lat|eng
Насловна   >   Јуниори/Регионална лига   >   КК Сопот - КК Земун Фитофармација 2
(52562) 13.01.2018
Јуниори/Регионална лига
КК Сопот
61
КК Земун Фитофармација 2
25
(0:0, 0:0, 0:0, 0:0)
13.01.2018
12:30:00
Јелица Миловановић (Сопот)
Није дефинисано, Није дефинисано. Делегат: Није дефинисано

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5