lat|eng
Насловна > Резултати
Група: | 1 | 2 |

КАДЕТИ/2. лига/Група 1
1.КК Флеш981633:52617
2.КК Церак 972626:44016
3.КК Торлак862567:42314
4.КК Визура 2945665:69613
5.КК Беокош 853540:51513
6.КК Партизан НИС 2853770:55813
7.КК Шутер945575:68413
8.КК Жарково 2945555:61413
9.КК Беостарс 05844514:50612
10.КК Борча936556:63612
11.КК Борац Земун927547:67811
12.КК Торлак 2909505:7779
53901 КК Церак : КК Партизан НИС 2
21.01.2018
14:15
Спортски центар Партизан ( Милорада Проте Павловића 54)
53902 КК Торлак : КК Жарково 2
21.01.2018
12:00
Хала Велефарм (Торлак) ( Војводе Степе 522а)
53903 КК Флеш : КК Беокош
20.01.2018
18:30
12. Гимназија ( Војводе Степе 82)
53904 КК Борац Земун : КК Беостарс 05
23.01.2018
20:20
Саобраћајна школа ( Цара Душана 262)
53905 КК Борча : КК Шутер
21.01.2018
14:20
Јован Ристић ( Беле Бартока 48а)
53906 КК Торлак 2 : КК Визура 2
21.01.2018
16:00
Хала Велефарм (Торлак) ( Војводе Степе 522а)
53955 КК Церак : КК Торлак 2 94 : 46
04.11.2017
14:10
Спортски центар Партизан ( Милорада Проте Павловића 54)
53956 КК Торлак : КК Визура 2 104 : 69
04.11.2017
14:15
Хала Велефарм (Торлак) ( Војводе Степе 522а)
53957 КК Флеш : КК Партизан НИС 2 82 : 75
05.11.2017
18:25
12. Гимназија ( Војводе Степе 82)
53958 КК Борац Земун : КК Жарково 2 79 : 80
04.11.2017
14:00
Саобраћајна школа ( Цара Душана 262)
53959 КК Борча : КК Беокош 72 : 59
05.11.2017
14:30
Јован Ристић ( Беле Бартока 48а)
53960 КК Шутер : КК Беостарс 05 42 : 74
04.11.2017
19:15
Вук Караџић (Сремчица) ( Школска 4)
53949 КК Церак : КК Торлак 60 : 45
08.11.2017
21:15
Спортски центар Партизан ( Милорада Проте Павловића 54)
53950 КК Беокош : КК Шутер 72 : 57
10.11.2017
21:20
Стеван Синђелић ( Милића Ракића 1)
53951 КК Жарково 2 : КК Борча 62 : 52
11.11.2017
20:20
Хала спортова Жарково ( Олимпијских игара 14)
53952 КК Партизан НИС 2 : КК Борац Земун 107 : 59
15.11.2017
20:00
20. Октобар ( Омладинских бригада 138)
53953 КК Визура 2 : КК Флеш 73 : 90
11.11.2017
10:30
Мала Визура ( Цара Душана 105)
53954 КК Торлак 2 : КК Беостарс 05 55 : 60
12.11.2017
16:20
Хала Велефарм (Торлак) ( Војводе Степе 522а)
53943 КК Торлак : КК Торлак 2 87 : 46
22.11.2017
21:20
Хала Велефарм (Торлак) ( Војводе Степе 522а)
53944 КК Флеш : КК Церак 62 : 52
19.11.2017
15:15
12. Гимназија ( Војводе Степе 82)
53945 КК Борац Земун : КК Визура 2 70 : 68
18.11.2017
11:30
Саобраћајна школа ( Цара Душана 262)
53946 КК Борча : КК Партизан НИС 2 69 : 96
18.11.2017
17:30
Јован Ристић ( Беле Бартока 48а)
53947 КК Шутер : КК Жарково 2 80 : 77
24.11.2017
19:00
Хала спортова Жарково ( Олимпијских игара 14)
53948 КК Беостарс 05 : КК Беокош 66 : 72
19.11.2017
12:20
Балон Мајдан ( Козјачка 3-5)
53937 КК Церак : КК Борац Земун 64 : 42
25.11.2017
14:05
Спортски центар Партизан ( Милорада Проте Павловића 54)
53938 КК Торлак : КК Флеш 55 : 57
09.11.2017
13:10
Хала Велефарм (Торлак) ( Војводе Степе 522а)
53939 КК Жарково 2 : КК Беостарс 05 63 : 51
26.11.2017
17:00
Хала спортова Жарково ( Олимпијских игара 14)
53940 КК Партизан НИС 2 : КК Шутер 120 : 68
26.11.2017
14:30
20. Октобар ( Омладинских бригада 138)
53941 КК Визура 2 : КК Борча 77 : 72
26.11.2017
15:30
Хала Визура Спорт ( Цара Душана 105)
53942 КК Торлак 2 : КК Беокош 62 : 78
25.11.2017
12:00
Хала Велефарм (Торлак) ( Војводе Степе 522а)
53931 КК Флеш : КК Торлак 2 85 : 68
06.12.2017
21:30
Хала Велефарм (Торлак) ( Војводе Степе 522а)
53932 КК Борац Земун : КК Торлак 45 : 67
02.12.2017
11:00
Саобраћајна школа ( Цара Душана 262)
53933 КК Борча : КК Церак 50 : 72
02.12.2017
17:20
Јован Ристић ( Беле Бартока 48а)
53934 КК Шутер : КК Визура 2 69 : 66
03.12.2017
20:10
Вук Караџић (Сремчица) ( Школска 4)
53935 КК Беостарс 05 : КК Партизан НИС 2
01.01.2017
53936 КК Беокош : КК Жарково 2 63 : 54
01.12.2017
21:15
Стеван Синђелић ( Милића Ракића 1)
53925 КК Церак : КК Шутер 82 : 46
09.12.2017
13:10
Спортски центар Партизан ( Милорада Проте Павловића 54)
53926 КК Торлак : КК Борча 91 : 38
09.12.2017
14:00
Хала Велефарм (Торлак) ( Војводе Степе 522а)
53927 КК Флеш : КК Борац Земун 66 : 45
09.12.2017
14:20
12. Гимназија ( Војводе Степе 82)
53928 КК Партизан НИС 2 : КК Беокош 80 : 84
09.12.2017
12:10
20. Октобар ( Омладинских бригада 138)
53929 КК Визура 2 : КК Беостарс 05 89 : 95
11.12.2017
20:15
Мала Визура ( Цара Душана 105)
53930 КК Торлак 2 : КК Жарково 2 55 : 80
10.12.2017
17:30
Хала Велефарм (Торлак) ( Војводе Степе 522а)
53919 КК Борац Земун : КК Торлак 2 78 : 58
16.12.2017
11:00
Саобраћајна школа ( Цара Душана 262)
53920 КК Борча : КК Флеш 51 : 74
17.12.2017
14:20
Јован Ристић ( Беле Бартока 48а)
53921 КК Шутер : КК Торлак 55 : 63
16.12.2017
20:15
Вук Караџић (Сремчица) ( Школска 4)
53922 КК Беостарс 05 : КК Церак 69 : 67
16.12.2017
13:25
Зуботехничка школа ( Станка Враза 63)
53923 КК Беокош : КК Визура 2 68 : 69
21.12.2017
21:20
Стеван Синђелић ( Милића Ракића 1)
53924 КК Жарково 2 : КК Партизан НИС 2 53 : 80
16.12.2017
10:20
Хала спортова Жарково ( Олимпијских игара 14)
53913 КК Церак : КК Беокош 55 : 44
23.12.2017
14:15
Спортски центар Партизан ( Милорада Проте Павловића 54)
53914 КК Торлак : КК Беостарс 05 55 : 53
23.12.2017
16:00
Хала Велефарм (Торлак) ( Војводе Степе 522а)
53915 КК Флеш : КК Шутер 54 : 61
24.12.2017
16:50
12. Гимназија ( Војводе Степе 82)
53916 КК Борац Земун : КК Борча 53 : 71
24.12.2017
11:00
Саобраћајна школа ( Цара Душана 262)
53917 КК Визура 2 : КК Жарково 2 74 : 50
23.12.2017
10:00
Хала Визура Спорт ( Цара Душана 105)
53918 КК Торлак 2 : КК Партизан НИС 2 63 : 134
23.12.2017
12:10
20. Октобар ( Омладинских бригада 138)
53907 КК Борча : КК Торлак 2 81 : 52
14.01.2018
16:20
Јован Ристић ( Беле Бартока 48а)
53908 КК Шутер : КК Борац Земун 97 : 76
14.01.2018
20:15
Вук Караџић (Сремчица) ( Школска 4)
53909 КК Беостарс 05 : КК Флеш 46 : 63
14.01.2018
12:20
Балон Мајдан ( Козјачка 3-5)
53910 КК Беокош : КК Торлак
18.01.2018
21:20
Стеван Синђелић ( Милића Ракића 1)
53911 КК Жарково 2 : КК Церак 36 : 80
13.01.2018
13:00
Хала спортова Жарково ( Олимпијских игара 14)
53912 КК Партизан НИС 2 : КК Визура 2 78 : 80
14.01.2018
12:10
20. Октобар ( Омладинских бригада 138)
53901 КК Церак : КК Партизан НИС 2
21.01.2018
14:15
Спортски центар Партизан ( Милорада Проте Павловића 54)
53902 КК Торлак : КК Жарково 2
21.01.2018
12:00
Хала Велефарм (Торлак) ( Војводе Степе 522а)
53903 КК Флеш : КК Беокош
20.01.2018
18:30
12. Гимназија ( Војводе Степе 82)
53904 КК Борац Земун : КК Беостарс 05
23.01.2018
20:20
Саобраћајна школа ( Цара Душана 262)
53905 КК Борча : КК Шутер
21.01.2018
14:20
Јован Ристић ( Беле Бартока 48а)
53906 КК Торлак 2 : КК Визура 2
21.01.2018
16:00
Хала Велефарм (Торлак) ( Војводе Степе 522а)