lat|eng
Насловна   >   Јуниори/1. круг Квалификација за Квалитетну лигу   >   КК Шампион БГД - КК Барајево
(57083) 11.10.2018
Јуниори/1. круг Квалификација за Квалитетну лигу
КК Шампион БГД
85
КК Барајево
52
(0:0, 0:0, 0:0, 0:0)
11.10.2018
21:40:00
Филозофски факултет
Немања Влаховић, Никола Стошић. Делегат: Борис Иванов

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5