lat|eng
Насловна   >   Кадеткиње/Финални турнир   >   ЖКК Рас - ЖКК Арт Баскет 2
(56529) 26.05.2018
Кадеткиње/Финални турнир
ЖКК Рас
54
ЖКК Арт Баскет 2
56
(0:0, 0:0, 0:0, 0:0)
26.05.2018
16:20:00
Бранко Ћопић
Немања Ковачевић, Павле Шипка. Делегат: Ненад Радосављевић

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5