lat|eng
Насловна   >   Сениори/3.МРЛ Центар   >   КК Барајево Бамби - КК Беостил
(62330) 16.06.2019
Сениори/3.МРЛ Центар
КК Барајево Бамби
75
КК Беостил
89
(0:0, 0:0, 0:0, 0:0)
16.06.2019
20:30:00
Балон средње школе (Барајево)
Предраг Несторовић, Петар Димић. Делегат: Зоран Лепосавић

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5