lat|eng
Насловна   >   Сениори/Финални турнир 3.МРЛ Центар   >   КК Победник 011 - КК Риверс БМ
(62469) 30.06.2019
Сениори/Финални турнир 3.МРЛ Центар
КК Победник 011
77
КК Риверс БМ
67
(0:0, 0:0, 0:0, 0:0)
30.06.2019
19:30:00
Хала Визура
Милош Попић, Петар Јанковић. Делегат: Милан Раденковић

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5