lat|eng
Насловна   >   Сениори/2.МРЛ Центар   >   КК Младост 2 - КК Ас Баскет
(56734) 10.02.2019
Сениори/2.МРЛ Центар
КК Младост 2
62
КК Ас Баскет
70
(22:20, 14:10, 14:17, 12:23)
10.02.2019
18:20:00
Хала Пинки
Никола Ристић, Филип Конатар. Делегат: Милена Главан

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5