lat|eng
Насловна   >   Сениори/3.МРЛ Центар   >   КК Риверс БМ - КК Сава БТЦ
(62363) 09.06.2019
Сениори/3.МРЛ Центар
КК Риверс БМ
71
КК Сава БТЦ
55
(0:0, 0:0, 0:0, 0:0)
09.06.2019
16:15:00
Хала Визура
Немања Илић, Лука Драгомировић. Делегат: Горан Радовановић

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5