lat|eng
Насловна > Резултати
ПИОНИРИ/Квалитетна лига
1.КК Визура1091802:61819
2.КК Партизан НИС990733:56418
3.КК ИБЦ972599:51016
4.КК Црвена Звезда МТС954633:60714
5.КК Вива1046761:70614
6.КК Беовук 72844538:56912
7.БКК Раднички844501:51712
8.КК Динамик БГ936621:68512
9.КК Бањица Мега844621:52712
10.КК Земун835521:54411
11.КК Ас Баскет 918532:67010
12.КК Див Баскет 909396:7419
69437 КК Црвена Звезда МТС : КК Див Баскет
07.03.2021
12:00
Баскет Цитy ( Ендија Ворхола 8)
Лука Максимовић, Петар Јанковић, Делегат: Михајло Костић
69438 КК Партизан НИС : КК Динамик БГ
07.03.2021
14:30
Спортски центар Торвел ( Војводе Степе 522а)
Петар Јанковић, Хелена Маринковић, Делегат: Олга Шарбајић
69439 КК Бањица Мега : БКК Раднички
08.03.2021
20:30
Хала Мега Фацторy ( Браће Јерковић 119а)
Павле Шипка, Предраг Несторовић, Делегат: Слободан Тодоровић
69440 КК Ас Баскет : КК ИБЦ
06.03.2021
19:30
20. Октобар ( Омладинских бригада 138)
Немања Кривокућа, Петар Димић, Делегат: Ђорђе Илић
69441 КК Визура : КК Вива 88 : 82
05.03.2021
20:00
Хала Визура Спорт ( Цара Душана 105)
Немања Кривокућа, Павле Шипка, Делегат: Јован Чучуковић
69442 КК Земун : КК Беовук 72
06.03.2021
19:20
Хала Пинки ( Градски парк 2)
Никола Ђокић, Александар Јовановски, Делегат: Александар Рашинац
69389 КК Црвена Звезда МТС : КК Земун 57 : 68
25.10.2020
12:00
Баскет Цитy ( Ендија Ворхола 8)
Немања Кривокућа, Огњен Ћурчић, Делегат: Слободан Каличанин
69390 КК Партизан НИС : КК Беовук 72 78 : 46
25.10.2020
15:00
Спортски центар Торвел ( Војводе Степе 522а)
Павле Шипка, Антоније Луковић, Делегат: Александар Рашинац
69391 КК Бањица Мега : КК Див Баскет 89 : 43
25.10.2020
18:00
Хала Мега Фацторy ( Браће Јерковић 119а)
Немања Кривокућа, Антоније Луковић, Делегат: Слободан Тодоровић
69392 КК Ас Баскет : КК Динамик БГ 75 : 81
25.10.2020
19:20
20. Октобар ( Омладинских бригада 138)
Павле Шипка, Огњен Ћурчић, Делегат: Александар Толић
69393 КК Визура : БКК Раднички 83 : 56
29.10.2020
20:00
Хала Визура Спорт ( Цара Душана 105)
Александар Бошковић, Петар Димић, Делегат: Тијана Брнић
69394 КК Вива : КК ИБЦ 60 : 66
24.10.2020
20:20
Хала Визура ( Тошин Бунар 224а)
Огњен Ћурчић, Петар Димић, Делегат: Јелена Поповић
69383 КК Црвена Звезда МТС : КК Партизан НИС 68 : 77
05.11.2020
21:00
Баскет Цитy ( Ендија Ворхола 8)
Огњен Ћурчић, Милош Јоксимовић, Делегат: Ђорђе Илић
69384 БКК Раднички : КК Вива 72 : 54
01.11.2020
14:20
Хала Слободан Пива Ивковић (Раднички) ( Војводе Шупљикца 31)
Немања Кривокућа, Предраг Несторовић, Делегат: Мирољуб Јовановић
69385 КК Динамик БГ : КК Визура 74 : 96
31.10.2020
21:00
Дyнамиц Арена ( Дунавска 62)
Саша Крсмановић, Немања Гојовић, Делегат: Михајло Костић
69386 КК Див Баскет : КК Ас Баскет 47 : 68
01.11.2020
12:20
Хала Визура ( Тошин Бунар 224а)
Немања Гојовић, Петар Димић, Делегат: Никола Шошкић
69387 КК Беовук 72 : КК Бањица Мега 56 : 70
31.10.2020
17:30
Хала Мега Фацторy ( Браће Јерковић 119а)
Немања Гојовић, Предраг Несторовић, Делегат: Тијана Брнић
69388 КК Земун : КК ИБЦ 61 : 75
01.11.2020
18:20
Хала Пинки ( Градски парк 2)
Предраг Несторовић, Немања Гојовић, Делегат: Горан Радовановић
69395 КК Партизан НИС : КК Земун 79 : 52
02.03.2021
21:20
Спортски центар Торвел ( Војводе Степе 522а)
Огњен Ћурчић, Немања Гојовић, Делегат: Јелена Поповић
69396 КК Бањица Мега : КК Црвена Звезда МТС 67 : 73
10.11.2020
21:20
Хала Мега Фацторy ( Браће Јерковић 119а)
Милан Костић, Немања Кривокућа, Делегат: Предраг Ђикановић
69397 КК Ас Баскет : КК Беовук 72 67 : 73
07.11.2020
19:20
20. Октобар ( Омладинских бригада 138)
Антоније Луковић, Небојша Перовић, Делегат: Тијана Брнић
69398 КК Визура : КК Див Баскет 75 : 30
17.01.2021
12:00
Хала Визура Спорт ( Цара Душана 105)
Душан Марчетић, Павле Шипка, Делегат: Горан Радовановић
69399 КК Вива : КК Динамик БГ 83 : 78
09.11.2020
21:20
Хала Визура ( Тошин Бунар 224а)
Милош Ђурђић, Милош Јоксимовић, Делегат: Тијана Брнић
69400 КК ИБЦ : БКК Раднички 55 : 50
07.11.2020
13:15
Вељко Дугошевић ( Милана Ракића 41)
69401 КК Црвена Звезда МТС : КК Ас Баскет 76 : 52
23.01.2021
17:00
Баскет Цитy ( Ендија Ворхола 8)
Антоније Луковић, Милош Јоксимовић, Делегат: Никола Томић
69402 КК Партизан НИС : КК Бањица Мега 91 : 78
24.01.2021
17:00
Спортски центар Торвел ( Војводе Степе 522а)
Душан Марчетић, Филип Конатар, Делегат: Синиша Шарбајић
69403 КК Динамик БГ : КК ИБЦ 41 : 70
23.01.2021
20:00
Дyнамиц Арена ( Дунавска 62)
Лука Максимовић, Немања Гојовић, Делегат: Будимир Агатоновић
69404 КК Див Баскет : КК Вива 46 : 105
23.01.2021
15:20
Хала Визура ( Тошин Бунар 224а)
Лука Максимовић, Петар Милановић, Делегат: Александар Рашинац
69405 КК Беовук 72 : КК Визура 45 : 76
23.01.2021
10:30
Хала Визура Спорт ( Цара Душана 105)
Никола Младеновић, Александар Петровић, Делегат: Александар Рашинац
69406 КК Земун : БКК Раднички 58 : 62
23.01.2021
18:50
Хала Пинки ( Градски парк 2)
Петар Крал, Петар Димић, Делегат: Горан Радовановић
69407 КК Бањица Мега : КК Земун
11.03.2021
21:20
Хала Мега Фацторy ( Браће Јерковић 119а)
Милош Прица, Антоније Луковић, Делегат: Слободан Тодоровић
69408 КК Ас Баскет : КК Партизан НИС 55 : 67
30.01.2021
19:20
20. Октобар ( Омладинских бригада 138)
Филип Младеновић, Дејан Живковић, Делегат: Бојан Драшкић
69409 КК Визура : КК Црвена Звезда МТС 69 : 55
31.01.2021
17:00
Хала Визура Спорт ( Цара Душана 105)
Данило Петковић, Марко Шошкић, Делегат: Никола Шошкић
69410 КК Вива : КК Беовук 72 84 : 70
04.02.2021
20:20
Хала Визура ( Тошин Бунар 224а)
Павле Шипка, Дејан Живковић, Делегат: Вукашин Курћубић
69411 КК ИБЦ : КК Див Баскет 69 : 31
30.01.2021
13:40
Вељко Дугошевић ( Милана Ракића 41)
Александар Петровић, Марко Пауновић, Делегат: Александар Рашинац
69412 БКК Раднички : КК Динамик БГ 72 : 56
31.01.2021
14:20
Хала Слободан Пива Ивковић (Раднички) ( Војводе Шупљикца 31)
Александар Бошковић, Петар Јанковић, Делегат: Зоран Нинков
69413 КК Црвена Звезда МТС : КК Вива 65 : 57
08.02.2021
20:00
Баскет Цитy ( Ендија Ворхола 8)
Павле Шипка, Хелена Маринковић, Делегат: Слободан Тодоровић
69414 КК Партизан НИС : КК Визура 79 : 66
06.02.2021
15:30
Спортски центар Торвел ( Војводе Степе 522а)
Огњен Ћурчић, Александар Петровић, Делегат: Тијана Брнић
69415 КК Бањица Мега : КК Ас Баскет 79 : 35
06.02.2021
20:00
Хала Мега Фацторy ( Браће Јерковић 119а)
Стеван Рашинац, Петар Димић, Делегат: Бојан Драшкић
69416 КК Див Баскет : БКК Раднички 40 : 74
07.02.2021
14:20
Хала Визура ( Тошин Бунар 224а)
Душан Марчетић, Немања Гојовић, Делегат: Урош Чукић
69417 КК Беовук 72 : КК ИБЦ 61 : 60
06.02.2021
14:20
Вук Караџић ( Таковска 41)
Петар Димић, Немања Гојовић, Делегат: Мирољуб Јовановић
69418 КК Земун : КК Динамик БГ 68 : 72
04.03.2021
20:20
Сава Шумановић (Алтина) ( Добановачки пут 107)
Петар Димић, Стеван Гуџулић, Делегат: Бојан Драшкић
69419 КК Ас Баскет : КК Земун 71 : 84
16.02.2021
15:20
20. Октобар ( Омладинских бригада 138)
Антоније Луковић, Марко Богићевић, Делегат: Дарко Димитријевић
69420 КК Визура : КК Бањица Мега 82 : 80
16.02.2021
16:30
Хала Визура Спорт ( Цара Душана 105)
Немања Гојовић, Филип Конатар, Делегат: Бојан Драшкић
69421 КК Вива : КК Партизан НИС 87 : 92
14.02.2021
18:20
Хала Визура ( Тошин Бунар 224а)
Марко Шошкић, Немања Гојовић, Делегат: Борко Павловић
69422 КК ИБЦ : КК Црвена Звезда МТС 66 : 52
14.02.2021
13:45
Вељко Дугошевић ( Милана Ракића 41)
Александар Бошковић, Саша Крсмановић, Делегат: Борко Павловић
69423 БКК Раднички : КК Беовук 72
69424 КК Динамик БГ : КК Див Баскет 67 : 45
13.02.2021
14:30
Дyнамиц Арена ( Дунавска 62)
Никола Младеновић, Марко Пауновић, Делегат: Мирољуб Јовановић
69425 КК Црвена Звезда МТС : БКК Раднички 85 : 66
24.02.2021
20:15
Баскет Цитy ( Ендија Ворхола 8)
69426 КК Партизан НИС : КК ИБЦ 84 : 63
20.02.2021
17:00
Спортски центар Торвел ( Војводе Степе 522а)
Милош З. Димитријевић, Марко Шошкић, Делегат: Александар Рашинац
69427 КК Бањица Мега : КК Вива 88 : 72
20.02.2021
19:30
Хала Мега Фацторy ( Браће Јерковић 119а)
Предраг Несторовић, Антоније Луковић, Делегат: Слободан Тодоровић
69428 КК Ас Баскет : КК Визура 68 : 86
20.02.2021
17:20
20. Октобар ( Омладинских бригада 138)
Александар Јовановски, Вук Стојановић, Делегат: Ненад Николић
69429 КК Беовук 72 : КК Динамик БГ 74 : 67
20.02.2021
14:10
Вук Караџић ( Таковска 41)
Антоније Луковић, Филип Конатар, Делегат: Зоран Нинков
69430 КК Земун : КК Див Баскет 81 : 47
20.02.2021
11:20
Хала Пинки ( Градски парк 2)
Душан Марчетић, Петар Јанковић, Делегат: Никола Томић
69431 КК Визура : КК Земун 81 : 49
27.02.2021
12:00
Хала Визура Спорт ( Цара Душана 105)
Александар Петровић, Марко Богићевић, Делегат: Тијана Брнић
69432 КК Вива : КК Ас Баскет 77 : 41
27.02.2021
21:30
Хала Визура ( Тошин Бунар 224а)
Данило Петковић, Лука Међугорац, Делегат: Борко Павловић
69433 КК ИБЦ : КК Бањица Мега 75 : 70
27.02.2021
13:45
Вељко Дугошевић ( Милана Ракића 41)
Данило Петковић, Немања Кривокућа, Делегат: Никола Шошкић
69434 БКК Раднички : КК Партизан НИС 49 : 86
27.02.2021
21:00
Хала Слободан Пива Ивковић (Раднички) ( Војводе Шупљикца 31)
Филип Младеновић, Дејан Живковић, Делегат: Урош Чукић
69435 КК Динамик БГ : КК Црвена Звезда МТС 85 : 102
27.02.2021
19:00
Дyнамиц Арена ( Дунавска 62)
Немања Кривокућа, Милош Јоксимовић, Делегат: Слободан Каличанин
69436 КК Див Баскет : КК Беовук 72 67 : 113
28.02.2021
20:20
Хала Визура ( Тошин Бунар 224а)
Марко Шошкић, Немања Кривокућа, Делегат: Александар Кнежевић
69437 КК Црвена Звезда МТС : КК Див Баскет
07.03.2021
12:00
Баскет Цитy ( Ендија Ворхола 8)
Лука Максимовић, Петар Јанковић, Делегат: Михајло Костић
69438 КК Партизан НИС : КК Динамик БГ
07.03.2021
14:30
Спортски центар Торвел ( Војводе Степе 522а)
Петар Јанковић, Хелена Маринковић, Делегат: Олга Шарбајић
69439 КК Бањица Мега : БКК Раднички
08.03.2021
20:30
Хала Мега Фацторy ( Браће Јерковић 119а)
Павле Шипка, Предраг Несторовић, Делегат: Слободан Тодоровић
69440 КК Ас Баскет : КК ИБЦ
06.03.2021
19:30
20. Октобар ( Омладинских бригада 138)
Немања Кривокућа, Петар Димић, Делегат: Ђорђе Илић
69441 КК Визура : КК Вива 88 : 82
05.03.2021
20:00
Хала Визура Спорт ( Цара Душана 105)
Немања Кривокућа, Павле Шипка, Делегат: Јован Чучуковић
69442 КК Земун : КК Беовук 72
06.03.2021
19:20
Хала Пинки ( Градски парк 2)
Никола Ђокић, Александар Јовановски, Делегат: Александар Рашинац