛС   >   КК Слодес - КК Еко Спорт
(62531) 21.09.2019
Јуниори/1. круг Квалификација за ЈЈЛС
КК Слодес
99
КК Еко Спорт
63
(0:0, 0:0, 0:0, 0:0)
21.09.2019
13:30:00
Хала Радивој Кораћ
Стеван Рашинац, Павле Шипка. Делегат: Ђорђе Илић

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5