lat|eng
Насловна   >   Јуниори/Квалитетна лига   >   КК Абба (Барич) - КК Жарково
(52033) 24.12.2017
Јуниори/Квалитетна лига
КК Абба (Барич)
83
КК Жарково
81
(0:0, 0:0, 0:0, 0:0)
24.12.2017
19:20:00
Хала спортова Жарково
Немања Ковачевић, Филип Балешевић. Делегат: Звездан Јанковић

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5