lat|eng
Насловна   >   Јуниори/Квалитетна лига   >   КК Визура - КК Младост
(52054) 14.02.2018
Јуниори/Квалитетна лига
КК Визура
77
КК Младост
61
(0:0, 0:0, 0:0, 0:0)
14.02.2018
14:30:00
Хала Визура Спорт
Немања Ковачевић, Данило Петковић. Делегат: Александар Кнежевић

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5