lat|eng
Насловна   >   Кадеткиње/Финални турнир   >   ЖКК Гирл Баскет - ЖКК Арт Баскет 2
(56533) 28.05.2018
Кадеткиње/Финални турнир
ЖКК Гирл Баскет
50
ЖКК Арт Баскет 2
60
(0:0, 0:0, 0:0, 0:0)
28.05.2018
18:45:00
Бранко Ћопић
Душан Марчетић, Павле Шипка. Делегат: Ненад Радосављевић

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5