lat|eng
Насловна   >   Јуниори/2. лига   >   КК Витез - ОКК Београд
(58877) 13.01.2019
Јуниори/2. лига
КК Витез
91
ОКК Београд
104
(0:0, 0:0, 0:0, 0:0)
13.01.2019
16:10:00
Краљ Александар И
Није дефинисано, Није дефинисано. Делегат: Није дефинисано

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5